5102 відвідувача онлайн

Авдіївка поки що залишається без електропостачання, знову почалися обстріли, - Нацполіція

В Авдіївці Донецької області станом на 19:00 середи, 1 лютого, знову почалися обстріли з боку російсько-терористичних військ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації ГУ Нацполіції в Донецькій області.
За інформацією відомства, станом на 19:00 в поліцію надійшло 16 повідомлень, з них 9 - стосувалися наслідків обстрілів. Багато дзвінків було інформативного характеру, частина стосувалася надання гуманітарної допомоги. Всі факти зареєстровані, за ними проводяться необхідні заходи.
"Місто поки що залишається без електроживлення. Знову почалися обстріли", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зараз немає необхідності масово евакуювати жителів Авдіївки, - Жебрівський

Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.

30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.

У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.

Джерело: /n425928
За даними Нацполіції, станом на ранок 1 лютого 6 мирних жителів поранені, 26 будинків пошкоджено в Авдіївці внаслідок обстрілів бойовиками міста з 29 січня.
Топ коментарі
+25
Кацапа не переделать. Россию можно лишь упразднить. Она
никогда не станет европейской и демократической. Как бы ни прикрывалась
Московия флером европеизма, она всегда будет нести в себе зло тирании и
агрессии, дикую гикающую степь. Пессимисты утверждают, что не переделать и
большинство московитов. Массовый психотип сформирован, он необыкновенно
устойчив. Народ опять хочет любить Сталина-Путина и праздновать 9 мая. А,
значит, он снова готов быть рабочей скотиной и пушечным мясом. После всего, что
было в ХХ веке пора трезво взглянуть на Россию-Московию и кацапов, которые
изначально были жертвами царской и советской России, а потом стали
соучастниками ее кровавой фантасмагории. Соучастниками безвременья. Вопрос в
том, достаточно ли сейчас среди московитов тех, кто смертельно устал от России,
кому на ее месте необходима другая страна или даже несколько стран -
демократических и современных? Пока видно, что кацапы в большинстве своем
остаются коллективным имперско-большевистским хамом. Этим ублюдкам Сталина не
хватает, без него их жизнь ущербна, неполна. Они знают: только новый Сталин
соберет их невнятное, распадающееся существование, свяжет его стратами смыслов
и стимулов. Они не могут жить и работать без утопических бредней мирового
заговора и кнута. Им как воздух нужна гордость за великое государство и
мессианская кичливость, вкупе с подлым страхом перед начальством любого уровня.
Рабы хрен знает в каком поколении, они тоскуют по настоящему хозяину. Быдло не
перевоспитать. Дураков история не учит..
показати весь коментар
01.02.2017 20:30 Відповісти
+24
Авдеевка пока остается без электроснабжения, снова начались обстрелы, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 8249
показати весь коментар
01.02.2017 20:31 Відповісти
+20
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001127223471 Леонид Краснопольский

Когда я вижу споры, плохо или хорошо прекрывать ж/д сообщение с "лднр", впоминается почему-то это замечательное фото, 30.03.2014, Донецк

Авдеевка пока остается без электроснабжения, снова начались обстрелы, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5493
показати весь коментар
01.02.2017 20:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Надеюсь, что вы правы.
Очень хочу в это верить.
показати весь коментар
01.02.2017 21:08 Відповісти
Інженери кажуть; "машина - дура", які вихідні дані закладеш у комп, такий результат і отримаєш. Якщо закладати вихідні дані "петя чмо", "шакаладний барига", "дагаварняк" "зрада", - то отримуєте одне, якщо закласти вихіідні дні, що президент нормальна людина, не святий, просто звичайна людина з чеснотами та вадами, яка намагається витиснути із ситуйовини максимально можливий в даний момент позитив для країни, то отримаєте зовсім інше.
Я прибічник останнього погляду.
показати весь коментар
01.02.2017 21:22 Відповісти
А , якщо закласти дані , що президент - всього лише уособлення домовленості кланово олігархічних груп , по продовженню контролю над Україною ?
показати весь коментар
01.02.2017 21:26 Відповісти
Тоді машина зависне!
Клопомойський тепер хто?
Фірташ де?
Живага як ся має?
Ахметка хіба на стогне? Дотації шахтам відмінили, пільгові перевезення накрилися, закупувельну ціну на електроенергію його електростанцій знизили.
Я теж хотів би щоб маскі-шоу, щоб до них у офіси увірвалися автоматники і все у них реквізували, та вони падли мають ключі від ринків і така реквізиція закінчиться тим чим і у 1917 - розрухою. Петя робить інакше, він ставить олігархів у рівні з іншими бізнесами умови і каже: "Якщо можете - працюйте, якщо ні - розпродавайте свої імперії."
До прикладу, проклинаєма платними блохерами та журнашлюшками формула Ротердам + зробила 2 речі. Відмінила дотації шахтам і створила ринок вугілля. Тепер споживачу все одно де його купувати, хоч у Ахметова, хоч за кордоном, зникла монополія, появилася можливість приходу іноземних інвесторів, бо раніше уряд міг запросто не дати "чужим" шахтам дотацій і людина б вилетіла в трубу. Тепер Ахметову треба крутитися, впорається - молодець а як ні, доведеться йому все розпродати. Я чомусь впевнений, що незабаром ми станемо свідками цього процесу!
показати весь коментар
01.02.2017 21:46 Відповісти
Дотації шахтам відмінили
- угу , просто за формулою "Ротердам +" нас змушують його купувати ...

Далі навіть коментувати не буду , сподіваюсь - цього досить ?
П.С - Бєня відкрито (будучи губернатором) хизувався наявністю , в нього 3-х паспортів ... Всі наші олігархи спокійно живуть за кордоном ... Цікаво - скільки паспортів має Порошенко ?
показати весь коментар
01.02.2017 21:49 Відповісти
З вами безглуздо говорити про економіку, через брак у вас знань. Почитайте щось популярне, як лінь, то лекції послухайте, їх на ютубі повно.
показати весь коментар
01.02.2017 22:07 Відповісти
Я не побачив , у вас , жодних знань - одні методички від Мінстеця ...
Якщо це не так , спробуйте відповісти на одне просте запитання - якщо "Тепер споживачу все одно де його купувати, хоч у Ахметова, хоч за кордоном, зникла монополія..." - чому ж ці "споживачі" (ті ж самі ТЕЦ Ахмєтова на місцях) продовжують купувати , його в ОРДЛО ?
показати весь коментар
01.02.2017 22:10 Відповісти
Вони не купують, зрозумійте нарешті!
Шахти лугандона це структурні підрозділи компанії ахметова. Начальсткво компаніх сидить у Києві, офіс добре видно з вокзальної площі, всі платежі ідуть безналом, всі закупки комплектуючих здійснюються у Україні, постачаються з України, прибуток на рахунках в Україні, податки сплачуються в Україні, в лугандон потрапляє лише зарплата працівників, після сплати всіх податків, в тому числі і військового збору. Та ви не хочете це сприймати, бо "зради" ж немає!
Лугандон погоджується на таке, бо інакше шахти стануть і їх затопить, а тоді їх фіг запустиш.
З нашого боку це вимушений крок бо електростанції заточені під антрацит, а у нього зольність 0,5%, замінити його вугіллям з інших басейнів, Волинського чи Придніпровського не вийде, там зольність 5-8%, топки заб'є шлаком, це ж не груба в хаті, там згорає сотні тон в день! Та і нема того вугілля у достатній кількості. 9млн.т. Навіть привезти його з-за кордону не просто, порти не впораються.
Щастя постачає електрикою ВСЮ луганську область в режимі енергетичного острова, по конекторним ЛЕП можливий переток, та це 10-15% від потреби. Чому не збудували досі нових? А пеньонзи де взяти, може їх краще на армію витратити?
От многія мудрості многія пєчалі, а умножая познанія умножаєшь скорбь!
У вас все просто, "зрада" і усьо!
показати весь коментар
01.02.2017 22:26 Відповісти
Продовжу, Нова система розрахунків не дає миттєвого ефекту, вона створює умови для утворення ринку вугілля. Бізнес з часом протопче стежки, та це не миттєвий процес. Пару місяців, як цю формулу ввели, можете не сумніватися, люди уже їздять, домовляються, обраховують маршрути доставки. Це ж не коробку з цигарками через кордон вночі перекинути, йдеться про сотні тисяч тон і навіть 2-3 центи на тоні це гроші.
показати весь коментар
01.02.2017 22:33 Відповісти
. а так хочеться заїхати кригорубом по ненажерливій харі байстрюка куЧми!!!
показати весь коментар
01.02.2017 21:50 Відповісти
Хочеться. Але чи не нахабство з нашого боку, вважати що той образ деолігархізації, який ми собі сконструювали єдино вірний та можливий? Може людина, яка спромоглася створити міжнародну компанію знає трохи більше за інженера- будівельника чи, скажімо, продавця інтернет-магазину, або пенсіонера?
Ми надто нетерплячі. Американці 6 років чекали, поки запрацює обамівська система дешевих медстраховок. Щоб її запровадити знадобилося 2 терміни президентства! І це всього лиш програма страхування і в США! У нас задачі значно складніші та ще й обтяжені війною, а ми тупаємо ногами і вимагаємо всього і негайно.
Поки зміни ідуть на макрорівні, Це демонополізація у енергетиці та банківській сфері, очищення країни від банків-пилососів, впровадження єдиних цін на енергоносії для всіх категорій споживачів, запровадження антикорупційних процедур у системі держзакупівель, армія уже зовсім не та, що була пару років тому, децентралізація з передачею частини коштів бюджету на місця, тощо.
Ви не звернули уваги скільки всього будується та ремонтується в містах? Війна ж наче, а гроші є. А це наслідки бюджетної децентралізації. Багато чого робиться, та про це на пишуть, а роблять так, щоб люди за деревами не бачили лісу - концентрують увагу на дрібних проблемах і роздувають з мухи слона під галас про вселенську зраду.
показати весь коментар
01.02.2017 22:05 Відповісти
Какие-то странные сегодня троли на ветках шастают...
Эт чего? Новый набор был у них...
Тупые и ещё тупее...
показати весь коментар
01.02.2017 21:08 Відповісти
Тупые кончились, остались полные дегенераты...
показати весь коментар
01.02.2017 21:23 Відповісти
А тролли и боты думают,что если мы эмоционально и выражаемся бывает-на злобу дня,то мы их не вычисляем по продажному кацапскому духу.Иудушки савецкие...
показати весь коментар
01.02.2017 21:27 Відповісти
среда, 1 февраля 2017 г.Не пора ли назвать войну войной?https://3.bp.blogspot.com/-ol-3NAyvERM/WJIGnLSv4QI/AAAAAAAAZjw/PGhraXGyWkwYGwiid3w5_BhCMOtA6XckQCLcB/s1600/1412958029137890f0a0107d9d1fb8f673da272ac60.jpeg Авдеевка пока остается без электроснабжения, снова начались обстрелы, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5781 В последние дни на Донбассе идет настоящая война. Резко увеличилось число жертв среди украинских военных и мирного населения. На грани катастрофы оказался город Авдеевка, и уже началась эвакуация его жителей. Так разве не пора именно сейчас президенту Порошенко, наконец-то, признать войну войной, а часть Донбасса - временно оккупированной http://www.economics-prorok.com/2015/08/5_21.html фашистской Россией территорией, как это было сделано относительно Крыма?


Причем, заметьте, о каких выборах в оккупированном Донбассе в ближайшее время может идти речь, если там сейчас творится такое! Однако именно решение украинской власти о признании части Донбасса оккупированной территорией сразу решает этот вопрос - ведь выборы на оккупированной территории невозможны.

Кстати, Порошенко и нанятые им «эксперты» рассказывают, что, дескать, если признать Донбасс оккупированной территорией, то тогда Запад отменит санкции против России, поскольку они привязаны к минским соглашениям. Но это то же самое, что говорить на «черное» - «белое».

Наоборот, Украина таким способом официально признает, что Россия ведет против нее войну (тогда как сейчас на Донбассе идет де-юре гражданская война). А за это - за войну - как раз и полагаются санкции.

Напомню, многие политики и эксперты давно уже http://www.economics-prorok.com/2015/08/5_21.html требуют признания Донбасса временно оккупированной территорией на законодательном уровне. И их аргументы более чем убедительны!

Единственный же фактический и тайный контраргумент у Порошенко и Ко - это то, что они http://www.economics-prorok.com/2016/08/blog-post_49.html наживаются последние три года за счет торговли с ЛДНР. Хотя тем самым Украина финансирует террористов, чему http://www.economics-prorok.com/2017/01/blog-post_15.html есть неоспоримые доказательства ...
показати весь коментар
01.02.2017 21:41 Відповісти
Как же так? А как же стопудовая договоренность с рашистами от Жебривского о перемирии?
показати весь коментар
01.02.2017 23:05 Відповісти
у донецкой ваты новые 2 фишки -
типа они из Авдеевки ведут эвакуацию и спасают кучи людей, которые все сильно хотят в днр;
- паспортные столы днр осаждают сотни западэнцев для получения паспорта днр, с которым на заработках в россии лучше, чем с украинским.
показати весь коментар
02.02.2017 00:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2