Мінцифри кличе хакерів ламати "Дію"

Міністерство цифрової трансформації в листопаді запропонує хакерам спробувати зламати копію програми "Дія".
Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.
"Є така практика світова, називається вона bug bounty. Я обіцяв це зробити і запустити. Ми з листопада місяця запускаємо bug bounty. Ми збираємо білих хакерів, ми робимо копію "Дії" і будемо давати можливість її зламати", - розповів він.
За словами міністра, захід буде непублічним, але до участі в ньому запрошують всіх охочих.
"Тому що ми дуже багато аудитів пройшли. Але від таких заходів з'являється взагалі довіра до продуктів", - пояснив Федоров.
Топ коментарі
+18 Игорь Наумчук
показати весь коментар
09.10.2020 22:52 Відповісти Посилання +9 ALEX SUROVV
показати весь коментар
09.10.2020 22:53 Відповісти Посилання +4 PREDATOR PREDATOR
показати весь коментар
09.10.2020 22:56 Відповісти Посилання