9337 відвідувачів онлайн

У Києво-Печерській лаврі коронавірусом заразилися всі священники

У Лаврі 150-200 хворих, крім священників це монахи, викладачі та студенти Київської духовної академії. Три людини померли.

Про це глава інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент розповів російському виданню РБК, інформує Цензор.НЕТ.

За словами митрополита Климента, зараз вже більшість кліриків йдуть на поправку. Настоятель Лаври, митрополит Павло, видужав. Померли від коронавірусу троє осіб, додав він.

Нагадаємо, Києво-Печерська лавра з 13 квітня закрита на карантин.

Росія хоче доставити в лавру "гуманітарну допомогу" - 2 тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавичок та інших засобів для боротьби з коронавірусом.

Народний депутат "Європейської солідарності" Ірина Фріз назвала цю пропозицію допомоги спецоперацією Кремля "вовк в овечій шкурі".

Топ коментарі
+76
Кацапердонів вигнати...Лавру повернути Україні!!! Попердньо продизиніфікувавши
показати весь коментар
26.04.2020 17:32 Відповісти
+68
Нельзя, там народ рашенский исцеляется

В Киево-Печерской лавре коронавирусом заразились все священники - Цензор.НЕТ 442
показати весь коментар
26.04.2020 17:48 Відповісти
+67
В Киево-Печерской лавре коронавирусом заразились все священники - Цензор.НЕТ 3640
показати весь коментар
26.04.2020 17:36 Відповісти

Завантаження...