12499 відвідувачів онлайн
8 089 17

НКРЕКП знизила "зелені" тарифи

Відповідну постанову прийнято НКРЕКП на засіданні в суботу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Це технічне рішення, ухвалене на виконання закону, що набув сьогодні чинності (810-IX-ЕР). Із метою уникнення розриву в часі необхідно його ухвалити", – зазначила на засіданні комісії т.в.о. голови НКРЕКП Оксана Кривенко.

Для більшості СЕС встановлено "зелений" тариф у розмірі 3,83 грн/кВт-год. (тут і далі - без ПДВ). Найвищий тариф - 7,37 грн/кВт-год., найнижчий - 3,29 грн/кВт-год.

Також для СЕС, встановлених на дахах або фасадах будівель і введених в експлуатацію після 30 липня 2015 року, тариф встановлено у розмірі 4,54 грн/кВт-год. (близько двохсот ВДЕ-об'єктів).

Для низки СЕС встановлено надбавки у 5% і 10% за використання українського обладнання. Для переважної більшості ВЕС тариф становить 2,82 грн/кВт-год. або 3,39 грн/кВт-год.

Загалом у проєкті постанови зазначено 780 суб'єктів господарювання, що володіють СЕС, і 27 суб'єктів, які виробляють електроенергію з енергії вітру.

Топ коментарі
+11
Самый высокий тариф - 7,37 грн/кВт-ч., самый низкий 3,29 грн/кВт-ч.
Скажите, а почему Ахметов сам у себя не покупает електроенергию которую он производит? Почему для своих заводов он присосался к атомным станциям производящим стабильную и независящую от капризов погоды самую дешовую електроенергию по 45 копеек?
показати весь коментар
01.08.2020 11:44 Відповісти
+10
Во время войны, когда вся страна еле выживает, и собирает по копейке для фронта деньги и носки солдатам, когда большинство пенсионеров получают пенсии ниже прожиточного минимума, когда почти все заводы стоят а люди ищут зароботки за границей, государтсво платит какому то олигархическому уроду 7,37грн/кВт. Ето даже не воровство и махинации, Ето измена Родины, вредительство и саботаж.
показати весь коментар
01.08.2020 12:03 Відповісти
+7
Кто нибудь скажет, почему Гидроенергетика в Украине не считается *зеленой*, как во всем мире и не дотируется государством, а так же нет *заграничных* експердов которые нам каждый день дудят в уши что нужно вводить РАБ тарифы для модернизации ГЕС? Потому что ее еще Ахметов и КО не прихватизировали еще ГЕС?
показати весь коментар
01.08.2020 11:51 Відповісти

Завантаження...