11172 відвідувача онлайн

Вчительку в Одесі звільнили за булінг щодо української мови учениці

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці повідомила керівниця департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Таке рішення директорка гімназії ухвалила за публікації аудіозапису конфлікту в групі "Батьки SOS" у соціальній мережі Facebook. Конфлікт виник через невдоволення вчительки відповіддю учениці українською мовою, а також вчительці не сподобався тон учениці.

Вчителька сварила дівчинку, яка забула альбом з малювання, і відповіла їй українською мовою. Тон, яким розмовляла учениця і українська мова викликали у вчительки обурення і вона почала публічно принижувати дитину. Викладачка заявила дітям, що дівчинка ставить себе вище за всіх, спілкуючись українською мовою.

Вчительку в Одесі звільнили за булінг щодо української мови учениці 01

Вчительку в Одесі звільнили за булінг щодо української мови учениці 02

Топ коментарі
+26
Учительницу в Одессе уволили за буллинг в отношении украинского языка ученицы - Цензор.НЕТ 9922
показати весь коментар
12.10.2020 18:32 Відповісти
+14
Мало звільнити.
Ще і за булінг.
Вона принижувала дитину через МОВУ.
показати весь коментар
12.10.2020 18:32 Відповісти
+10
Преподавательница заявила детям, что девочка ставит себя выше всех, общаясь на украинском языке.Источник: https://censor.net/ru/n3224447

Невже до власників скрєпних щелеп починає доходити, україномовні - це люди вищої касти?
показати весь коментар
12.10.2020 18:32 Відповісти

Завантаження...