10182 відвідувача онлайн
2 700 37

Зеленський побажав Дуді якнайшвидшого одужання від коронавірусу

Зеленський побажав Дуді якнайшвидшого одужання від коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський побажав хворому на COVID-19 президенту Польщі Анджею Дуді якнайшвидшого одужання.

Про це Зеленський написав на своїй сторінці у твітері в суботу, передає Цензор.НЕТ.

"Мені дуже шкода, що COVID-19 торкнувся особисто Анджея Дуду. Я бажаю вам швидкого одужання!" - йдеться в пості.

Раніше прессекретар президента Польщі Блажей Спіхальський у твітері повідомив, що Дуда здав тест на COVID-19, результат виявився позитивним.

Як повідомлялося, 12-13 жовтня президент Польщі відвідав Україну з офіційним візитом.

Зеленський побажав Дуді якнайшвидшого одужання від коронавірусу 01

Топ коментарі
+14
Сам його заразив, та ще і тролить.
показати весь коментар
24.10.2020 12:05 Відповісти
+13
Під контроль хоч не взяв?
показати весь коментар
24.10.2020 12:07 Відповісти
+13
https://twitter.com/jozefkneht1

https://twitter.com/jozefkneht1 Йозеф Кнехт



Порошенко витратив 100 млн. грн. на боротьбу з коронавірусом,а зеленський витратив ті ж 100 млн. на 5 дибільних питань. Хто знає, як ще зеленський міг би допомогти українцям подолати коронавірус?

Зеленський побажав Дуді якнайшвидшого одужання від коронавірусу - Цензор.НЕТ 3788
показати весь коментар
24.10.2020 12:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сам його заразив, та ще і тролить.
показати весь коментар
24.10.2020 12:05 Відповісти
Що ти мелеш зухвале хлопчисько..
показати весь коментар
24.10.2020 13:31 Відповісти
Під контроль хоч не взяв?
показати весь коментар
24.10.2020 12:07 Відповісти
показати весь коментар
24.10.2020 12:53 Відповісти
У Дуды такой же коронавирус как и у жены Зеленского. Брешут и не моргнут. Вешают лапшу на уши олигофренам, а те слушают. Что - то все высокопоставленные болеют и никто из них не умер. Может знают суки как лечить себя, а простым людям не говорят. Занимаются утилизацией населения земли.
показати весь коментар
24.10.2020 16:39 Відповісти
https://twitter.com/ua_nna

https://twitter.com/ua_nna UA_nna

- Назвіть 3 найкращі якості Зеленського
- Ну...не знаю...
- Може, він добрий?
- Та нє...
- Може, він сміливий?
- Скоріше, добрий..
- Може, він розумний?
- Точно, він добрий!!!
показати весь коментар
24.10.2020 12:08 Відповісти
🤣
показати весь коментар
24.10.2020 12:14 Відповісти
Там где ты чмо квартальное - там беда. тварь кацапская.
показати весь коментар
24.10.2020 12:08 Відповісти
Дуда, а не тра було візитувати...
А ми - попереджали!
Тим не менше - швидкого одужання тобі, Дуда!
показати весь коментар
24.10.2020 12:10 Відповісти
І нехай Аллах береже Ердогана!
показати весь коментар
24.10.2020 14:23 Відповісти
Всіх заразив коронавірусом Борат Сагдієв. Я вчора дивилась «Борат 2» таму знаю, шо кажу.
показати весь коментар
24.10.2020 12:11 Відповісти
Де ж тобі вдалося зараз знайти цей фільм. Він же, мабуть, записаний ще на грампластинках
показати весь коментар
24.10.2020 12:40 Відповісти
Як ще маш?
Мєста нада знать!
показати весь коментар
24.10.2020 13:27 Відповісти
Оце вже лоханувся так лоханувся ))
Чомусь неуважно прочитав назву як "Брат 2"
показати весь коментар
24.10.2020 14:11 Відповісти
показати весь коментар
24.10.2020 19:31 Відповісти
Так получается,что нашего преза наобходимо изолировать от всех живых! И всех с оп,кабмина,ВР(на днях там тусовался)и т.д. Ну и дела...
показати весь коментар
24.10.2020 12:16 Відповісти
the Панда:
Глава Госпотребслужбы Киева рассказал, что лишь 60% всех ПЦР-тестов дают правильный результат. Так что, если заболеете и захотите узнать диагноз, можете просто бросить монетку - здесь примерно та же вероятность.
показати весь коментар
24.10.2020 12:23 Відповісти
А ежели на ребро?
показати весь коментар
24.10.2020 12:38 Відповісти
Зеленський побажав Дуді якнайшвидшого одужання від коронавірусу - Цензор.НЕТ 3270
показати весь коментар
24.10.2020 12:24 Відповісти
Поляки, в связи с тем, что бедоносец Зе пожелал Дуде выздоровления, срочно зовите ксендза. А лучше кардинала, СРОЧНО! Может и отведёт молитвой такое пожелание от такого, как Зе.
показати весь коментар
24.10.2020 12:37 Відповісти
ЗЕбил страшнее любого вируса
показати весь коментар
24.10.2020 12:50 Відповісти
Зеля Чорная Вдова
показати весь коментар
24.10.2020 12:55 Відповісти
Зеленский пожелал Дуде скорейшего выздоровления от коронавируса

И попросил денег?
показати весь коментар
24.10.2020 12:56 Відповісти
https://twitter.com/jozefkneht1

https://twitter.com/jozefkneht1 Йозеф Кнехт



Порошенко витратив 100 млн. грн. на боротьбу з коронавірусом,а зеленський витратив ті ж 100 млн. на 5 дибільних питань. Хто знає, як ще зеленський міг би допомогти українцям подолати коронавірус?

Зеленський побажав Дуді якнайшвидшого одужання від коронавірусу - Цензор.НЕТ 3788
показати весь коментар
24.10.2020 12:57 Відповісти
Польша как-бы обьявила локдаун,ну то-есть внесла себя в" красную зону",ну шо б поменьше заробитчан ездочилось з Украины.Ну а Дуда,для поддержки этого плана , тоже обьявил себя больным.Спорю,шо через 3 недели будет как огурчик.
показати весь коментар
24.10.2020 12:59 Відповісти
3 дня
показати весь коментар
24.10.2020 13:10 Відповісти
2 тупІх ватника. Если заробитчане не нужнІ их просто не принимают на работу!
показати весь коментар
24.10.2020 13:30 Відповісти
И зачем Дуда в Украину приезжал ? Ведь Зеля приносит одни беды да катастрофы.
показати весь коментар
24.10.2020 13:10 Відповісти
Украина благодаря 73% придурков вместо президента Украины имеет шута,наркошу и чмыря...
показати весь коментар
24.10.2020 13:13 Відповісти
А зЄ - "великому" не пора на самоізоляцію....
показати весь коментар
24.10.2020 13:13 Відповісти
Зеля-это позор для страны ! Его все решения глупость или зрада...
показати весь коментар
24.10.2020 13:14 Відповісти
Лучше б оно молчало
показати весь коментар
24.10.2020 13:21 Відповісти
Вот смотрите почти все достойные люди современности переболели. Остался только *****, Лукашенко Назарбаев с Пагисяном и Бубочка! Совпадение?
показати весь коментар
24.10.2020 13:32 Відповісти
Бедоносец!
И ни одна пошесть эту мразь не берет!
показати весь коментар
24.10.2020 15:48 Відповісти
это Дуда не давно встречялься с зебиликом, и каким мэстом он думал, кстати, отправте уж преЗЭдента на мацкву, что то хочеться там увидеть пожар или другое проишествие, да так чтоб по инфо каналам всего мира вещали.
показати весь коментар
24.10.2020 16:49 Відповісти