13751 відвідувач онлайн
3 654 13

НАЗК вирішило перевірити декларацію нардепа ОПЗЖ Ківи

НАЗК вирішило перевірити декларацію нардепа ОПЗЖ Ківи

Нацагентство з питань запобігання корупції вирішило перевірити декларацію народного депутата ОПЗЖ Іллі Ківи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на дані НАЗК.

Нацагентство повідомляє, що приводом для початку моніторингу способу життя нардепа стали звернення про невідповідність внесених ним даних.

Раніше повідомлялося, що у своїй декларації Ківа зазначив дохід у 1,2 млн гривень від здачі в оренду належної йому жомового ями, яка, за даними ЗМІ, давно заросла бур'янами. Також журналісти розповіли про квартиру нардепа в центрі Києва, яку він не задекларував.

Топ коментарі
+10
Цитати видатних людей. І.Ківа.
"Извините, пожалуйста, у вас член есть? Вы иногда член поправляете? Ну, это механическое движение, опять же, ну, когда у тебя есть член, ты... мужчины его поправляют".(с)
показати весь коментар
07.10.2020 10:23 Відповісти
+7
Фрукт Ківі дозріває у ..жовтні, тепер настав час "тривалого" зберігання...
показати весь коментар
07.10.2020 10:37 Відповісти
+7
НАЗК вирішило перевірити декларацію нардепа ОПЗЖ Ківи - Цензор.НЕТ 8182
показати весь коментар
07.10.2020 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цитати видатних людей. І.Ківа.
"Извините, пожалуйста, у вас член есть? Вы иногда член поправляете? Ну, это механическое движение, опять же, ну, когда у тебя есть член, ты... мужчины его поправляют".(с)
показати весь коментар
07.10.2020 10:23 Відповісти
мастурбатор з жопоблоку
показати весь коментар
07.10.2020 10:56 Відповісти


Цікаво. Якщо киві відірвати голову, ніхто не побачить різниці. А якщо замість голови відірвати... ту саму штуку?..
показати весь коментар
07.10.2020 13:35 Відповісти
Фрукт Ківі дозріває у ..жовтні, тепер настав час "тривалого" зберігання...
показати весь коментар
07.10.2020 10:37 Відповісти
...у формаліні? (пардон за чорний гумор).
показати весь коментар
07.10.2020 13:36 Відповісти
пропоную застарілу назву тітушок перейменувати на ківилупків ОПзЖопи
показати весь коментар
07.10.2020 10:53 Відповісти
НАЗК вирішило перевірити декларацію нардепа ОПЗЖ Ківи - Цензор.НЕТ 8182
показати весь коментар
07.10.2020 11:23 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2020 12:13 Відповісти
Тільки хай Жомову Яму не чіпають! Бо пропаде біднятко без жому - людські харчі для нього отруйні!
показати весь коментар
07.10.2020 13:32 Відповісти
Ой, и шо вы ему сделаете??? На хвост соли насыпьте??? У вас в жопе не "кругло", одни слова и "бла бла шоу". Не смешите народ.
показати весь коментар
07.10.2020 13:48 Відповісти
Не плохо бы проверить и на вменяемость этого субъекта.
показати весь коментар
07.10.2020 16:49 Відповісти