4004 відвідувача онлайн
998 53

Зеленський 16 жовтня відвідає з робочим візитом Туреччину, - ОП

Зеленський 16 жовтня відвідає з робочим візитом Туреччину, - ОП

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 16 жовтня, здійснить робочий візит до Турецької Республіки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Офіс Президента.

Зазначається, що під час візиту відбудеться зустріч Зеленського з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

"Планується обговорення широкого спектру питань взаємин між Україною і Туреччиною, а також підписання низки двосторонніх документів", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+12
Зеленский 16 октября посетит с рабочим визитом Турцию, - ОП - Цензор.НЕТ 6007
показати весь коментар
15.10.2020 13:45 Відповісти
+10
Поедет по местам боевой славы де он давал концерты. За одно в море покупается и пожрет местной шавермы
показати весь коментар
15.10.2020 13:39 Відповісти
+9
Зеленский 16 октября посетит с рабочим визитом Турцию, - ОП - Цензор.НЕТ 1917
показати весь коментар
15.10.2020 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поедет по местам боевой славы де он давал концерты. За одно в море покупается и пожрет местной шавермы
показати весь коментар
15.10.2020 13:39 Відповісти
шаверма-тур
показати весь коментар
15.10.2020 13:41 Відповісти
На фронті посилення обстрілів, в режимі заборони на ведення превентивного вогню по скупченням окупантів та бронетехніки будь якої миті може розпочатись повномасштабний наступ ворога, бо ми даємо йому зконцентрувати сили та засоби прямо перед лінією оборони! Поки діє припинення вогню на фронті Президент як Верховний Головнокомандувач має бути постійно в штабі, бо будь якої миті може статись катастрофа! Припинення вогню це страшенний ризик військової поразки і Зеленський має або скасувати обмеження на превентивні удари по скупченням терористів та їх бронетехніки, або не виїджати з країни і взагалі знаходитись постійно в 30-хвилинній доступності від Генштабу ЗСУ! Занадто легко Зеленський розпоряджається життям солдат та офіцерів ЗСУ! Захотів припинення вогню - сиди падла в штабі і пильнуй щоб це не закінчилось катастрофою!
показати весь коментар
15.10.2020 13:46 Відповісти
чи не ти зробив це разом, ігор
показати весь коментар
15.10.2020 13:50 Відповісти
показати весь коментар
15.10.2020 13:52 Відповісти
порошенко постійно тікав з України як тільки на фронті починалась активізація, тому гірше не стало!
показати весь коментар
15.10.2020 13:54 Відповісти
ага щас ) одно только объявление мобилизации на что у зели никогда ииц не хватит
показати весь коментар
15.10.2020 14:04 Відповісти
Потрібно було не просто оголошувати мобілізацію, а реально проводити її, відбираючи найкращі військові кадри та людей з реальною військовою підготовкою! Те що називалось мобілізацією в 2014 році вилилось в безкарне знищення непідготовлених цивільних людей в військовій формі ЗСУ, коли навіть гвинтівки та автомати не були вичещені від масла у людей які заїжджали в зону бойових дій і стикались з ворогом безпосередньо! У російських терористів навіть руки опускались коли вони бачили що вони розстрілюють абсолютно цивільних людей які нездатні чинити хоч якись організований спротив. За таку мобілізацію порошенка потрібно розстріляти!
показати весь коментар
15.10.2020 14:10 Відповісти
ну зеля ща все сделает как надо по вашим заветам, ждите )
показати весь коментар
15.10.2020 14:11 Відповісти
Зеленський виявився критично неспроможним до державної дільяності. Гарна фізична форма Зеленського не допомогла йому здійснити інтелектуальний стрибок на два порядка, щоб досягнути рівня необхідного для прийняття мудрих державних рішень! Так він чомусь навчився, але навіть губернатором працювати навряд чи зміг би, бо прірва між Зеленським коміком і посадою Президента України виявилась катастрофічно великою!
показати весь коментар
15.10.2020 14:19 Відповісти
>Зеленський виявився критично неспроможним до державної дільяності.

я ж и говорю, ти зробив це разом... и нефиг отмазываться
показати весь коментар
15.10.2020 14:20 Відповісти
Я за свій вибір не шкодую, наступний Президент буде кращим, як і Зеленський кращий за мародера порошенка!
показати весь коментар
15.10.2020 14:22 Відповісти
> наступний Президент буде кращим

бойко?
показати весь коментар
15.10.2020 14:23 Відповісти
Подивимось. Маю надію що Гриценко.
показати весь коментар
15.10.2020 14:28 Відповісти
май если ты неадекват... особенно после ролика с зелей и шахматами )
показати весь коментар
15.10.2020 14:30 Відповісти
життя це не ролики і не відосики, але телепузікам це не зрозуміти.
показати весь коментар
15.10.2020 14:34 Відповісти
гриценка той жирний вилупок і ідіот, буде всім крутити яйця та нічого не зробить
показати весь коментар
15.10.2020 18:21 Відповісти
просто кацапістів, юдеїв та їх родичів з ОПЗЖопи не потрібно обирати
показати весь коментар
15.10.2020 18:24 Відповісти
не, зелох в подметки не годится пороху. и ермаковская банда у него реальная а не сказки про свинарчуков которые оказались фейком...
показати весь коментар
15.10.2020 14:24 Відповісти
Так точно, в питаннях продажу України путіну, порошенко дає фору всім іншим Президентам України. Так підло і підступно Україну ще не продавали!
показати весь коментар
15.10.2020 14:29 Відповісти
ко-ко-ко, ну ты и зебил, отборный )
показати весь коментар
15.10.2020 14:30 Відповісти
за такую тупость вас надо того...
показати весь коментар
15.10.2020 14:13 Відповісти
и как эти цивильни люди дошли до донецка пока не столкнулись с армией парашки на нефтедолларах. и пусть зелох сделает лучше, или ты игор
показати весь коментар
15.10.2020 14:15 Відповісти
До Донецька дійшли кадрові військові та добровольці, а мобілізовані частини несли жахливі втрати!
показати весь коментар
15.10.2020 14:16 Відповісти
ты свечку держал, или в окопах был? откуда инфа
показати весь коментар
15.10.2020 14:17 Відповісти
Статистика втрат по підрозділам.
показати весь коментар
15.10.2020 14:21 Відповісти
Игорек, хохотальник свой прикрой.
Опять санитары в психушке ключи при пересменки забыли? И ты до девайса добрался?
показати весь коментар
15.10.2020 14:05 Відповісти
игор трубку алюминиевую лбом отбил на квадрат, вот и открывает двери в коридор...
показати весь коментар
15.10.2020 14:16 Відповісти
Зеля, де інвестори ? Вже рік з твоїх обіцянок і форумів минув.
Я тільки бачу, як медвечук кацапський бізнес повертає.
показати весь коментар
15.10.2020 13:39 Відповісти
Ну с инвесторами беда,но вот инвестняней,хоть отбавляй)
показати весь коментар
15.10.2020 13:45 Відповісти
бедная турция, за что ей это
показати весь коментар
15.10.2020 13:39 Відповісти
Зеленский 16 октября посетит с рабочим визитом Турцию, - ОП - Цензор.НЕТ 1917
показати весь коментар
15.10.2020 13:40 Відповісти
Зеленский 16 октября посетит с рабочим визитом Турцию, - ОП - Цензор.НЕТ 6007
показати весь коментар
15.10.2020 13:45 Відповісти
Зеленский 16 октября посетит с рабочим визитом Турцию, - ОП - Цензор.НЕТ 69
показати весь коментар
15.10.2020 13:46 Відповісти
показати весь коментар
15.10.2020 13:47 Відповісти
Зеленский 16 октября посетит с рабочим визитом Турцию, - ОП - Цензор.НЕТ 2119
показати весь коментар
15.10.2020 13:40 Відповісти
Сколько раз за 1,5 года эта ГНИДА уже отдыхала???
А ПЕПо один раз слетал на Мальдивы ЗА СВОЙ СЧЕТ!!!!
так у 73% пукло разорвало в хлам....
показати весь коментар
15.10.2020 13:41 Відповісти
*****,ну хоть не в Оман,хотя цель поездки та же,устала шмаркля,устала.......)))
показати весь коментар
15.10.2020 13:43 Відповісти
...вальдемар, тебе предоставили скидки в Риксосе?
показати весь коментар
15.10.2020 13:45 Відповісти
опять отдыхать за госсчет едет
показати весь коментар
15.10.2020 13:48 Відповісти
Зеленский 16 октября посетит с рабочим визитом Турцию, - ОП - Цензор.НЕТ 8630
показати весь коментар
15.10.2020 13:49 Відповісти
показати весь коментар
15.10.2020 13:50 Відповісти
Зеленский 16 октября посетит с рабочим визитом Турцию, - ОП - Цензор.НЕТ 3820
показати весь коментар
15.10.2020 13:50 Відповісти
опять нанюхался...
показати весь коментар
15.10.2020 14:05 Відповісти
почему опять? это чмо постоянно на кокосе , не просыхает. разве может трезвый человек нести такую фигню, как этот унюханный?
показати весь коментар
15.10.2020 16:06 Відповісти
Снова 40 млн. га земли будет туркам предлагать. У нас нет даже "князя милославского",чтобы остановить горе-правителя.
показати весь коментар
15.10.2020 13:54 Відповісти
бархатный сезон...
показати весь коментар
15.10.2020 14:14 Відповісти
Трудно сказать, что лучше: чтобы дома сидел или по заграницам шастал. И то и другое напрягает.
показати весь коментар
15.10.2020 14:15 Відповісти
В стране война и кризис, а Зе-карлица с ковидной Ленкой в сотый раз отдыхать едут, в этот раз на Турцию. И все молчат, а Пороху до сих пор Мальдивы вспоминают.
показати весь коментар
15.10.2020 14:45 Відповісти
бедоносец рванул в теплые края. ждем беды. как то боязно за турков.
показати весь коментар
15.10.2020 16:03 Відповісти
Яничари тікайте, бідося їде.
показати весь коментар
15.10.2020 16:54 Відповісти
може йому після МІ6 ще пєндалей накидають