Зеленський: Домашнє насильство в Україні є другою проблемою після COVID-19

Про це президент сказав 21 вересня на зустрічі з громадськими організаціями, передає Цензор.НЕТ.
"В умовах пандемії COVID-19 проблемою номер два, після самого вірусу, стало наростання домашнього насильства. Як приклад, лише за перші пів року поліція отримала майже вдвічі більше звернень щодо домашнього насильства, ніж у минулому півріччі", - заявив Зеленський.
Він також зазначив, що нерідко потерпілі не звертаються до відповідних служб, оскільки просто не вірять, що їм можуть допомогти.
Як повідомлялося, Зеленський підписав указ про протидію домашньому і гендерно зумовленому насильству.
Топ коментарі
+49 Толик Тигра
показати весь коментар
21.09.2020 14:58 Відповісти Посилання +39 Филипп Филиппович Преображенск
показати весь коментар
21.09.2020 15:00 Відповісти Посилання +33 wake up-UA
показати весь коментар
21.09.2020 14:59 Відповісти Посилання