7868 відвідувачів онлайн

Єрмак вилікувався від коронавірусу: "Приступаю до роботи в звичайному режимі"

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що вилікувався від коронавіруса і береться до роботи.

Про це Єрмак повідомив на сторінці в мережі Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Коронавірус позаду - тест показав негативний результат. Приступаю до роботи у звичайному режимі. Друзі, ще раз прошу всіх ставитися відповідально до заходів безпеки. Здоров'я вам і вашим близьким!", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 9 листопада президент України Володимир Зеленський і керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомили, що захворіли на Covid-19. Пізніше радник Єрмака Михайло Подоляк розповів, що Зеленський і Єрмак проходять лікування від Covid-19 в лікарні "Феофанія".

Топ коментарі
+27
Как то быстро эти мрази выздоравливают
показати весь коментар
23.11.2020 10:33 Відповісти
+15
Мозг? Це комплімент Єрмаку.
показати весь коментар
23.11.2020 10:33 Відповісти
+14
отдохнул короче....
типа коронавирус...
показати весь коментар
23.11.2020 10:34 Відповісти

Завантаження...