8195 відвідувачів онлайн
2 373 58

Україна не зменшуватиме рівень дипломатичного представництва в Мінську, - Кулеба

Єдиним офіційним каналом комунікації України з "керівництвом" Білорусі на чолі з "президентом" Олександром Лукашенком, який захопив владу, буде лише МЗС.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю "BBC News Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Я не бачу підстав для розриву дипломатичних відносин або для зниження присутності України в Білорусі до рівня тимчасового повіреного, як у нас це з Росією", - зазначив Кулеба.

Тож український посол продовжить свою роботу в Білорусі.

Однак єдиним офіційним каналом комунікації Києва з нинішньою білоруською владою буде лише МЗС.

Нагадаємо, також Дмитро Кулеба заявив, що Україна планує долучитися до санкцій Євросоюзу проти Білорусі.

Топ коментарі
+4
Терпилы ,стоящие раком. То не Украина проститутка,то ваша нутро такое.
показати весь коментар
03.10.2020 20:00 Відповісти
+3
Нечего вообще в дела Беларуси лезть. Образцовая страна. Живет своим трудом, не грабит колонии как США, Британия или Франция. Не просирает природные ресурсы как РФ. Не валит чужие правительства, не устраивает Ливий, Абхазий и Донбассов. Не занимается финансовым вампиризмом как МВФ. И при этом неплохо живет. Медицина на голову лучше и доступнее, чем украинская реформированная, нет грабительских тарифов. Нету Коломойских и Зеленских. Зачем вы, зомби с отсохшими мозгами, валите такую страну волкам на съедение?
показати весь коментар
03.10.2020 21:06 Відповісти
+2
И ето несмотря на то что нелегитимный Лука поливал Украину дерьмом?
показати весь коментар
03.10.2020 19:53 Відповісти

Завантаження...