Нацбанк збереже політику щодо "ПриватБанку" і продовжить судитися з Коломойським, - Шевченко

Про це заявив на брифінгу новопризначений голова НБУ Кирило Шевченко, передає Цензор.НЕТ з посиланням на hromadske.
Він зазначив, що поки не знайомився з деталями судових справ довкола "ПриватБанку".
"Але я як голова Нацбанку думаю, що Нацбанк під моїм керівництвом збереже таку ж політику щодо "ПриватБанку", якою вона була і до цього", - сказав він.
Нагадаємо, неповернення "ПриватБанку" колишнім власникам є однією з ключових вимог Міжнародного валютного фонду до України. Для цього Верховна Рада прийняла спеціальний закон, який унеможливлює повернення націоналізованих банків колишнім власникам.
У кого-то есть сомнения ?
Суды идут, курс растет, дефолт вот он уже ручкой нам машет.