4944 відвідувача онлайн
11 441 242

Голова Офісу президента Єрмак захворів на коронавірус

Голова Офісу президента Єрмак захворів на коронавірус

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що також захворів на коронавірус.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він повідомив у Facebook.

Під кінець робочого дня отримав занадто "позитивні" новини: у мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально", - повідомив Єрмак.

Єрмак також зазначив, що цього тижня запланована відео-зустріч радників лідерів Нормандського формату, і тому він працюватиме у звичному режимі на самоізоляції.

"Хоч і буду на самоізоляції, але працювати планую в звичному режимі, не сповільнюючи темп. Якщо переговори цього тижня не відбудуться – точно не за моєї вини. Друзі, закликаю усіх: не допускайте недбалого ставлення до карантинних правил", - додав Єрмак.

Він також закликав дотримуватися дистанції і зберігати спокій.

"Життя надто цікаве, аби втрачати час на хвороби та поганий настрій", - підсумував він.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський захворів на COVID-19.

Топ коментарі
+63
Асфальтом пусть его лечат, смолой, щебенкой.
По их же рецепту.
показати весь коментар
09.11.2020 17:48 Відповісти
+45
Дай бох ему упорства и стойкости, коронавирусу.
показати весь коментар
09.11.2020 17:46 Відповісти
+32
Тепер потрібно щоб Єрмака з Зеленським госпіталізували в звичайну опорну лікарню і там лікували!
показати весь коментар
09.11.2020 17:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Голова Офісу президента Єрмак захворів на коронавірус - Цензор.НЕТ 3498
показати весь коментар
09.11.2020 18:42 Відповісти
показати весь коментар
09.11.2020 21:40 Відповісти
Та ладно ??? То Бубочка! Тепер дЄрмак! Хто там далі по списку?
А може просто запахало смаженим і пора готувати валізи до Ростова?!..Я звісно ж не натякаю на Байдена, але якось співпало
показати весь коментар
09.11.2020 18:46 Відповісти
Мандель в принципе должна)
показати весь коментар
09.11.2020 18:48 Відповісти
...та "Мандель" ще та "сосна-да"))
показати весь коментар
09.11.2020 19:16 Відповісти
далі по списку міністр оборони...

Міністр оборони України Андрій Таран захворів на коронавірусну хворобу COVID-19.
Про це повідомляє спецкореспондент "Прямого" Катерина Лісунова з посиланням на власні джерела.
Згідно з інформацією, міністр оборони скасував свій візит до США, оскільки у нього виявили коронавірус.
Таран мав перебувати у Сполучених Штатах 9-11 листопада. В рамках візиту міністр планував побувати у Балтиморі, де знаходиться партія катерів Island, які передадуть Україні. Крім того, Таран мав зустрітися з міністром оборони США Марком Етером.
показати весь коментар
09.11.2020 20:11 Відповісти
Я ж і питаю - хто далі по списку? І щось Шмигаль мовчить...
показати весь коментар
09.11.2020 20:25 Відповісти
Министра обороны Марка Етера сегодня Трамп отправил в отставку
показати весь коментар
09.11.2020 20:50 Відповісти
скісняюсь запитати: а Мундєль?
показати весь коментар
09.11.2020 18:46 Відповісти
Сейчас разрываются в сарказме ********* о поздравлении Вовкой Байдена - И НИ СЕГОДНЯ, НИ РАНЕЕ, НИ СЛОВА НИ ЗВУКА о вицесамозваном президенте Украины Консерве КОЗЫРЬ . Утром Кравчучка пыталась после интервью вчерашнего ТАСС еще у *********х потарахтеть - связь пропала (( . Кто ему рот заткнул интересно - неужели Арестован нанятый Ермаком ?
показати весь коментар
09.11.2020 18:47 Відповісти
Хорошая новость!
Прости господи!
показати весь коментар
09.11.2020 18:47 Відповісти
Глава Офиса Ермак и по совместительству Президент заболел коронавирусом.
показати весь коментар
09.11.2020 19:00 Відповісти
С большим энтузиазмом встретили трудящиеся новость о короновании первых лиц государства.
показати весь коментар
09.11.2020 19:06 Відповісти
Другий пішов... Чи, може, це важка діарея, спровокована тим, що в США вибрали Байдена?! Все найцікавіше попереду! Я вам, аферисти квартальні, не заздрю. Бумеранг скоро досягне лоба, буде боляче.
показати весь коментар
09.11.2020 19:10 Відповісти
Вава, не гальмуй! Нарід вже заждався!) Хоча, всі знають, шо це піар від єрмака-козиря, тобто від фсб. Нічьо, шо я фсб маленькими літерками написала?)))
показати весь коментар
09.11.2020 19:12 Відповісти
Чему вы радуетесь - вас наи...али, и не первый раз.
показати весь коментар
09.11.2020 19:14 Відповісти
ждем-с результата. с надеждой о невыздоровлении.
показати весь коментар
09.11.2020 19:23 Відповісти
Sdohni moskal
показати весь коментар
09.11.2020 19:26 Відповісти
По ровной дороге повезут гниль эту!
показати весь коментар
09.11.2020 19:37 Відповісти
Таке гівно ковіду не потрібне - доведено на пєскові
показати весь коментар
09.11.2020 19:44 Відповісти
"я умєр..",. "позвонітє попозже..." ну да-ну да...скосило прям зразу...вчора у твіттері, сьогодні на бюлєтні...
показати весь коментар
09.11.2020 19:49 Відповісти
То тепер прибиральниця буде і за преЗЄдєнта, і за віце-преЗЄдєнта?
показати весь коментар
09.11.2020 19:52 Відповісти
https://twitter.com/VolodymyrAriev

https://twitter.com/VolodymyrAriev Volodymyr Ariev https://twitter.com/VolodymyrAriev @VolodymyrAriev https://twitter.com/VolodymyrAriev/status/1325836264210358274 1 ч

Щиро бажаю Володимиру Зеленському і Андрію Єрмаку якнайшвидшого одужання у звичайній опорній лікарні, яку вони підготували для звичайних громадян.
Обидва нещодавно розповідали, що з витратами ковід-фонду все добре і усі всім забезпечені.
показати весь коментар
09.11.2020 20:05 Відповісти
Голова Офісу президента Єрмак захворів на коронавірус - Цензор.НЕТ 1420
показати весь коментар
09.11.2020 20:17 Відповісти
Black Lives Matter... тобто...кхм...люди ждуть...
показати весь коментар
09.11.2020 21:12 Відповісти
Вот мне интересно : когда заболела жена Зеленского, Президент не заразился. Все тогда ржали, что у него с женой значит социальная дистанция . . .

А вот с Ермаком Зеленский заболел синхронно. Соупаденіє ? Не думаву . . .
показати весь коментар
09.11.2020 20:19 Відповісти
********** захворів на Ковід, бо до нього вночі приходив БаБайден, - джерело
показати весь коментар
09.11.2020 20:20 Відповісти
Тепер стає зрозумілим, чому мендель трійлом плюється...
показати весь коментар
09.11.2020 22:22 Відповісти
Здесь!
показати весь коментар
09.11.2020 20:41 Відповісти
Збсь!
показати весь коментар
09.11.2020 20:43 Відповісти
мендель-швондер написала как она рада?
показати весь коментар
09.11.2020 20:42 Відповісти
Може тепер менше буде зливу секретної інформації російсько-фашистським загарбникам . Менше наших військових буде гинути і більше буде вдалих спецоперацій по знищенню окупантів .
показати весь коментар
09.11.2020 20:43 Відповісти
всё просто-: дерьмак+моника=********************
показати весь коментар
09.11.2020 21:03 Відповісти
ЧТО-ТО ВСЕ СИНХРОННО ЗАБОЛЕЛИ. НАВЕРНЯКА РЕШИЛИ НА ДВЕ НЕДЕЛИ НА ГУЛЬКИ СЛЕТАТЬ ПОСЛЕ ВЫБОРОВ.
показати весь коментар
09.11.2020 21:28 Відповісти
сплошной свальный грех высшего руководства...
показати весь коментар
09.11.2020 22:10 Відповісти
Те-е-ек-с... дЄрмак уже з короночкою... Хто на черзі? Невже самий пан кРадуцький?
показати весь коментар
09.11.2020 22:21 Відповісти
А у нас в Одеській області=====з початку пандемії загалом в регіоні зафіксовані 24 тисячі 982 випадки 381 з яких - летальні. Що нам той єрмак?
показати весь коментар
09.11.2020 22:22 Відповісти
Бох ёсц.
показати весь коментар
09.11.2020 22:37 Відповісти
Може хоть цей здохне!
показати весь коментар
09.11.2020 22:51 Відповісти
Кучно пошли
показати весь коментар
10.11.2020 00:16 Відповісти
Це точно ховаються, щоб не відповідати на прямі питання про слова Кравчучки і новий злив інформації по Донецьку. Вже не заховаєтеся, ви разом із головним своїм, що грає роль президента, попали в поле зору.
показати весь коментар
10.11.2020 09:35 Відповісти
Сторінка 3 з 3