6962 відвідувача онлайн

Затриманих масово випускають у Мінську. ВIДЕО

З Центру ізоляції правопорушників у Мінську відпускають затриманих під час мирних пікетів білорусів. Туди приїхав заступник голови МВС Білорусі Барсуков, він обіцяє, що до ранку відпустять всіх.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на білоруські ЗМІ.

Затриманих на акціях протесту людей почали відпускати з Центру ізоляції правопорушників приблизно о 22.30 13 серпня. Навколо будівлі зібралися родичі та друзі затриманих, вони чекають, коли звільнять їхніх близьких.

Багато звільнених виходять побиті, без документів, грошей, мобільних телефонів і в абсолютній прострації. Волонтери обертають їх ковдрами, дають воду і їжу. У будівлю кілька разів заїжджали машини швидкої допомоги.

Волонтери допомагають розвезти людей по домівках, навіть в інші міста. Люди, які шукають своїх близьких, показують фото тим, хто вийшов в надії, що вони бачилися в ізоляторі.

До СІЗО приїхав заступник міністра внутрішніх справ Білорусі Олександр Барсуков. Він пообіцяв, що всіх затриманих звільнять до 6:00 ранку 14 серпня.

"Люди стоять мовчки. Кажуть, що коли зовні кричать, то всередині починають бити затриманих", - зазначає телеканал "Белсат".

Затриманих масово випускають у Мінську 01
Затриманих масово випускають у Мінську 02
Затриманих масово випускають у Мінську 03

Топ коментарі
+43
Задержанных массово выпускают в Минске - Цензор.НЕТ 2183
показати весь коментар
14.08.2020 02:32 Відповісти
+41
Це мав би сказати Бубочка, як би був президентом, а не тим дурачком, яким він є. Добре, що у нас є Порох!Задержанных массово выпускают в Минске - Цензор.НЕТ 9156
показати весь коментар
14.08.2020 02:55 Відповісти
+38
А разве дело только в таракане? Кто убивал, бил, душил, оскорблял, плевал? Инопланетяне? Или соседи избитых беларусов только в форме? Рабскую психологию так просто не выкинешь, как таракана...
показати весь коментар
14.08.2020 02:21 Відповісти

Завантаження...