9998 відвідувачів онлайн
1 756 16

Від ОП не виходить жодних ініціатив щодо звільнення Ситника, - Єрмак

"З боку Офісу Президента ніяких ініціатив з цього приводу не було. Нам багато ставили запитань про це минулого тижня. Знаю, що були якісь розмови і консультації, навіть починався збір підписів в парламенті. Але поки що мені невідомо, щоб якийсь законопроєкт з цього приводу був внесений до порядку денного парламенту", - сказав він у ході онлайн-дискусії "Пандемія, реформа, війна і мир: погляд з Українського Білого Дому", організованої Atlantic Council в понеділок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Єрмак зазначив, що Офіс Президента завжди підтримує незалежність НАБУ. "Дуже багато очікувань, надій, і вважаю, що цей орган буде працювати ще більш ефективно. Це дуже важливий орган", - вказав він.

Раніше посли G7 в Україні заявили, що законопроєкт, що дозволяє звільнити Ситника, "загрожує траєкторії реформ в Україні і підтримці міжнародної спільноти".

Як повідомлялося, парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності минулого тижня рекомендував Верховній Раді ухвалити в першому читанні законопроєкт №3133 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності протидії корупції в окремих правоохоронних та інших державних органах", що дозволяє звільнити Ситника. Його автори пропонують внести зміни до законів "Про держохорону органів держвлади України і посадових осіб", "Про прокуратуру", "Про НАБУ", "Про Держбюро розслідувань", а також привести поняття, використовувані в цих законах, у відповідність до положень закону "Про запобігання корупції".

Пропонується, зокрема, доповнити закон "Про НАБУ" положенням про те, що однією з підстав звільнення директора НАБУ (з моменту заснування - Артем Ситник) з посади є набуття чинності рішення суду про притягнення його до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією.

Нагадаємо, Сарненський районний суд визнав директора НАБУ Артема Ситника винним в адміністративному порушенні під час відпочинку в Рівненській області та присудив штраф у розмірі 3400 гривень. Захист Ситника подав апеляцію.

13 грудня 2019 року Рівненський апеляційний суд визнав директора НАБУ Артема Ситника винним у справі про його відпочинок за чужий рахунок у мисливському господарстві на Рівненщині.

Топ коментарі
+7
Почему "глава офиса" занимается чем-то ещё помимо проветривания помещения и регулярных поставок туалетной бумаги для сотрудников ? Разве вопросы внутренней и внешней политики - его дело ? Разве он получал народный мандат на выборах ?
Самозванец он.
показати весь коментар
05.05.2020 09:30 Відповісти
+7
Спочатку піди в те НАБУ і добровільно напиши заяву про вчинені тобою і братом злочини.Потім добросовісно співпрацюй зі слідством по кожному епізодові,розповідай про спільників,організатора,поверни кошти і це тобі зарахується в суді.
показати весь коментар
05.05.2020 09:37 Відповісти
+3
Печально что потихоньку всё скатывается в какой-то бесконечный пи*дёж.
показати весь коментар
05.05.2020 09:29 Відповісти

Завантаження...