4784 відвідувача онлайн

Лукашенко стверджує, що вчора йому дзвонила Меркель, щоб "поговорити"

Лукашенко стверджує, що вчора йому дзвонила Меркель, щоб "поговорити"

Олександр Лукашенко, "президент", який захопив владу Білорусі", заявив, що йому в неділю дзвонила канцлер ФРН Ангела Меркель, щоб "поговорити".

Про це він сказав під час  діалогу з працівниками Мінського заводу колісних тягачів (МЗКТ), інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Уже вчора дзвонить Меркель: "Я хочу поговорити". Ці - Науседа (президент Литви. - Ред.), там і інші ... ми хочемо поговорити ... Не треба мене нагинати ні з Заходу, ні зі Сходу", - заявив Лукашенко.

Відеофрагмент розмови показав у вечірньому ефірі телеканал Білорусь-1.

Тим часом, пресслужба литовського президента в понеділок повідомила, що канцлер ФРН Ангела Меркель у телефонній розмові з президентом Литви Гітанасом Науседою заявила, що у вівторок збирається обговорити з російським лідером Володимиром Путіним ситуацію в Білорусі.

"Канцлер інформувала, що у вівторок у неї відбудеться розмова з президентом Володимиром Путіним і що Берлін нині дипломатичними каналами намагається зв'язатися з Лукашенком для пошуку виходу з ситуації, що (в Білорусі. - Ред.) склалася", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+12
Лукашенко утверждает, что вчера ему звонила Меркель, чтобы "поговорить" - Цензор.НЕТ 1828
показати весь коментар
17.08.2020 22:00 Відповісти
+11
Меркель хотіла пару мішків картоплі купити під шумок.
показати весь коментар
17.08.2020 22:01 Відповісти
+9
Вован? Лєксус?
показати весь коментар
17.08.2020 21:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да, поболтать о том о сём и тут сашка проснулся.
показати весь коментар
17.08.2020 21:55 Відповісти
Лукашенко утверждает, что вчера ему звонила Меркель, чтобы "поговорить" - Цензор.НЕТ 1828
показати весь коментар
17.08.2020 22:00 Відповісти
Это был секс по телефону.
Причем, мужиком была Меркель.
показати весь коментар
17.08.2020 22:05 Відповісти
Вован? Лєксус?
показати весь коментар
17.08.2020 21:56 Відповісти
опередил))
показати весь коментар
17.08.2020 21:57 Відповісти
Подзвонила. Попередила. Не піде - введуть луці потужні санкції.
показати весь коментар
17.08.2020 21:58 Відповісти
Да,Владимиру Ульянову дали бабла в Швейцарии на революцию.
показати весь коментар
17.08.2020 22:04 Відповісти
а вован просто введет
показати весь коментар
17.08.2020 23:01 Відповісти
Дядя Сем однозначно всем приказал кышнуть под лавку, бо оставит без помощи.
Переговоры по новой Конституции, Конституция, выборы.
Нет желания?
Все свободны.
показати весь коментар
17.08.2020 21:58 Відповісти
пи@дит как троцкий,мы вчера с ней весь день в скайпе провисели,нажрались даже.
показати весь коментар
17.08.2020 21:59 Відповісти
Завтра будут звонить марсеане ! В 6ю палату его, проверим на коронавирус !
показати весь коментар
17.08.2020 22:00 Відповісти
Лука никогда правды не сказал, только враньё, всё наоборот.
показати весь коментар
17.08.2020 22:00 Відповісти
А шо он должен сказать?
показати весь коментар
17.08.2020 22:06 Відповісти
Влада це наркотик, у Луки передоз.
показати весь коментар
18.08.2020 00:39 Відповісти
Лукашенко Самонадеянный Болван . Вот , что дает правление 26 лет как не потеря ориентации в Пространстве.
показати весь коментар
17.08.2020 22:00 Відповісти
Зовсім дєд поганий.....здає....
показати весь коментар
17.08.2020 22:00 Відповісти
Меркель хотіла пару мішків картоплі купити під шумок.
показати весь коментар
17.08.2020 22:01 Відповісти
Поговорить о видах на урожай картофеля в этом году?
Я конечно извиняюсь но имею сказать за старую торговку сосисками и бундесинтересами шо уж на, что она не разборчива в знакомствах, но с таким го..м, как Грыгорыч, она даже на одном гектаре какать не присядет, а тут поговорить.
показати весь коментар
17.08.2020 22:05 Відповісти
А ведь интересно, а сколько раз они до этого общались?
показати весь коментар
17.08.2020 22:31 Відповісти
Цього року бульба погано заколосилась.
показати весь коментар
18.08.2020 00:49 Відповісти
Да врет он все, не звонила ему Меркель, это все патриоты Украины знают!
показати весь коментар
17.08.2020 22:05 Відповісти
А это что-то запредельное если Меркель звонит, или обычно она смс бомжиков кидает?
показати весь коментар
17.08.2020 22:14 Відповісти
Кац,здесь водки нет...
показати весь коментар
17.08.2020 23:36 Відповісти
А на "восток" тебя и наклонять не нужно.
Сам, на космической скорости сразу рванул лизать Уйлу.
Ну, да - кто же, кроме Уйла даст тебе несколько тысяч отморозков обученных нагибать и ломать народ?
показати весь коментар
17.08.2020 22:16 Відповісти
да у них полно общих тем, оба на подсосе у *****.
показати весь коментар
17.08.2020 22:18 Відповісти
У Луки сексуальные фантазии, что ему звонят властные немки
показати весь коментар
17.08.2020 22:27 Відповісти
Білоруси не готові до революційних змін. Тому, на мою думку, будуть прийняті такі домовленості, за якими Лукшенко збереже вплив на білоруську політику.
показати весь коментар
17.08.2020 22:37 Відповісти
пока ленин в сердцах, совок продолжится, скорее всего в составе губернии
показати весь коментар
17.08.2020 23:04 Відповісти
Про леніна більшість давно забула. Бачите, що ці брили використали, як дошку оголошень. Тобто усім на них начхати. Інше, що в тих серцях нема потягу до свободи.
Тому Лукашенко там, мабуть, залишиться. Тільки назву змінить. Був єдиний президент, а буде єдиний олігарх.
показати весь коментар
17.08.2020 23:32 Відповісти
Я чоловік в літах і коли я запитую в дітей хто такий Ленін чи Сталін, а вони не знають то мене накриває безмежна радість за їхнє щасливе дитинство.
показати весь коментар
18.08.2020 00:47 Відповісти
А Сашко війдєт іграть? НЄ-ЄЄТ - крічал папкоВоолодья-Х!
показати весь коментар
17.08.2020 22:39 Відповісти
Сашья бери картоха унд яйко драпай нах Ростов.или тебья будут бить палка как это по рузьки *******
показати весь коментар
17.08.2020 22:40 Відповісти
Сашья бери картоха унд яйко драпай нах Ростов. или тебья будут вставлять палька, как Каддафи, как это по рузьки *******.
показати весь коментар
18.08.2020 07:34 Відповісти
НЄ ждьот на Сашу Магадан...
НЄ ждьот Ростов..
И Ердоган нє ждьот..
Допригался Диктатор...


https://www.youtube.com/watch?v=*********** "В который раз лечу Москва-Одесса..
"-
показати весь коментар
18.08.2020 09:16 Відповісти
Кароче ласты луке
показати весь коментар
17.08.2020 22:40 Відповісти
Это его разыграли из Квартала.
показати весь коментар
18.08.2020 08:00 Відповісти
смотри, какой Лука упорный! Но сколько веревочке ни виться, конец таки придёт...
показати весь коментар
18.08.2020 08:25 Відповісти
Когда звонит колокол - это кого то зовут в ад. А как хочется что бы позвонила Ангела.
показати весь коментар
18.08.2020 08:46 Відповісти
Меркель вже "відхрестилась" )))
показати весь коментар
18.08.2020 09:13 Відповісти
врет