Суд засекретив рішення про незаконність націоналізації "Приватбанку"

Рішення Окружного адміністративного суду Києва про незаконність націоналізації "Приватбанку" засекречене і не підлягає оприлюдненню.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Lb.ua, про це 18 квітня на брифінгу заявив суддя-спікер суду Богдан Санін.
Санін зазначив, що процес відбувався в закритому режимі за клопотанням НБУ через наявність банківської таємниці. З огляду на цей факт, рішення суду не підлягає оприлюдненню.
"Вільного доступу до тексту рішення на даний момент немає... Це рішення прийнято в закритому режимі, тому доступ до цього рішення буде закритий", - повідомив Санін.
Санін додав, що сьогодні суд виніс тільки резолютивну частину рішення, мотивувальна частина ухвали ще не готова.
Нагадаємо, 18 квітня суд задовольнив позов Коломойського і визнав незаконною націоналізацію "Приватбанку". НБУ і Мінфін оскаржуватимуть це рішення.
и мой всем совет держите деньги и пользуйтесь надежными банками из ЕС и будет вам счастье и спокойствие...