Нацбанк починає вилучення з обігу монети номіналом 25 копійок

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба НБУ.
Як зазначили в НБУ, з обігу поступово виводитиметься монета номіналом 25 копійок, яка поки залишиться платіжним засобом.
"Монети номіналом 25 копійок, що потраплятимуть у банки, не повертатимуться назад у обіг і поступово їх ставатиме дедалі менше", - йдеться в повідомленні.
Нині в обігу залишаться монети номіналами 10, 25 і 50 копійок.
Як повідомлялося раніше, монетами 1, 2 і 5 копійок не можна розраховуватися з 1 жовтня 2019 року.
Топ коментарі
+9 Злий Грицько
показати весь коментар
01.10.2019 10:03 Відповісти Посилання +8 Підлога Маккартні
показати весь коментар
01.10.2019 09:58 Відповісти Посилання +5 Денис Коновалов #376331
показати весь коментар
01.10.2019 10:10 Відповісти Посилання