10782 відвідувача онлайн
1 992 45

Всі збиткові шахти України будуть закриті впродовж 10 років, - Буславець

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявила перша заступниця міністра енергетики Ольга Буславець.

"За концепцією вже завершуються всі погоджувальні процедури. Вона передбачає, що збиткові шахти будуть закриті впродовж 10 років, мінімізація дотування галузі з держбюджету відбудеться найближчими роками", - сказала заступниця міністра.

За словами Буславець, Україна має намір до 2070 року повністю відмовитися від викопних видів палива.

При цьому, посилаючись на European Green Deal, перша заступниця міністра зазначила, що відмова від копалин має відбуватися поступово, без негативного впливу на економіку і зайнятих у галузі працівників.

"Необхідно потурбуватися, щоб ніхто не залишився позаду - такий девіз справедливої ​​трансформації вугільної галузі, закладений в Європейському "зеленому" курсі. Так само має відбутися й у нас", - сказала Буславець, звернувши увагу на необхідність "залучення реальної матеріальної і технічної допомоги партнерів України", а також на створення стимулів розвитку нових бізнесів у вугільних регіонах.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна планує найближчим часом приєднатися до "Безвугільного альянсу", а до 2070 року повністю відмовитися від використання вугілля.

Топ коментарі
+5
Все убыточные шахты Украины будут закрыты в течение 10 лет, - Буславец - Цензор.НЕТ 2194
показати весь коментар
08.12.2020 17:52 Відповісти
+5
В нас все збиткове, і заводи і залізниця, і металургія. Та й в сільському господарстві завжди неврожай і миші. Закрийте все нахер. Все купим закордоном.
показати весь коментар
08.12.2020 18:24 Відповісти
+2
Вот и Маргарет Тетчер вспомнилась - закрыла шахты и закончились проблемы 😀😀😀
ЖЕЛЕЗНАЯ ЛЕДИ
показати весь коментар
08.12.2020 17:48 Відповісти

Завантаження...