9675 відвідувачів онлайн

Епіфаній направив лист Шмигалю з проханням пом'якшити карантин для релігійних громад

Епіфаній направив лист Шмигалю з проханням пом'якшити карантин для релігійних громад

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній направив лист прем'єр-міністру України Денису Шмигалю щодо адаптивного застосування карантинних обмежень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ПЦУ.

"Предстоятель Православної церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній надіслав листа прем’єр-міністру України Денису Шмигалю з проханням у найближчий час розглянути лист із пропозиціями Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій щодо адаптивного застосування карантинних обмежень (від 7 травня 2020 року)", - йдеться в повідомленні.

Пропозиції від ВРЦіРО базовані на узагальненому досвіді поетапного виходу з карантину низки європейських країн та покликані забезпечити баланс між необхідністю захисту населення від поширення хвороби та потребами релігійних громад у виконанні свого безпосереднього призначення.

Нагадаємо, раніше Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій направила в Кабінет Міністрів пропозиції щодо адаптивного застосування карантинних обмежень для релігійних організацій.

Топ коментарі
+7
Это он не по тому адресу обращается. Нужно ему обращаться к своему высшему начальнику, чтобы тот приструнил проклятый вирус.
показати весь коментар
15.05.2020 13:37 Відповісти
+5
ВСЕМ религиозным общинам смягчить карантин в самую последнюю очередь!
показати весь коментар
15.05.2020 13:53 Відповісти
+5
А при сраліні, якщо що, в Києві взірвали Десятинну церкву і Михайлівський собор...

І да, храми в 30-х таки були закриті. І відкрив їх не сралін, храми в 1941 німці повідкривали, як зайшли сюди. А сралін їх уже побоявся заново закрити - щоб заворушень не було!
показати весь коментар
15.05.2020 14:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это он не по тому адресу обращается. Нужно ему обращаться к своему высшему начальнику, чтобы тот приструнил проклятый вирус.
показати весь коментар
15.05.2020 13:37 Відповісти
Они "служат" томУ ктО жестко обосрался от жалкого микроба
реально христоедение хуже любого вируса. вирус хоть не лицемерен и не подл. двуликие яхвусы
показати весь коментар
15.05.2020 13:41 Відповісти
Замечательная логика у Епифания. Ему в каком-то откровении святые поведали, что для православных во время служб и прочих ритуальных сумасбродств риск заразиться меньше, чем для мирян? Прекрасно, давайте сделаем так: пусть все, кто хотят молиться, идут ̶н̶а̶х̶р̶е̶н̶ в храм и бьются там лбами об пол. Но только НИ ОДНОГО ИЗ НИХ ПОСЛЕ ЭТОГО НЕ ВЫПУСКАТЬ К НОРМАЛЬНЫМ ЛЮДЯМ! И не лечить за государственный счет. И хоронить в одной яме с такими же верунами-дегенератами.
показати весь коментар
15.05.2020 13:42 Відповісти
В Святогорской Лавре ни одного инфицированного. А так ждали вспышки, так ждали.
показати весь коментар
15.05.2020 14:10 Відповісти
А почему, "святой отец"? У верующих что, особый иммунитет? Или они меньше передают заразу другим? Али надежда, что бог не допустит? Так есть примеры.
показати весь коментар
15.05.2020 13:43 Відповісти
Тобі шмигаль у мозок нашмигав?
показати весь коментар
15.05.2020 13:59 Відповісти
только мне кажется, что Епифаний сильно постарел?
показати весь коментар
15.05.2020 13:51 Відповісти
Бороду сбрить, палку выкинуть, одежду нормальную одеть и будет молод и красив.
показати весь коментар
15.05.2020 14:02 Відповісти
ВСЕМ религиозным общинам смягчить карантин в самую последнюю очередь!
показати весь коментар
15.05.2020 13:53 Відповісти
А МП служат, и ничего. Никого не спрашивают. Епифаний, то, что ты закрыл храмы для верующих На Пасху Святую, это преступление. При Сталине храмы были открыты и верующие их посещали..
Законодательство, регулирующее деятельность религиозных организаций -у нас одно, и у МП и у ПЦУ. Начинайте служение с поправкой на карантинные правила и никого не спрашивайте.
Имеете право.
показати весь коментар
15.05.2020 13:55 Відповісти
Злочин?Ріалі? Так, для довідки, злочин - це правопорушення, за яке передбачена КРИМІНАЛЬНА відповідальність. Так яка стаття Кримінального кодексу України забороняє священникам закривати свої храми на карантині?
показати весь коментар
15.05.2020 14:03 Відповісти
Есть духовное преступление. Для справки.
показати весь коментар
15.05.2020 14:06 Відповісти
Це ти видумав, у християнстві є поняття гріха, але немає поняття духовного злочину!

І да, МП, я так бачу, служить навіть в Лаврі, де в них 100+ хворих. Дуже блін відповідально! Любов до ближнього і до вірян аж пре!
показати весь коментар
15.05.2020 14:08 Відповісти
миллионы замученных этой заразой "еретиков", "ведьм", "колдунов" аплодируют тебе.
оказывается они "духовные преступники". зато их души - в "раю", их же "спасли" палачи с крестиками, во как. давай тебя так же сделать как их? ну, для рабов Яхве же мечта всей жизни отбросить копыта "заверу" и потом вечно дудеть в флейту, нахваливая Яхве
или скажешь - "я шо, дурак, лучше поживу?".

все как всегда - грозно клеймят "неверных", но если надо "доказатьверу" - моментально обсераются и жалобно скулят))
показати весь коментар
15.05.2020 14:23 Відповісти
Зачем мне что - то доказывать. У тебя есть право на неверие, у меня на вероисповедание.
показати весь коментар
15.05.2020 14:29 Відповісти
А при сраліні, якщо що, в Києві взірвали Десятинну церкву і Михайлівський собор...

І да, храми в 30-х таки були закриті. І відкрив їх не сралін, храми в 1941 німці повідкривали, як зайшли сюди. А сралін їх уже побоявся заново закрити - щоб заворушень не було!
показати весь коментар
15.05.2020 14:05 Відповісти
Так сралин в 20-30-е все храмы и закрыл. И не только в "Пасху Святую" (читаем "еврейский праздник исхода из Египта, который празднуется 15 нисана"), а совсем (от слова "вообще"). А священников и особо верующих, которые по вашей верии "их посещали", б.ч. отправил на "посещение" в осласть красот Баренцева моря и на оздоровительный труд по копанию североморского канала. Церкви открылись после захвата территории гитлеровцами (в Белоруси, Украине, на параше). А уж потом, после овобождения этих территорий, сралин просто побоялся их закрыть.
Интересно, а сей сильноверующий муж аналогично знает писание, как и историю церкви? Спрошу иначе и попроще: а в параше в спецвойска за комп на сержантскую должность всех без разбора берут?
показати весь коментар
15.05.2020 14:51 Відповісти
А чем вы верующие не такие? Страдать, так всем страдать, может в рай попадёте.
показати весь коментар
15.05.2020 13:56 Відповісти
Ты в эпицентр ходишь ? В аптеку ходишь? А я в храм хожу. Для душевного здоровья. Свобода вероисповедания мне гарантирована Конституцией Украины.
показати весь коментар
15.05.2020 14:08 Відповісти
Христос ПРЯМИМ текстом у Біблії сказав, що для молитви і віри в Господа храм не є обов'язковим! Читай Євангеліє, де Ісус учить апостолів молитві "Отче наш" - він там каже, що молитися і розмовляти з Богом можна БУДЬ-ДЕ! І сам навіть у пустелю ходив молитися...
показати весь коментар
15.05.2020 14:11 Відповісти
Есть Таинство Причастия, я его дома сам не сотворю. Да , можно и самому помолиться, не для каждой молитвы в храм бегать. Но есть моменты, когда для человека важна молитва в храме, вместе с единоверцами.
показати весь коментар
15.05.2020 14:13 Відповісти
Оголодал ? Тянет отведать "тела и плоти" ?....каннибализм однако.
показати весь коментар
15.05.2020 14:25 Відповісти
Не завидуй.
показати весь коментар
15.05.2020 14:30 Відповісти
Тайную Вечерю , кисти Леонардо , видел? Это о случаях, когда молитва в пустыне неуместна.
показати весь коментар
15.05.2020 14:15 Відповісти
Дайте им право адаптивно применять карантинные ограничения! И в догонку - право прыгать с мостов, пить моющие средства, останавливать лбом грузовики, и да свершится естественный отбор! Алилуйя!
показати весь коментар
15.05.2020 14:10 Відповісти
Право давать не надо . Право есть. Посмотрите на МП. И что им сделали ? А ничего.
показати весь коментар
15.05.2020 14:16 Відповісти
не всех дураков Ленин разогнал......
показати весь коментар
15.05.2020 14:25 Відповісти
Снижается упитанность "саятых" отцов ?
показати весь коментар
15.05.2020 14:22 Відповісти
А ты растолстел, завистник ?
показати весь коментар
15.05.2020 14:27 Відповісти
Епифанию нужно разрешить, ведь все мы, читая ЦН, точно знаем, что в результате богослужений не заразился ни один монах, священник или прихожанин ПЦУ, все заразившиеся принадлежат к УПЦ.
показати весь коментар
15.05.2020 14:54 Відповісти
Я бы их сажал за одно такое обращение
Другие без работы,а этот хирней решил позаниматься.
Посмотрел на жену ближнего своего-выколи себе глаз и т.д.
показати весь коментар
15.05.2020 14:54 Відповісти
Так то дело добровольное, хочешь выкалывай, хочешь не выкалывай. А ты выколол ?
показати весь коментар
15.05.2020 15:07 Відповісти
Закрыть все эти секты, пусть по домам молятся.
показати весь коментар
15.05.2020 14:55 Відповісти
Ленин не закрыл, Сталин закрывать умаялся. И ты Сергуня, закрывать пупок надорвешь.
показати весь коментар
15.05.2020 15:05 Відповісти
ПЦУ вони не пом*якшать. Тільки для мацковського патріархата, який заховався за назву УПЦ. Їм ніхто нічого фактично і не забороняв. Всі цвинтарі, де відспівують попи - тільки від мацковського патріархата, всі товари в ритуальних послугах - тільки від мацковського патріархата, та навіть у Верховній Раді є капличка від мацковського патріархата. ПЦУ там немає. Бо мають якось афіцери ФСБ контролювати депутатів і виплачувати їм грошената, зароблені на крові. По Києву багато відеокамер, кореспондентів і де зустрічатися з агентурою і зрадниками? А в мацковській церкві, прямо у Верховній Раді - благодать!. Не подабається у ВР, йдіть у Київські лаври, чи іншу церкву. Їх більше в Україні чим українських і утримуються конспіративні ворожі квартири за кошти платників податків - українців.
показати весь коментар
15.05.2020 15:58 Відповісти
В ОПі появилась нова православна **** Трофімов, який скрізь ********** московських ФСБістів у рясах. ПЦУ після консультацій з радою церков оголосила про проведення поминальних днів на кладовищах 6 червня у батьківську поминальну суботу, таке рішення прийняла також УГКЦ. Московський сатанат переніс поминки на 13 - 14 червня. І за дивним збігом прем'єр Шмигаль оголосив, що з 12 червня запустять приміські електрички. Для слуг русскага міра влада дає зелене світло. Для вірян українських церков палиці в колеса.
показати весь коментар
15.05.2020 18:55 Відповісти
Карантин незаконный.
https://www.youtube.com/watch?v=ddJJGA8X5oU

А христиан Пасхи лишили.
показати весь коментар
15.05.2020 21:32 Відповісти