11895 відвідувачів онлайн

Двоє українських воїнів загинули від початку доби в зоні ООС, - пресцентр

Про це повідомляє пресцентр ООС, передає Цензор.НЕТ.

"На превеликий жаль, внаслідок обстрілу противника Україна втратила одного мужнього захисника. Такі підступні дії окупантів не залишаться безкарними. За свої злочини ворог понесе заслужене покарання", - йдеться в повідомленні.

"Ще одна трагічна подія сталася поблизу населеного пункту Зайцеве. Під час виконання бойового завдання внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої ще один військовослужбовець Об'єднаних сил зазнав важкого поранення, несумісного із життям. Командування Об'єднаних сил висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблих українських героїв", - додали в штабі ОС.

Двоє українських воїнів загинули від початку доби в зоні ООС, - пресцентр 01

Топ коментарі
+50
Вічна Пам'ять загиблим Героям
показати весь коментар
13.07.2020 11:28 Відповісти
+49
Героям слава!
PS
Зебильё, где ваше мурчащее тело?
показати весь коментар
13.07.2020 11:26 Відповісти
+33
Плесень просто перестала стрелять, ушла с выгодных позиций и теперь воины гибнут чаще и больше. При Порохе были бы уже за прошедший год десятки кв. километров освобождены и потери значительно меньше.
показати весь коментар
13.07.2020 11:33 Відповісти

Завантаження...