9999 відвідувачів онлайн

США вдячні Києву за вислання російських дипломатів, - посол Йованович

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави. 

Посол США подякувала українській стороні за її солідарну реакцію з провідними демократичними країнами світу щодо видворення російських дипломатів у відповідь на агресивні дії Росії у світі.

Сторони обговорили шляхи подальшої взаємодії з просування реформ в Україні, а також актуальні питання співробітництва в рамках міжнародних організацій.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що 12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни". 

20 березня 23 співробітники російського посольства в Лондоні, а також їхні сім'ї залишили Велику Британію

На саміті ЄС, який завершився 23 березня, країни Євросоюзу виступили на підтримку Великої Британії. Деякі країни, зокрема Польща, розглядають можливість вислання російських дипломатів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ на знак солідарності з британськими партнерами й трансатлантичними союзниками та в координації з країнами Європейського Союзу видворяє 13 російських дипломатів.

Про вислання російських дипломатів оголосили Сполучені Штати, Канада та 14 європейських держав, серед яких Німеччина, Франція, Італія, Чехія та інші. У заявах Вашингтона й Оттави співробітники дипмісій, яких висилають, звинувачувалися у зв'язках з російською розвідкою та в "зловживанні дипломатичними повноваженнями". Крім того, США заявили про закриття російського генконсульства в Сіетлі.

Топ коментарі
+23
принимаем благодарность тепловизорами для ВСУ..
показати весь коментар
27.03.2018 18:56 Відповісти
+17
США благодарны за высылку Киевом российских дипломатов, - посол Йованович - Цензор.НЕТ 2226
показати весь коментар
27.03.2018 19:50 Відповісти
+16
А пані посла не дивує перебування в Україні кацапських дипломатів, посольства та консульств на початку п'ятого року війни України з накацапією та анексією кацапами Криму?
показати весь коментар
27.03.2018 18:57 Відповісти

Завантаження...