9592 відвідувача онлайн
2 563 11

Кабмін звільнив Башлика з посади голови Держгеокадастру

Кабінет Міністрів звільнив Дениса Башлика з посади голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Відповідне розпорядження від 25 травня № 566-р опубліковано на урядовому порталі, передає Цензор.НЕТ.

"Звільнити Башлика Дениса Олександровича з посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру відповідно до частини першої статті 871 Закону України "Про державну службу", - йдеться у документі.

Іншим розпорядженням № 567-р уряд тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, поклав виконання обов’язків керівника на першого заступника голови зазначеної Служби Юлію Мороз.

Топ коментарі
+4
Скорость ротации кадров при этом режиме побила все рекорды.
показати весь коментар
26.05.2020 11:44 Відповісти
+2
а выходное пособие ему причитается?
показати весь коментар
26.05.2020 11:51 Відповісти
+2
Зеленый принтер не успевает печатать приказы о назначении/увольнении.
Зеленое правительство судорожно тасует колоду карт с претенденами на должностя.
Беда в том,что в этой колоде один генетический мусор.Под стать главзебилу.
показати весь коментар
26.05.2020 11:51 Відповісти

Завантаження...