7841 відвідувач онлайн
26 463 212

Відносно Зеленського ми всі мікроби, - депутат від "СН" Качура

Відносно Зеленського ми всі мікроби, - депутат від "СН" Качура

Народний депутат України від "Слуги народу" висловився про становище народних депутатів порівняно з президентом Володимиром Зеленським.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він розповів в інтерв'ю "НВ".

Відповідаючи на запитання "Як багато шкідливих "мікробів" у СН, про яких говорив Зеленський на з'їзді партії?" Качура зазначив: "Мікроби бувають не тільки шкідливими, а й корисними. Відносно Зеленського ми всі - мікроби. Ми не є великими політиками, якими деякі себе почали вважати через рік. Зрозуміло, що немає рейтингу СН, немає рейтингу Кабміну, є тільки рейтинг президента. Не було б Зеленського - не було б партії Слуга народу. Але ті, хто про це забувають, на мій погляд, є мікробами".

На уточнююче запитання чи багато таких депутатів, Качура відповів: "Не знаю. Але, сподіваюся, мене до них не зараховують".

Топ коментарі
+64
почему же ?

он прав.

Другое дело, что сам Зеленский - гельминт
показати весь коментар
15.09.2020 00:08 Відповісти
+57
нет он не идиот он просто преданный лизожоп!!
показати весь коментар
15.09.2020 00:08 Відповісти
+56
Идиот.
показати весь коментар
15.09.2020 00:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Хто зараз керує країною? БлаЗЕнь і мікроби!
Обрали, млять...

Відносно Зеленського ми всі мікроби, - депутат від "СН" Качура - Цензор.НЕТ 7498
показати весь коментар
15.09.2020 13:12 Відповісти
Може так?
Відносно Зеленського ми всі мікроби, - депутат від "СН" Качура - Цензор.НЕТ 4473
показати весь коментар
15.09.2020 13:30 Відповісти
Це "на злобу дня", як казали у Совку.
показати весь коментар
15.09.2020 15:11 Відповісти
Головний мікроб!
Відносно Зеленського ми всі мікроби, - депутат від "СН" Качура - Цензор.НЕТ 2648
показати весь коментар
15.09.2020 13:22 Відповісти
Относительно Зеленского мы все микробы. © Качура
Якщо вони мікроби порівняно з "гігантом мислі", то для України я бачу лише один вихід - шибениця на Хрещатику для всієї ЗЕ-команди.


Відносно Зеленського ми всі мікроби, - депутат від "СН" Качура - Цензор.НЕТ 8476
показати весь коментар
15.09.2020 13:29 Відповісти
Качуровська логіка: треба лизати анус клоуну і не будеш мікробом. Слизняк безхребетний звичайний
показати весь коментар
15.09.2020 13:38 Відповісти
Бувають люди, а бувають сраколизи.
показати весь коментар
15.09.2020 13:53 Відповісти
Відносно Зеленського ми всі мікроби, - депутат від "СН" Качура - Цензор.НЕТ 8489
показати весь коментар
15.09.2020 13:56 Відповісти
Оце чувак запхав язика в сраку, тягне на прем"єра!!!
показати весь коментар
15.09.2020 14:10 Відповісти
Уникай людей, які, бачачи твої вади і недоліки, виправдовують їх або навіть схвалюють. Такі люди або підлабузники, або боягузи, або просто дурні. Від них не чекай допомоги ні в якій біді чи нещасті.

(с) Григорій Сковорода
показати весь коментар
15.09.2020 16:12 Відповісти
А ОН ЗАРАЗА КОНКРЕТНАЯ )))))))))
показати весь коментар
15.09.2020 16:48 Відповісти
Очередной лидер мнений? Ну на хрен раскручивать ЗДЕСЬ этого лизоблюда с его глубокомыслием второклассника??
показати весь коментар
15.09.2020 23:23 Відповісти
Сторінка 3 з 3