7074 відвідувача онлайн

Від ускладнень COVID-19 помер завідувач відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Мартинюк. ФОТО

Про це повідомила у фейсбуці очільниця Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Наталія Іванченко-Тімко, передає Цензор.НЕТ.

Від ускладнень COVID-19 помер завідувач відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Мартинюк 01

"Коронавірус забрав життя ще однієї людини. Це лікар, завідувач гепатитного відділення Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Мартинюк Ігор Іванович. Друг, колега... був. Плакати не хочеться. Хочеться кричати, коли вірус забирає життя фізично здорової і ще молодої людини", - написала вона.

Від ускладнень COVID-19 помер завідувач відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Мартинюк 02

Топ коментарі
+16
Хороший лікар. Був. Біда держави в тому, що вона не цінує своїх лікарів. Тому на хвилі пандемії ризикує залишитися без них. Для зеленої влади дороги виявилися ближчим і потрібнішими. Тому урок буде аожким і жорстким. Щоб запам'ятався надовго.
показати весь коментар
08.11.2020 14:17 Відповісти
+9
Зеля винний в тому, що демонстрував на публіці абсолютний пофігізм відносно карантинних правил. Всі зебіли познімали маски.
Тепер нам світить новий карантин, більш жорсткий, ну і купа померлих.
Маска під носом чи на бороді вірус не обдурить.
показати весь коментар
08.11.2020 15:25 Відповісти
+7
Зеленський запросить свого друга Охлобистіна.
показати весь коментар
08.11.2020 14:29 Відповісти

Завантаження...