8883 відвідувача онлайн
8 302 159

Порошенко в Сумах: Відверті агенти Кремля лізуть у місцеві органи влади, щоб відродити проєкт "Новоросія"

Порошенко в Сумах: Відверті агенти Кремля лізуть у місцеві органи влади, щоб відродити проєкт "Новоросія"

Агенти російських спецслужб, які перебувають під санкціями США, намагаються провести своїх ставлеників у місцеві органи влади, щоб спробувати реалізувати путінський сценарій "Новоросії".

Про це у Сумах під час обласної партійної конференції заявив п’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу партії "ЄС".

Він також звернув увагу на свіжу публікацію у впливовій американській газеті "Вашингтон Пост", яка з посиланням на звіт ЦРУ повідомила про пряме кураторство Путіна у так званій справі "плівок Деркача".

"Це – сенсаційний матеріал про російське втручання в американські вибори. Ви всі пригадуєте, як вся п’ята колона Кремля в Україні і промосковські канали кілька місяців частували вас локшиною із так званими "плівками". Для нас одразу було очевидно, що це не лише московська спроба облити брудом Порошенка і нашу політичну силу. То – інтрига Кремля з метою вплинути на вибори президента США, які відбудуться у листопаді", – зауважив Порошенко.

"Як пише авторитетне видання "Вашингтон пост", і це підтверджено даними ЦРУ, російську операцію з втручання у волевиявлення американських виборів очолює особисто Путін. І в цьому путінському сценарії бере активну участь відомий народний депутат, проти якого ще на початку вересня Сполучені Штати Америки впровадили санкції. Його назвали "активним російським агентом, який підтримував тісні зв’язки з російськими спецслужбами", – процитував Порошенко заяву американського Мінфіну.

"Це депутат, обраний по Глухівському округу. Випускнику Вищої школи КДБ імені Дзержинського і цього замало. Бо зараз Деркач хоче продертися до рівня обласної ради Сумщини та міських рад регіону", – застеріг Петро Порошенко.

Він наголосив, що спроби російської п’ятої колони потрапити в органи місцевого самоврядування – це пряма загроза національній безпеці України. Порошенко також зауважив, що проросійські партії маскують своїх кандидатів під міцних господарників, але це не змінює їхньої сутності.

"Тут у вас вони маскуються під таких собі міцних господарників, які нібито переймаються робочими місцями і тарифами, відновленням промисловості, урожайністю в аграрному комплексі Сумщини. А насправді – це відверто промосковська партія, керівництво якої їздить на поклон до Путіна і цілує йому перстень, обслуговує інтереси Росії", – наголосив Порошенко.

Він зауважив, що російський план зрозумілий – дезінформувати людей і, камуфлюючи свою агентуру, сформувати потужні фракції ОПЗЖ в обласних радах і радах обласних центрів – від Сум і Харкова аж до Миколаєва і Одеси. "Це ще одна спроба реалізувати сценарій "Новоросії", який ми, українці, наші воїни у 2014-2015 році змогли зупинити", – нагадав п’ятий президент.

Петро Порошенко наголосив, що головне завдання "Європейської Солідарності" на місцевих виборах – не допустити проросійського реваншу і розвороту країни з європейського шляху на догоду Кремлю.

Топ коментарі
+36
Так.
На нього накидано 100500 фейків, саме у розрахунку що він буде займатися тільки їх спростуванням.
Але Порох не відволікається, бо чавить кацапсько - київських гнид московських вошей, йому не до того.
показати весь коментар
24.09.2020 17:21 Відповісти
+30
Порошенко в Сумах: Откровенные агенты Кремля лезут в местные органы власти, чтобы возродить проект "Новороссия" - Цензор.НЕТ 5953
показати весь коментар
24.09.2020 17:13 Відповісти
+25
https://glavcom.ua/country/society/znayomtes-batko-kerivnika-ofisu-prezidenta-andriya-jermaka-spivrobitnik-golovnogo-rozviduvalnogo-upravlinnya-rf-u-vidstavci-706783.html?fbclid=IwAR38YygiuPP1mmdUQn6qPvHocupygGfXZHswFSsfTlrHSbK473XaTippINk Знайомтесь: батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці

https://glavcom.ua/country/society/znayomtes-batko-kerivnika-ofisu-prezidenta-andriya-jermaka-spivrobitnik-golovnogo-rozviduvalnogo-upravlinnya-rf-u-vidstavci-706783.html?fbclid=IwAR38YygiuPP1mmdUQn6qPvHocupygGfXZHswFSsfTlrHSbK473XaTippINk Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/society/znayomtes-batko-kerivnika-ofisu-prezidenta-andriya-jermaka-spivrobitnik-golovnogo-rozviduvalnogo-upravlinnya-rf-u-vidstavci-706783.html?fbclid=IwAR38YygiuPP1mmdUQn6qPvHocupygGfXZHswFSsfTlrHSbK473XaTippINk

Порошенко в Сумах: Откровенные агенты Кремля лезут в местные органы власти, чтобы возродить проект "Новороссия" - Цензор.НЕТ 6978
показати весь коментар
24.09.2020 17:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
а що там, одни журналісти? Жінка з перепуганим обличчам селфітся, та мальчік?
показати весь коментар
24.09.2020 18:29 Відповісти
👎😠
показати весь коментар
25.09.2020 11:23 Відповісти
вітаю справжнього президента в моєму рідному місті Суми!
показати весь коментар
24.09.2020 17:56 Відповісти
А я вважав Суми добропорядним містом і вважаю зараз,хоча кругом пару придурків завжди знайдеться
показати весь коментар
24.09.2020 18:08 Відповісти
ні, на жаль у Сумах, як і в більшості України, кількість придурків близько 73%, аж ніяк не пару ((
показати весь коментар
25.09.2020 10:27 Відповісти
ну ты ж встретил как положено своего презика?

Порошенко в Сумах: Відверті агенти Кремля лізуть у місцеві органи влади, щоб відродити проєкт "Новоросія" - Цензор.НЕТ 4414
показати весь коментар
25.09.2020 06:16 Відповісти
встретил как положено, не переживай, зеленый дурачок
показати весь коментар
25.09.2020 10:28 Відповісти
пнх, холуй
показати весь коментар
25.09.2020 10:57 Відповісти
https://suspilne.media/65264-u-hersoni-provedut-festival-zasnovanij-organizacieu-z-okupovanogo-krimu-ta-fondom-russkij-mir/ У Херсоні проведуть фестиваль, заснований організацією з окупованого Криму та фондом "Русский мир"

Порошенко в Сумах: Відверті агенти Кремля лізуть у місцеві органи влади, щоб відродити проєкт "Новоросія" - Цензор.НЕТ 7836
показати весь коментар
24.09.2020 17:58 Відповісти
А целовать москалей и крымлядей будут?
показати весь коментар
24.09.2020 18:03 Відповісти
Порошенко в Сумах: Відверті агенти Кремля лізуть у місцеві органи влади, щоб відродити проєкт "Новоросія" - Цензор.НЕТ 8153
показати весь коментар
24.09.2020 18:02 Відповісти
Також спосіб продвинути на керівні посади тріпачів і вічних обіцяльників з єс хоч і підлий. Ну тут нічого не вдієш-це іхня візитна картка.
показати весь коментар
24.09.2020 18:04 Відповісти
От тому, Петро, потрібно було всю цю шваль (Медведчуків, Рабіновічів і т.д.) саджати коли міг. Тому ти на виборах і програв.
показати весь коментар
24.09.2020 18:05 Відповісти
Ага, канешна. Він програв тому що не дав бидлу шари..
показати весь коментар
24.09.2020 18:09 Відповісти
Ніякою шарою голоси він не отримав би, бо його планомірно мочили з усіх сторін. Нажаль, сам Петро Олексійович цьому дуже допомагав не виступаючи проти п'ятої колони в середині країни, та підтримуючи сумнівні справи. Пам'ятаєте торгівлю на крові чи Медведчука як посередника з Путіним?
показати весь коментар
24.09.2020 18:18 Відповісти
а чем получил шмаркля голоса.. шарой?)) халявой для лохов)
показати весь коментар
24.09.2020 18:31 Відповісти
Молодняк голосував "по приколу", а адепти зомбоящику - бо зомбовані та з нулем критичного мислення. І ніякої шари він не нікому не дав, окрім своїх підлабузників, що було очевидно. Люмпенів у котрий раз взули.
показати весь коментар
24.09.2020 19:35 Відповісти
так этж свои, куда саджати
показати весь коментар
24.09.2020 18:48 Відповісти
Він що монархом був? Ви (множина) його підтримували? Ви (множина) що для цього зробили?
показати весь коментар
24.09.2020 18:51 Відповісти
Він був президентом воюючої країни на межі краху. Як не крути, можливостей у нього було достатньо, навіть не дуже законних. І так, я його підтримував і голосував. Що особисто я зробив? Небагато, приймаючи до уваги, що до ніяких партій та угрупувань я не належу. Збирав волонтерську допомогу для свого дядька та його побратимів, які тоді були в АТО.
показати весь коментар
24.09.2020 19:41 Відповісти
"Він був президентом воюючої країни" - у тому - то і справа. І створювати іще одну лінію напругу всередені країни було би нелогічно. Фактично, Ви говорите, чому Порошенко не встановив диктатуру чи військовий стан. І на це була відповідь, у такому разі ми були би без грошей Заходу, і без його підтримки. Та і для цього була би потрібна підтримка Верховної ради.
Усе це критиканство, зокрема і Ваше гарно вписується в афоризм рос. «Всякий мнит себя стратегом, видя бой со стороны»
показати весь коментар
24.09.2020 20:50 Відповісти
Звісно, це така тема, де без знання всієї кухні з середини важко оцінити ситуацію. Але всі ми бачимо до чого його політика привела - вибори програв, риги повертаються і повноцінний ватний реванш вже не так далеко. Щось, все таки, пішло не так. IMHO, але я не думаю, що Порох зробив все що міг, аби викоринити ватну заразу.
показати весь коментар
24.09.2020 23:47 Відповісти
ЄС і Порох це єдина реальна проукраїнська сила здатна зірвати реванш зеле-ватних колаборантів. Голос за дрібні проукраїнські партії то голос за колаборантів і реваншистів.
показати весь коментар
24.09.2020 18:08 Відповісти
напиши еще раз, штоб все запомнили
показати весь коментар
24.09.2020 18:47 Відповісти
рідкісна правда від пересічного 73/43%зебіла
показати весь коментар
24.09.2020 21:44 Відповісти
это сарказм, пороховатка
показати весь коментар
24.09.2020 22:41 Відповісти
Та им невдомёк. Тупые
показати весь коментар
25.09.2020 11:12 Відповісти
Ясно одне, друзі зрадили Пороха, а народ зрадив сам себе. Видно така нещасна доля. А могло бути по-другому, якби він посадив трьох своїх друзів, того ж Бойка (з жидівськими очима)...
показати весь коментар
25.09.2020 10:10 Відповісти
👍🤝
показати весь коментар
25.09.2020 11:28 Відповісти
Батько Єрмака - співробітник ГРУ РФ . -

-
https://siver.com.ua/news/batko_ermaka_spivrobitnik_gru_rf/2020-09-22-26846

..!"....!!!!
показати весь коментар
24.09.2020 18:41 Відповісти
"дайте я витьку поругаю, моим нравицца"
показати весь коментар
24.09.2020 18:46 Відповісти
Открыть фотовыставки , перевозные музеи с фактами жизни дырявых республик в Украине , кавказских рашистами занятых в бывшем курортных мест - и возить, возить возить по потенциальным местам с "ВАТОЙ ХОТЬ КАМНИ С НЕБА - ПУТИН ВОЙДИ" ЕС , Порошенко вы же креативные! до выборов сделайте!
показати весь коментар
24.09.2020 18:58 Відповісти
Аяяй,лізуть вони ***,а він так проти них боровся,так боровся,шо майже всіх поборов😊😊😊
показати весь коментар
24.09.2020 19:36 Відповісти
КГБ перестало существовать в 1991 году Пороху тогда было всего 25 лет
показати весь коментар
24.09.2020 19:48 Відповісти
Крысы Мавзолейные строят НовоБерорусь...НовоОтсоссию от Харькова до Одессы Путлер уже построил....
показати весь коментар
24.09.2020 19:43 Відповісти
Чого тебе бариго, хоч в Суми понесло?!
Тут люди досі плюються при згадуванні твого помаранчевого кумця ющенка.
показати весь коментар
24.09.2020 19:48 Відповісти
Порошенко откровенно прав,-все кто выступал против независимости и государственности Украины поголовно благоденствуют.Получают генеральские звания,и самые высокие пенсии.Люди которые не произвели и грамма добавочной стоимости.
показати весь коментар
24.09.2020 19:49 Відповісти
И во всём виноват Зеленский, который выпустил их из тюрем, где при Порошенко они отбывали пожизненные сроки за гос.измену!
Зебилы, вы сделали это вместе!
Верните Порошенко, он опять пересажает всех сепаров!
показати весь коментар
25.09.2020 11:15 Відповісти
Быдло блин,какие же вы ТУПЫЕ Шариковы....Порошенко в Сумах: Відверті агенти Кремля лізуть у місцеві органи влади, щоб відродити проєкт "Новоросія" - Цензор.НЕТ 3659
показати весь коментар
24.09.2020 19:50 Відповісти
73 % мало,надо чтобы вас было 173% идиотов...
показати весь коментар
24.09.2020 19:52 Відповісти
Все так и есть. Путлер хочет победить не армией, а на легитимных выборах. Но вот только кинул какашкой в опонента, а попал в себя любимого. Медведук был политическим трупом в далеком 2014м. А при Порошенко он не только воскрес, но и скупил телеканалы и начал продвигать свою агнентуру. Были все возможности забанить путинского черта, но Порох этого не сделал. Сейчас дошло до того ,что ФСБшники баллотируются в депутаты даже не маскируясь. Чем Путлер запугал Порошенко? Компромат или тайные условия Минского договорняка, или банальный обмен на бизнес интересы? Вот о чем ему стоит рассказать.
показати весь коментар
24.09.2020 19:59 Відповісти
"жму руку ... обнимаю !" (с)
показати весь коментар
24.09.2020 21:06 Відповісти
73/43%зебіл, до тебе досі не дійшло, що Порох - не з лякливих? і не узурпатор - хоча би тому, що йому цього ніхто не дав би зробити (як ото нині бубочці не даємо, попри його турбомонобільшість)?
показати весь коментар
25.09.2020 10:46 Відповісти
ты сорвался на оскорбления, потому, что я сказал неудобную правду про твоего кумира? ты по сути ничем не отличаешься от тех, кого ты называешь "зебилами", у вас просто идолы разные.
показати весь коментар
25.09.2020 11:31 Відповісти
ТАк , харе здесь разглагольствовать... Проверка на вшивость... скажите хутин пуй и к какому движению вы принадлежите. Коммунофашисто дупоблоковцы здесь не конают, как и слюнтяи... нет ответа - досвидос, слив защитан.
показати весь коментар
25.09.2020 12:55 Відповісти
ти, жопа зебільна, ще навіть не доганяєш, що таке "аскарблєнія"
показати весь коментар
25.09.2020 13:27 Відповісти
«На самом деле, внимательно читая Минские договоренности, я пришел к выводу, что я бы лично людей, которые поставили подписи под этим документом, как минимум расстрелял бы. Желательно на Майдане и желательно прилюдно. Этот документ абсолютно не соответствует интересам Украины и писался явно под диктовку Кремля. Ну, кому ещё не ясно, что «Минск-2» сегодня есть предательство Украины?» - добавил Тымчук.
Покойный Тымчук говорил о предательстве!


порошенко = зеленский
показати весь коментар
24.09.2020 21:29 Відповісти
Тимчук царство йому небесне - був військовим, і, скоріше журналістом, а не дипломатом.
показати весь коментар
25.09.2020 10:48 Відповісти
снова старая песенка "а то путин нападёт".
показати весь коментар
25.09.2020 00:54 Відповісти
Да. При Порошенко такого не было. Труханов, Медведчук, Кернес, Вилкул, Бойко и прочие никуда не лезли. Они вообще в тюрьме сидели... Хотя я не уверен, но судя по его грозной риторике просто не могли не сидеть. В гугле забанили, так что накидайте ссылок на соответствующие приговоры по 111 и 110 подобным гражданам, хотя поностальгирую по лучшим временам настоящего патриота-президента.
А то что-то попадаются только такие ссылки, как назло:

https://www.pravda.com.ua/news/2017/03/20/7138725/ pravda.com.ua/news/2017/03/20/7138725/

https://censor.net/ru/photo_news/3064960/sud_odessy_ostavil_pod_arestom_boyitsa_ayidara_kornievskogo_podozrevaemogo_v_torgovle_orujiem_foto

Последняя ссылка - вообще взлом Цензора налицо, ибо при ненавистнике Мальдив и борце с оффшорами такого в принципе быть не могло.
показати весь коментар
25.09.2020 11:10 Відповісти
Сторінка 2 з 2