8311 відвідувач онлайн
8 944 142

Мінцифри кличе хакерів ламати "Дію"

Міністерство цифрової трансформації в листопаді запропонує хакерам спробувати зламати копію програми "Дія".

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

"Є така практика світова, називається вона bug bounty. Я обіцяв це зробити і запустити. Ми з листопада місяця запускаємо bug bounty. Ми збираємо білих хакерів, ми робимо копію "Дії" і будемо давати можливість її зламати", - розповів він.

За словами міністра, захід буде непублічним, але до участі в ньому запрошують всіх охочих.

"Тому що ми дуже багато аудитів пройшли. Але від таких заходів з'являється взагалі довіра до продуктів", - пояснив Федоров.

Топ коментарі
+18
Думаю "хакери" достатньо розумний контингент аби розуміти-з шахраями,що нині привладі,не варто мати жодних справ і стосунків!
показати весь коментар
09.10.2020 22:52 Відповісти
+9
Они сломают не сомневайтесь. Только не завтра а через год, когда на вашу программу подсядут миллионы лохов.
показати весь коментар
09.10.2020 22:53 Відповісти
+4
Як показує практика,весь софт можна зламати.
показати весь коментар
09.10.2020 22:56 Відповісти

Завантаження...