6941 відвідувач онлайн

Окупанти планують призвати 500 новобранців із Севастополя

Окупанти планують призвати 500 новобранців із Севастополя

Понад 500 новобранців з окупованого Севастополя мають відправитися проходити службу на Чорноморський флот й у війська Південного військового округу армії Російської Федерації під час осіннього призову 2020 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони РФ.

Зазначається, що перша відправка призовників запланована на 14 жовтня.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку із призовом Російською Федерацією на військову службу громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим і м. Севастополь.

"Згідно з міжнародним гуманітарним правом, зокрема Конвенцією про захист цивільного населення під час війни, державі-окупанту забороняється примушувати осіб служити в її збройних або допоміжних силах, а також чинити тиск і вести пропаганду на користь добровільного вступу до армії", - говориться в заяві МЗС України.

У документі підкреслюється, що РФ порушує норми міжнародного права, здійснюючи призов захищеного населення до збройних сил РФ, переслідуючи у кримінальному порядку осіб, що відмовляються від такої служби, а також проводячи масові військово-пропагандистські заходи із залученням населення всіх вікових категорій, включно з неповнолітніми, в умовах стрімкого поширення коронавірусного захворювання COVID-19.

"Від початку окупації РФ провела вже 11 кампаній, під час яких близько 25 тис. осіб були незаконно призвані у збройні сили РФ. РФ має припинити такі правопорушення та неухильно дотримуватись зобов’язань держави-окупанта", - наголошується в заяві.

В українському зовнішньополітичному відомстві також закликали світову спільноту "належним чином відреагувати на порушення міжнародного гуманітарного права та прав людини на тимчасово окупованих територіях України".

Топ коментарі
+7
ну в степанакерт надо же кого то посылать...

Оккупанты планируют призвать 500 новобранцев из Севастополя - Цензор.НЕТ 5407
показати весь коментар
05.10.2020 20:58 Відповісти
+5
Гут! И сразу в Карабах под байрактары!
показати весь коментар
05.10.2020 20:59 Відповісти
+4
В чем нововсть? Это было понятно еще в 2014 году. И поедут, \любители халявы, служить на южный берег моря Лаптевых
показати весь коментар
05.10.2020 21:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Попутного вітру.
показати весь коментар
05.10.2020 20:57 Відповісти
Попутного пепла.
показати весь коментар
05.10.2020 21:27 Відповісти
А на дорогу їм в тормозки камнів з неба наваліть, що б "дом радімий нє забилі".
Хоча так, теперішні призувальники - плоди агресії орди.
показати весь коментар
05.10.2020 20:57 Відповісти
И в Сирию.
Или в Ливию.
показати весь коментар
05.10.2020 20:58 Відповісти
В цих лафа, в Степанокерт поїдуть, звідти хоч труни привезуть.
показати весь коментар
05.10.2020 21:01 Відповісти
ні, там надлишньо за для них комфортно, це для найманців курорт, а їх до Магадану чи на Нову Землю, стерегти кацапію від "піндоських" ядерних ракет
показати весь коментар
06.10.2020 00:38 Відповісти
А что они будут пить ?
показати весь коментар
05.10.2020 20:58 Відповісти
камні.
показати весь коментар
05.10.2020 20:59 Відповісти
Власну уріну.
показати весь коментар
05.10.2020 21:28 Відповісти
ну в степанакерт надо же кого то посылать...

Оккупанты планируют призвать 500 новобранцев из Севастополя - Цензор.НЕТ 5407
показати весь коментар
05.10.2020 20:58 Відповісти
14 січня Гиг, вони з Марсу летять?
показати весь коментар
05.10.2020 21:03 Відповісти
готувались може зз січня,а може ще раніше .
але ж то фотка січнева...а пісняка вони тепер заспівали..
показати весь коментар
05.10.2020 21:06 Відповісти
Нэт ...... нохчо требует свежего тела ! Эт национални чеченски игра - посадит на бутылка рузке ()()
показати весь коментар
05.10.2020 21:05 Відповісти
Гут! И сразу в Карабах под байрактары!
показати весь коментар
05.10.2020 20:59 Відповісти
Сомневаюсь что азера будут с ихтамнетами панькаться как украинцы, и селить пленных в гостинницах и вызывать маму и посла
показати весь коментар
05.10.2020 21:39 Відповісти
Может повезет , водички попьют. а то уже наверное задолбались камнями хрумтеть.
показати весь коментар
05.10.2020 21:01 Відповісти
Заодно и помоются наконец-то.
показати весь коментар
05.10.2020 21:07 Відповісти
помыться они могут и камнями, спину "товарисчу" камушком потереть
показати весь коментар
05.10.2020 21:12 Відповісти
В чем нововсть? Это было понятно еще в 2014 году. И поедут, \любители халявы, служить на южный берег моря Лаптевых
показати весь коментар
05.10.2020 21:05 Відповісти
да хоть миллион...)))
показати весь коментар
05.10.2020 21:06 Відповісти
под визги оккупантов -звездорасов ,
для "Боингов" пуйло готовит "мясо" ...
показати весь коментар
05.10.2020 21:10 Відповісти
В чечню поедут...
показати весь коментар
05.10.2020 21:11 Відповісти
Чечня прям под окнами, на бульварах, поедут в карабах, армянский мир защищать!)
показати весь коментар
05.10.2020 21:15 Відповісти
ты хотел сказать в Ереван? но для Еревана на первое время пуйло добровольцев запустит, потом контрактников....
показати весь коментар
05.10.2020 21:15 Відповісти
В Вірменію, братам -вірменам допомогати !!!)))
показати весь коментар
05.10.2020 21:16 Відповісти
ары и без крысьчан сами смогут убежать. разве что крымский фарш кинут на прикрытие их "тактического отступления"
показати весь коментар
05.10.2020 21:19 Відповісти
в Армению пойдут на мясо ...по документам- Крыма нет ..получается 500 ихтамнетов
показати весь коментар
05.10.2020 21:16 Відповісти
Не не, Черноморский флот то слишком жирно , крысяне должны служить на атомных подлодках Северного или Тихоокеанского флотов.
показати весь коментар
05.10.2020 21:22 Відповісти
В космосе в космических воисках.Только скафандр выдадут.
показати весь коментар
05.10.2020 21:27 Відповісти
Какой скафандр ? Ведро с помоями, которое они заслужили.
показати весь коментар
05.10.2020 21:30 Відповісти
А может таки лучше подплав? Там и питание на высоте, правда облучиться можно или вообще не всплыть, ну так за возвращение в родную говень платить нужно.
показати весь коментар
05.10.2020 21:36 Відповісти
ОЗК и противогаз, какие касмические вайска, такие и скафандры.
показати весь коментар
05.10.2020 22:25 Відповісти
Окупанти планують призвати 500 новобранців із Севастополя - Цензор.НЕТ 267
показати весь коментар
05.10.2020 21:30 Відповісти
Окупанти планують призвати 500 новобранців із Севастополя - Цензор.НЕТ 1465
показати весь коментар
05.10.2020 21:36 Відповісти
Пушечное мясо нужно для войны в Нагорном Карабахе и Сирии. И главное откосить как в Украине не получится. Устали от войны за Украину так будете воевать за Сирию и другие далекие страны о которых вы и не знали.
показати весь коментар
05.10.2020 21:38 Відповісти
Хорошая новость. За предательство надо платить.
показати весь коментар
05.10.2020 21:59 Відповісти
Даже не знаю.500 человек,которые вам вставят в спину при желании
показати весь коментар
05.10.2020 22:01 Відповісти
Ведь,шо такое янычары?!Вы готовы ими быть?Янычары рос федерейшен из 20 века
показати весь коментар
05.10.2020 22:04 Відповісти
Ну тапэрэче они будут служить ат Мацквы да самых да окраин,
С южных гор до северных морей...
показати весь коментар
05.10.2020 22:21 Відповісти
Да да пролетают мимо новые Антеи
показати весь коментар
05.10.2020 22:45 Відповісти
Ну и ху на них! Хотели же камней с неба да русского мира!
показати весь коментар
05.10.2020 22:45 Відповісти
крысмане бздят, патамуша знают, шо если разозлят Эрдоганенко, то не токо помидоры в мацкве падаражают, но и после Карабаха будеть Каракрым...
показати весь коментар
05.10.2020 22:59 Відповісти
пора крымсоте на мясо
показати весь коментар
06.10.2020 01:36 Відповісти
Що там Канада - підтримує?
показати весь коментар
06.10.2020 06:56 Відповісти