11123 відвідувача онлайн
8 810 29

Нацбанк починає вилучення з обігу монети номіналом 25 копійок

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

Як зазначили в НБУ, з обігу поступово виводитиметься монета номіналом 25 копійок, яка поки залишиться платіжним засобом.

"Монети номіналом 25 копійок, що потраплятимуть у банки, не повертатимуться назад у обіг і поступово їх ставатиме дедалі менше", - йдеться в повідомленні.

Нині в обігу залишаться монети номіналами 10, 25 і 50 копійок.

Як повідомлялося раніше, монетами 1, 2 і 5 копійок не можна розраховуватися з 1 жовтня 2019 року.

Топ коментарі
+9
Из 5 копеек хорошие и дешевые шайбы получаются для болтов, а из 10 нет. Шайба размером в 5 копеек на рынке стоит как минимум 50 копеек
показати весь коментар
01.10.2019 10:03 Відповісти
+8
25 копееек кратно 5 копейкам, больше чем 10 копеек к 5 копейкам. Таким образов, наверное хотят убрать 5 копеек в чеке впринципе. Что бы мелочь всегда была кратна 10. Хотя хз может я не прав
показати весь коментар
01.10.2019 09:58 Відповісти
+5
ось і вся "стабільність" від ватаголових зебілів- всього чотири місяці "керування", а вже почали вилучати дрібні грощі. По-переду 50 коп. потім 1,2,5 грн.а далі рівень єкономіки Зімбабве. Чи може все ж таки зберемось на Майдан?!
показати весь коментар
01.10.2019 10:10 Відповісти

Завантаження...