11957 відвідувачів онлайн
10 585 28

Кабмін призначив Рябікіна главою Держмитслужби

Кабінет Міністрів призначив Павла Рябікіна на посаду голови Державної митної служби. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Уряд погодив призначення Рябікіна на зазначену посаду 29 жовтня, потім пішла спецперевірка.

Раніше міністр фінансів Сергій Марченко зазначав, що очікує від Рябікіна на новій посаді результатів у найкоротші терміни, а саме - щодо виконання доходів бюджету і продовження трансформації відомства в ефективну сервісну службу.

Рябікін у березні 2017 року був призначений гендиректором ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"(Київ), в 2005-2006 рр. Обіймав посаду заступника міністра транспорту і зв'язку. Рябікін також був депутатом України третього скликання, працював у Київській міськдержадміністрації, займаючись питаннями інфраструктури та транспортного будівництва.

Топ коментарі
+5
красавцы. из сметаны в масло....
показати весь коментар
18.11.2020 15:15 Відповісти
+3
мабуть браття дєрьмаки як завжди
показати весь коментар
18.11.2020 15:29 Відповісти
+2
Ці руки нічого не крали!!!
Кабмин назначил Рябикина главой Гостаможслужбы - Цензор.НЕТ 9635
показати весь коментар
18.11.2020 15:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
красавцы. из сметаны в масло....
показати весь коментар
18.11.2020 15:15 Відповісти
Цікаво, як їх підбирають? Щось починаю думати, що там є черга. Ні, ну справді, не кидають же вони жереб? Хоча... 🤔
показати весь коментар
18.11.2020 15:29 Відповісти
написали, що призначили...
показати весь коментар
18.11.2020 16:28 Відповісти
Іноді на паркані пишуть слово із трьох букв. Цікаві жіночки заглядають за паркан, але там нічого нема! 😊
показати весь коментар
18.11.2020 16:32 Відповісти
Хитромордий русккєй парьнішя незле бовтається в Україні хлібними місцями.
показати весь коментар
18.11.2020 22:26 Відповісти
Ці руки нічого не крали!!!
Кабмин назначил Рябикина главой Гостаможслужбы - Цензор.НЕТ 9635
показати весь коментар
18.11.2020 15:15 Відповісти
Прими и смирись . Эти руки ничего не крали . И живёт он не в угловой "хрущёвке" на пятом этаже . Такова жизнь .
показати весь коментар
18.11.2020 15:19 Відповісти
Верю, что директор аэропорта Борисполь живёт в хрущевке, верю )))
Бот, сникни.
показати весь коментар
18.11.2020 15:24 Відповісти
Ещё один карманы напакует да слиняет.
показати весь коментар
18.11.2020 15:16 Відповісти
кто продал ему эту должность ???? все тот же ???
показати весь коментар
18.11.2020 15:16 Відповісти
мабуть браття дєрьмаки як завжди
показати весь коментар
18.11.2020 15:29 Відповісти
фи, це даже не макс нефьодов, никаких самокатов и шуб, даже настоящую мужскую дружбу ценить не умеет
показати весь коментар
18.11.2020 15:22 Відповісти
от новых назначений можно ждать чего то положительного только при условии, что те, кто освободил эту должность сядут, и надолго, с конфискацией ( не путать с компенсацией). Иначе никак.
показати весь коментар
18.11.2020 15:23 Відповісти
А що він вже встиг вкрасти, щоб його призначили? Скажіть будь-ласка зараз, а не потім з часом
показати весь коментар
18.11.2020 15:28 Відповісти
Коррупцию на таможне в Борисполе он как я понимаю успешно поборол теперь будет внедрять свой опыт в масштабах всей страны.
показати весь коментар
18.11.2020 15:29 Відповісти
чергове "нове обличчя" призначене за результатами "прозорого конкурсу"?
та ні, все зовсім навпаки.
показати весь коментар
18.11.2020 15:38 Відповісти
Новый глава Таможни - юрист-международник по образованию, окончил КНУ им. Шевченко и аспирантуру там же.

В 2005-2006 годах Рябикин работал замминистра транспорта и связи Украины, в 2014-2015-м - замглавы Киевгорадминистрации.
Есть в биографии нового главы Таможни и дипломатический период - в 2009-2010 годах Рябикин был послом Украины в Дании.
В 2017-м году Павел Рябикин стал главой международного аэропорта Борисполь.
У Рябикина богатый политический опыт - он был народным депутатом Украины трех созывов: дважды беспартийным (2000 и 2002), один раз - от УДАРа (2008).
показати весь коментар
18.11.2020 15:53 Відповісти
я саме про це.
я ще не знаю чи є в мене претензії безпосередньо до рябкіна як до коерівника митної служби - подивимось за деякий час.
я власне про "новіобличчя" та "прозоріконкурси", які так обіцяло зеленське своїм вірянам.
нічого їх в цьому не бентежить? всьому цьому вони знаходять пояснення?
показати весь коментар
18.11.2020 16:05 Відповісти
Морда хитрая
показати весь коментар
18.11.2020 15:47 Відповісти
Єта у ніхь лєцо такоє.Жісьць удалася іба.
показати весь коментар
18.11.2020 22:27 Відповісти
Павел Рябикин - пятый глава Таможни за шесть месяцев.
показати весь коментар
18.11.2020 15:49 Відповісти
Ну де ви блін всіх цих слуг ненашого народу берете? Пц. країні...
показати весь коментар
18.11.2020 16:02 Відповісти
Навіщо всіляки конкурси і відбір? Крав в аеропорту, тепер буде красти і на митниці...
показати весь коментар
18.11.2020 16:25 Відповісти
Па таму какь рєбікєн анє.
показати весь коментар
18.11.2020 22:28 Відповісти
https://twitter.com/tZEinform
https://twitter.com/tZEinform
https://twitter.com/tZEinform


https://twitter.com/tZEinform
https://twitter.com/tZEinform

tZE inform

@tZEinform


Назначение Кабинетом Министров Украины главой Государственной таможенной службы Павла Рябикина вне каких либо конкурсных процедур, в момент когда к этому вопросу приковано пристальное внимание МВФ, есть показатель есть показатель глупости и наглости.
После того, что сказал сегодня Уманский режим Зеленского будет ассоциироваться только с коррупцией и махинациями на таможне.
показати весь коментар
18.11.2020 16:37 Відповісти
+1 москаль
показати весь коментар
18.11.2020 21:37 Відповісти
Братьє ми.Не чули?
показати весь коментар
18.11.2020 22:29 Відповісти