10546 відвідувачів онлайн

Аеропорт "Київ" скоротить 50% співробітників, щоб уникнути банкрутства

Аеропорт "Київ" скоротить 50% співробітників, щоб уникнути банкрутства

Міжнародний аеропорт "Київ" ім. Сікорського починає поетапне скорочення своїх співробітників на тлі кризи авіаційної галузі через пандемію коронавірусу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні пресслужби аеропорту.

На цей момент кожен підрозділ аеропорту вирішує, кого зі співробітників звільнити і як оптимізувати роботу підприємства.

"Ми прогнозуємо повільне відновлення попиту на авіаперельоти і очікуємо повернення до докарантинного рівня лише за кілька років. Самостійно, без допомоги держави, столичному аеропорту не вижити. На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, в тому числі висококваліфікованих фахівців галузі. Аеропорт "Київ" об'єднує тисячі фахівців, які розвивають авіацію, на їх професійну підготовку витрачається не лише багато часу, але і значні кошти. Із сумом доведеться прощатися з кожним з них, адже у нас сформувалася відмінна команда", - заявив генеральний̆ директор керуючої компанії "Майстер-Авіа" Олег Левченко

У пресслужбі аеропорту також наголосили що проблему ускладнила й відсутність будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства та влади Києва при тому, що керівництво аеропорту неодноразово зверталося по допомогу до влади.

Також зазначається, що керівництво Міжнародного аеропорту "Київ" неодноразово зверталося по допомогу до влади, але належної і своєчасної реакції так і не було.

Всього, за даними підприємства, в КП МА "Київ" і ТОВ "Майстер-Авіа" працює близько 2 тис. осіб. У суміжних підприємствах, які співпрацюють з аеропортом, ще 8 тисяч співробітників.

Аеропорт "Київ" - це другий за пасажиропотоком аеропорт України, це майже 3 млн пасажирів і 30 тисяч рейсів на рік. Це другий за сумами відрахувань платник податків до бюджету Києва серед комунальних підприємств міста.

"Банкрутство аеропорту "Київ" матиме катастрофічні наслідки для міжнародного іміджу, авіаційної галузі України, економіки та ринку праці загалом", - йдеться в заяві пресслужби аеропорту.

Топ коментарі
+12
Все дружненько - спасибо вовочка, о бедности мы теперь будем только мечтать...
показати весь коментар
30.06.2020 13:54 Відповісти
+12
Нехай ідуть класти плитку, як казав Шмигло.
показати весь коментар
30.06.2020 13:55 Відповісти
+8
-не плачьте мы дадим вам 500000 рабочих мест!
-а где? и на какой должности?
-а какая вам разница?
показати весь коментар
30.06.2020 13:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все дружненько - спасибо вовочка, о бедности мы теперь будем только мечтать...
показати весь коментар
30.06.2020 13:54 Відповісти
Аэропорт "Киев" сократит 50% сотрудников, чтобы избежать банкротства - Цензор.НЕТ 9172
показати весь коментар
30.06.2020 13:57 Відповісти
В першу чергу всіх диспетчерів потрібно звільнити, як працівників з найбільшими зарплатами. Ще-техніків.
показати весь коментар
30.06.2020 18:46 Відповісти
Выбрали - жрем)
показати весь коментар
30.06.2020 13:54 Відповісти
Нехай ідуть класти плитку, як казав Шмигло.
показати весь коментар
30.06.2020 13:55 Відповісти
чего не смеетесь? не смешно? не поняли? ))))
показати весь коментар
30.06.2020 13:56 Відповісти
-не плачьте мы дадим вам 500000 рабочих мест!
-а где? и на какой должности?
-а какая вам разница?
показати весь коментар
30.06.2020 13:56 Відповісти
Эпоха бедности показала свой "конец"...😃
показати весь коментар
30.06.2020 14:01 Відповісти
Аэропорт "Киев" сократит 50% сотрудников, чтобы избежать банкротства - Цензор.НЕТ 4281
показати весь коментар
30.06.2020 14:02 Відповісти
Напрасно.
Можно запускать самолёты вручную.
Тогда бы ещё людей набрали.
показати весь коментар
30.06.2020 14:08 Відповісти
Сейчас Гундосик снимит видосик...
Интересно, а сколько процентов этого коллектива голосовали за "это", с призывом "зробимо їх разом"???
показати весь коментар
30.06.2020 14:14 Відповісти
Ну наверное, как по всей Украине, 73%.
показати весь коментар
30.06.2020 14:26 Відповісти
по всей Украине 80-85%. И только благодаря Львовской области, среднее получилось 73%.
показати весь коментар
30.06.2020 15:08 Відповісти
сомневаюсь что для тех кто дает тут коментарии на странице под статейками бутусова наступит эпоха бедности....рошен вам наверное исправно платит за каждый комент против Зе ну некоторым так точно....

Если бутусов напишет о подраненом колорадском жуке ......то и тут найдут умельцы связать это с провалами Зе....
показати весь коментар
30.06.2020 14:19 Відповісти
Причому тут зеленький? Йди спать кацапсіна і не ганьби прапор Литви
показати весь коментар
30.06.2020 14:24 Відповісти
от тоби и на.......який хробак намалювався.....та злючий якый.....То наберы в рот ги--а та плюнь на мене
показати весь коментар
30.06.2020 14:39 Відповісти
Всем идти удиннять полосу.
показати весь коментар
30.06.2020 14:26 Відповісти
"Аэропорт "Киев" сократит 50% сотрудников, чтобы избежать банкротства

Хуже уже не будет, верно, Зебобики?
"Лишь бы не Порошенко"(С)
показати весь коментар
30.06.2020 14:26 Відповісти
Разорился как какой-то цирк дю саплей.
показати весь коментар
30.06.2020 14:27 Відповісти
при порошенко аэропорт рос и расширялся, а при зеленском сокращают персонал, и похоже через год на месте аэропорта будет спальный район
показати весь коментар
30.06.2020 15:03 Відповісти
С таким говнокомандующим будет укреп район, по типу донецкого аэропорта.
показати весь коментар
30.06.2020 15:13 Відповісти
будем возрождать галерный флот на Днепре.
показати весь коментар
30.06.2020 15:07 Відповісти
«зЭ - наш прэзыдэнт! Зрабима йих разам!!! «
показати весь коментар
30.06.2020 15:29 Відповісти
Главное, что «мародёра» «скинуть успели» )))
показати весь коментар
30.06.2020 16:14 Відповісти
Украина - единственная страна в Европе, которая не одной копейкой не помогла аэропортам во время карантина. Борисполь очень долго просил помочь, потом взяли кредит под драконовские проценты чтобы людям хоть какую-то з/п платить. И когда откроют полеты, цены на все будут подняты, т.к. кредит надо отдавать. А когда поднимут цены, про лоу косты можно будет забыть. Это так чтобы мы потом знали кого благодарить.
показати весь коментар
30.06.2020 15:31 Відповісти
А чья СОБСТВЕННОСТЬ этот аэропорт?
показати весь коментар
30.06.2020 16:00 Відповісти
Зе, ты зачем лично изобрёл коронавирус и весь мир заразил?
показати весь коментар
01.07.2020 05:40 Відповісти