11046 відвідувачів онлайн

До Львова прибуло 90 військових інструкторів із Канади. ФОТО

В Україну прибула друга частина дев'ятої ротації Оперативної об'єднаної місії Збройних сил Канади UNIFIER.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони.

До Львова прибуло 90 військових інструкторів із Канади 01

Близько 90 військовослужбовців ЗС Канади (більшість із яких належить до 1-го полку Канадської королівської кінної артилерії) приєднаються до своїх 60 колег, які вже перебувають в Україні.

До Львова прибуло 90 військових інструкторів із Канади 02

Прибулі перебуватимуть на обов'язковій 14-деннійй ізоляції, перш ніж приєднаються до місії.

До Львова прибуло 90 військових інструкторів із Канади 04
До Львова прибуло 90 військових інструкторів із Канади 05

Нагадаємо, що наприкінці березня цього року уряд Канади через коронавірус заявив, що зменшує свій контингент інструкторів в Україні в рамках операції UNIFIER.

Топ коментарі
+23
Добро пожаловать наши канадские друзья. Успешной миссии!!
показати весь коментар
15.06.2020 20:17 Відповісти
+21
Это Вы, Панове, еще не встречали горячих Канадских дивчин

Во Львов прибыли 90 военных инструкторов из Канады - Цензор.НЕТ 3373
показати весь коментар
15.06.2020 20:36 Відповісти
+16
Добре так . Ціла рота інструкторів.
Вітаємо друзів на гостинній українській землі !!!
показати весь коментар
15.06.2020 20:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
салдаты ната ужа НА украине!
кококо
кококо...
показати весь коментар
15.06.2020 20:13 Відповісти
Ватоцефалы зелебобинские- на кой мой комент в спам засунули.
Чё, шутейка попала в цель?
показати весь коментар
16.06.2020 01:50 Відповісти
Кацапы и сепары начинают дружно ржать....
показати весь коментар
15.06.2020 20:13 Відповісти
Фраза "конная артиллерия" - для них, учитывая умственную отсталость, воспринимается как пушка на конной тяге времён сдачи Москвы Наполеону!
показати весь коментар
15.06.2020 20:26 Відповісти
Где мой ком?,ну типа про конь???
показати весь коментар
15.06.2020 20:28 Відповісти
Добро пожаловать наши канадские друзья. Успешной миссии!!
показати весь коментар
15.06.2020 20:17 Відповісти
ну толовым головам из ВСУ приготовится
показати весь коментар
15.06.2020 20:18 Відповісти
Ну от і добре. Хоч шось заспокоює на тлі циркового хаосу.
показати весь коментар
15.06.2020 20:20 Відповісти
судя по шевронам канадцы - сапёры а гоняют всех на курсах что НГ что Армейцев
показати весь коментар
15.06.2020 20:24 Відповісти
Так розумію, що це - вони
1st Regiment, Royal Canadian Horse Artillery (BFC Shilo)
показати весь коментар
15.06.2020 20:40 Відповісти
Добре так . Ціла рота інструкторів.
Вітаємо друзів на гостинній українській землі !!!
показати весь коментар
15.06.2020 20:21 Відповісти
Ну хотя бы Львов не сдадут наши власти)

правда жаль что не британцы прилетели.
и зачем 14 дней им давать? если писало шо вирус за пару часов - уже по всем помещении.
разве шо в отд. палатках размещать.
х.з. сколько им доплачивают, но Зевс, храни Канаду!(или Аполлон, неважно кто)
показати весь коментар
15.06.2020 20:22 Відповісти
Вы фсе врети! Это наемники https://censor.net/news/3201958/1013*******************************************************************************************************, которые мирных домбаситов в Небесную Наваросию отправляют!!!
показати весь коментар
15.06.2020 20:25 Відповісти
Это Вы, Панове, еще не встречали горячих Канадских дивчин

Во Львов прибыли 90 военных инструкторов из Канады - Цензор.НЕТ 3373
показати весь коментар
15.06.2020 20:36 Відповісти
А що дружина каже ?
показати весь коментар
15.06.2020 20:41 Відповісти
Тссс. То, шо Тiгра не знае, не може менi нашкодити
показати весь коментар
15.06.2020 20:48 Відповісти
а чего говорить если чудак идет на 2 недели и "добывает" зверей(типо как "выживание"), кушает их(а дома - куча еды) и этим хвастается?
Ну...., был фильм чет "Лесной воин", вроде так, с Чаком - вот так и надо - чтобы "мачо" такой столкнулся с тем кто не убегает, а лицом оборачивается и говорит "че"?(и звук выстрела)
показати весь коментар
15.06.2020 20:52 Відповісти
Ты вегетарианец?
показати весь коментар
15.06.2020 20:56 Відповісти
не, я за правду. возьми дубинку - и иди против медведя. только перед этим не кушай 5 дней шоб кишки собирать удобно было.

"герой", чо.
давай я на экскаваторе задавлю тя на мопеде и потом год буду хвастаться - "я крут, айэм хироу"
показати весь коментар
16.06.2020 09:05 Відповісти
Ты просто дурак.
показати весь коментар
16.06.2020 15:01 Відповісти
пусть.
но не извращенец и не тупой убийца.
показати весь коментар
16.06.2020 15:10 Відповісти
Мое время слишком дорого стоит, шоб тратить его на клинических дебилов. пшло вон.
показати весь коментар
16.06.2020 15:14 Відповісти
А вони хай гафняють у свiй хокей з мЬячом на байкалi увздовж i поперик...
показати весь коментар
15.06.2020 20:55 Відповісти
Фурія!))
показати весь коментар
15.06.2020 21:24 Відповісти
Валькiрiя!!!
показати весь коментар
15.06.2020 21:26 Відповісти
Да здравствует Канада! Путенская ПаРаша, развались, утопись в своей кровище и вымри....
показати весь коментар
15.06.2020 20:36 Відповісти
Amen !
показати весь коментар
15.06.2020 20:50 Відповісти
там 100500 тонн "новичков" и "сибирок".
это просто как отнимать спичку у дурака, сидящего на тонне пороха(а спичек у него - блок)
показати весь коментар
15.06.2020 20:53 Відповісти
Сейчас у кацапов и шариесосов начнется кровая диарея в коментах
показати весь коментар
15.06.2020 20:56 Відповісти
Братушки!
показати весь коментар
15.06.2020 20:59 Відповісти
При наказі і мотивації 90 інструкторів і трошки наших правосєків могли б за ніч горлівку якунебудь звільнити
показати весь коментар
15.06.2020 21:46 Відповісти
Російських окупантів і їх посібників треба бити на всіх фронтах.
показати весь коментар
15.06.2020 23:02 Відповісти
+++
показати весь коментар
15.06.2020 23:04 Відповісти
До Львова прибуло 90 військових інструкторів з Канади - Цензор.НЕТ 7416До Львова прибуло 90 військових інструкторів з Канади - Цензор.НЕТ 5669
показати весь коментар
15.06.2020 23:29 Відповісти
Надо Зеленскому устроить ротацию.
показати весь коментар
15.06.2020 23:42 Відповісти
До Львова прибуло 90 військових інструкторів з Канади - Цензор.НЕТ 2714Такие люди вряд ли любят кацапов! До Львова прибуло 90 військових інструкторів з Канади - Цензор.НЕТ 4928 Chief Warrant Officer Stephen Arthur Rice,M.M.M., C.D. 1st Regiment, Royal Canadian Horse ArtilleryShilo, Manitoba