9578 відвідувачів онлайн
3 714 137

Зеленський: Домашнє насильство в Україні є другою проблемою після COVID-19

Про це президент сказав 21 вересня на зустрічі з громадськими організаціями, передає Цензор.НЕТ.

"В умовах пандемії COVID-19 проблемою номер два, після самого вірусу, стало наростання домашнього насильства. Як приклад, лише за перші пів року поліція отримала майже вдвічі більше звернень щодо домашнього насильства, ніж у минулому півріччі", - заявив Зеленський.

Він також зазначив, що нерідко потерпілі не звертаються до відповідних служб, оскільки просто не вірять, що їм можуть допомогти.

Як повідомлялося, Зеленський підписав указ про протидію домашньому і гендерно зумовленому насильству.

Топ коментарі
+49
Про вiйну вже забув?
показати весь коментар
21.09.2020 14:58 Відповісти
+39
*****! Не потерянный Крым, не война на востоке! Домашнее насилие ёпта!
показати весь коментар
21.09.2020 15:00 Відповісти
+33
Зеленский: Домашнее насилие в Украине является второй проблемой после Covid-19 - Цензор.НЕТ 2260
показати весь коментар
21.09.2020 14:59 Відповісти

Завантаження...