Україна не зменшуватиме рівень дипломатичного представництва в Мінську, - Кулеба

Єдиним офіційним каналом комунікації України з "керівництвом" Білорусі на чолі з "президентом" Олександром Лукашенком, який захопив владу, буде лише МЗС.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю "BBC News Україна", передає Цензор.НЕТ.
"Я не бачу підстав для розриву дипломатичних відносин або для зниження присутності України в Білорусі до рівня тимчасового повіреного, як у нас це з Росією", - зазначив Кулеба.
Тож український посол продовжить свою роботу в Білорусі.
Однак єдиним офіційним каналом комунікації Києва з нинішньою білоруською владою буде лише МЗС.
Нагадаємо, також Дмитро Кулеба заявив, що Україна планує долучитися до санкцій Євросоюзу проти Білорусі.
Топ коментарі
+4 Валерка Бродяжный 2
показати весь коментар
03.10.2020 20:00 Відповісти Посилання +3 Kisu Ones #201969
показати весь коментар
03.10.2020 21:06 Відповісти Посилання +2 ALEX SUROVV
показати весь коментар
03.10.2020 19:53 Відповісти Посилання