Затриманих масово випускають у Мінську. ВIДЕО
З Центру ізоляції правопорушників у Мінську відпускають затриманих під час мирних пікетів білорусів. Туди приїхав заступник голови МВС Білорусі Барсуков, він обіцяє, що до ранку відпустять всіх.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на білоруські ЗМІ.
Затриманих на акціях протесту людей почали відпускати з Центру ізоляції правопорушників приблизно о 22.30 13 серпня. Навколо будівлі зібралися родичі та друзі затриманих, вони чекають, коли звільнять їхніх близьких.
Багато звільнених виходять побиті, без документів, грошей, мобільних телефонів і в абсолютній прострації. Волонтери обертають їх ковдрами, дають воду і їжу. У будівлю кілька разів заїжджали машини швидкої допомоги.
Волонтери допомагають розвезти людей по домівках, навіть в інші міста. Люди, які шукають своїх близьких, показують фото тим, хто вийшов в надії, що вони бачилися в ізоляторі.
До СІЗО приїхав заступник міністра внутрішніх справ Білорусі Олександр Барсуков. Він пообіцяв, що всіх затриманих звільнять до 6:00 ранку 14 серпня.
"Люди стоять мовчки. Кажуть, що коли зовні кричать, то всередині починають бити затриманих", - зазначає телеканал "Белсат".


