11649 відвідувачів онлайн
2 307 22

Психіатричні лікарні дофінансують на рівні минулого року, - Степанов

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми вжили вже такі антикризові кроки… до рівня минулого року, починаючи з липня і до кінця року, будуть дофінансовані всі наші психіатричні лікарні. Окремо ми розробляємо план, у тому числі, спілкуємося з Міністерством соціальної політики, тому що психіатрична служба стоїть на стику з Міністерством соціальної політики, з соціальними службами, яким чином нам створити саме дієву психіатричну службу", - сказав Степанов.

Він додав, що на реформування психіатричної служби потрібен час, а також зауважив, що "зіштовхнувся з наслідками діяльності" минулого керівництва МОЗ щодо психіатричних закладів.

"Що ми отримали з 1 квітня? Ми отримали суттєве недофінансування цих лікарень у порівнянні з минулим роком. По деяких лікарнях це доходить до 50-70% в порівнянні з 2019 роком. До чого це все могло призвести? Я вважаю, що якщо б ми не виправили ситуацію, не прийнявши такі антикризові дії, це могло б поставити на межу закриття ці лікарні", - зазначив Степанов.

Очільник МОЗ додав, що в українських психіатричних лікарнях перебуває близько 22 тисяч людей, які хворі на хронічні психічні захворювання. Нерідко це люди, які втратили свої соціальні зв'язки і потребують догляду, перебуваючи в цих лікарнях.

"Звичайно, психіатрична служба потребує реформування, і суттєвого реформування. І про це вам скаже, мабуть кожен медичний працівник, який працює в цих лікарнях. Це в нас залишилися такі уламки радянської системи, на які наклалася наша реальність. Звичайно, під це повинен бути план, який ми зараз розробляємо, саме, щоб була реформована психіатрична служба", - зауважив Степанов.

Топ коментарі
+2
это правильно. в стране 73% нуждающихся в профессиональной помощи. в том числе и врачебной
показати весь коментар
12.07.2020 12:38 Відповісти
+2
Судячи по коментарям більшість з них безнадійні.
показати весь коментар
12.07.2020 12:51 Відповісти
+2
Ця гидота вже псіхіатричні лікарні обворовує.
показати весь коментар
12.07.2020 13:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это правильно. в стране 73% нуждающихся в профессиональной помощи. в том числе и врачебной
показати весь коментар
12.07.2020 12:38 Відповісти
Судячи по коментарям більшість з них безнадійні.
показати весь коментар
12.07.2020 12:51 Відповісти
Це добре. Зєлікі і надалі будуть отримувати галоперидол безкоштовно, а "слуги" дорогі атипові нейролептики
показати весь коментар
12.07.2020 13:05 Відповісти
Та да. Нинішня влада турбується за свій електорат.
показати весь коментар
12.07.2020 13:17 Відповісти
А чому? Хтось буде шукати прихисток?
показати весь коментар
12.07.2020 12:42 Відповісти
Почне працювати каральна психіатрія?
показати весь коментар
12.07.2020 12:44 Відповісти
Для тих хто не дивиться «Гамно-95» і «Скоти».
показати весь коментар
12.07.2020 13:19 Відповісти
На 80 пациентов остается ночью одна медсестра и одна санитарка по метр 50 ростом! Дурдом в дурдоме!
показати весь коментар
12.07.2020 12:57 Відповісти
https://medium.com/@vizua_21912/%D0%B1%D0%BE%D0%B3%D0%B4%D0%B0%D0%BD-%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BB-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2-************ В пропрезидентской партии "Слуга народа" есть сумасшедшие и психически больные люди. Об этом заявил глава Офиса президента Андрей Богдан в интервью https://www.bbc.com/ukrainian/features-49694823 ВВС .
" Психиатрические больницы будут дофинансированы на уровне прошлого года"
Зеленский своих не бросает.
показати весь коментар
12.07.2020 12:59 Відповісти
Ця гидота вже псіхіатричні лікарні обворовує.
показати весь коментар
12.07.2020 13:00 Відповісти
Опять в ОП бабло вливают.
показати весь коментар
12.07.2020 13:01 Відповісти
ага, віп-палати потрібно завести для віп-персон, в тюрмах же вже, кажуть, завели.... медицині непотрібно відставати....якщо проаналізувати деякі норми законів на предмет маразму - то можна впевнено стверджувати, що кандидати будуть
показати весь коментар
12.07.2020 13:13 Відповісти
А платные палаты там будут???
показати весь коментар
12.07.2020 13:20 Відповісти
Да, зеленая власть свою альма-матер без поддержки оставить не сможет...
показати весь коментар
12.07.2020 13:24 Відповісти
В ближайшее время диспансеры: психиатрические, туберкулезные, венерические, наркологические всеравно будут закрыты тому как на западе их нет поэтому в Украине тоже не будет - это евроассоциация.
показати весь коментар
12.07.2020 13:33 Відповісти
"Психиатрические больницы будут дофинансированы" - весьма актуально!
показати весь коментар
12.07.2020 13:33 Відповісти
Опять распил бабла, в итоге окажется что даже интернет не провели.
показати весь коментар
12.07.2020 14:17 Відповісти
по-хорошем,у нужно было аудит провести и узнать на что и как на самом деле тратятся бюджетные деньги, только где найти в Украине неподкупных аудиторов!?
показати весь коментар
12.07.2020 19:05 Відповісти
Кто умеет читать - читай: ДОФИНАНСИРОВАНИЕ!!!. Кто разрабатывал бюджет на 19-й год? Порошенко. Кто разрабатывал бюджет на 20-й? Зелёный. Если зелёные и их мертвечуковские друзья вопиют о закрытии психиатрических больниц Порошенком, то почему в этом году потребовалось ДОФИНАНСИРОВАТЬ эти больницы до уровня обеспечения прошлогодним бюджетом? Так кто на самом деле задумал избавиться от этих больниц?
показати весь коментар
12.07.2020 21:01 Відповісти