Лукашенко доручив КДБ виявляти організаторів протестів

Про це він заявив за підсумками наради Ради безпеки Білорусі. Слова Лукашенка цитує білоруське державне інформагентство "БЕЛТА", повідомляє Цензор.НЕТ.
"Комітету державної безпеки Олександр Лукашенко доручив виявляти і припиняти дії організаторів вуличних заворушень, розкривати канали фінансування заворушень у Білорусі", - повідомляє агентство.
Міністерству внутрішніх справ Лукашенко доручив "не допускати заворушень у країні, і особливо в Мінську". "У Мінську не повинно бути більше ніяких заворушень. Люди втомилися, люди вимагають миру і тиші", - заявив він.
Лукашенко закликає звільняти учасників страйків.
"Хочеш працювати - працюй (як я вже говорив), не хочеш - за ворота, не заважай працювати іншим. Але повернення потім назад на це підприємство бути не повинно. У нас в черзі стоять люди на підприємства", - сказав він.
"Президент" Білорусі також велів посилити пропагандистську роботу через державні ЗМІ.
"Засобам масової інформації - роз'яснювати, розповідати, попереджати людей, що програми цієї "чорної сотні" - шлях у прірву до знищення Білорусі як суверенної і незалежної держави. Ви це бачите. Більш того, вони штовхають нас до зіткнення з історично братнім нам народом - росіянами. Цього допустити не можна. Тому треба активізуватися засобам масової інформації", - заявив Лукашенко.
Наследники Золотой Орды, россияне, которые не могут по ордынской традиции жить без царя, просто когда-то насильно присоединили к Российской империи белорусские земли, а потом их насильно же русифицировали, но это не историческое братство.
В Украине побили пару сотен студентов - на 2-й день Майдан.
В Беларуси Белоруссии не просто побили а пытали несколько тысяч - они блд хороводы с цветочками водят и трогательные фоточки постят "мы сняли обувь перед тем как залезть на лавочку".
Терпилы.