9776 відвідувачів онлайн
26 613 212

Відносно Зеленського ми всі мікроби, - депутат від "СН" Качура

Як передає Цензор.НЕТ, про це він розповів в інтерв'ю "НВ".

Відповідаючи на запитання "Як багато шкідливих "мікробів" у СН, про яких говорив Зеленський на з'їзді партії?" Качура зазначив: "Мікроби бувають не тільки шкідливими, а й корисними. Відносно Зеленського ми всі - мікроби. Ми не є великими політиками, якими деякі себе почали вважати через рік. Зрозуміло, що немає рейтингу СН, немає рейтингу Кабміну, є тільки рейтинг президента. Не було б Зеленського - не було б партії Слуга народу. Але ті, хто про це забувають, на мій погляд, є мікробами".

На уточнююче запитання чи багато таких депутатів, Качура відповів: "Не знаю. Але, сподіваюся, мене до них не зараховують".

Топ коментарі
+64
почему же ?

он прав.

Другое дело, что сам Зеленский - гельминт
показати весь коментар
15.09.2020 00:08 Відповісти
+57
нет он не идиот он просто преданный лизожоп!!
показати весь коментар
15.09.2020 00:08 Відповісти
+56
Идиот.
показати весь коментар
15.09.2020 00:00 Відповісти

Завантаження...