Вчительку в Одесі звільнили за булінг щодо української мови учениці

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці повідомила керівниця департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.
Таке рішення директорка гімназії ухвалила за публікації аудіозапису конфлікту в групі "Батьки SOS" у соціальній мережі Facebook. Конфлікт виник через невдоволення вчительки відповіддю учениці українською мовою, а також вчительці не сподобався тон учениці.
Вчителька сварила дівчинку, яка забула альбом з малювання, і відповіла їй українською мовою. Тон, яким розмовляла учениця і українська мова викликали у вчительки обурення і вона почала публічно принижувати дитину. Викладачка заявила дітям, що дівчинка ставить себе вище за всіх, спілкуючись українською мовою.


Ще і за булінг.
Вона принижувала дитину через МОВУ.
Невже до власників скрєпних щелеп починає доходити, україномовні - це люди вищої касти?