5451 відвідувач онлайн
3 585 21

Зеленський запросив Алієва до України

Зеленський запросив Алієва до України

Президент України Володимир Зеленський привітав президента Азербайджану Ільхама Алієва з днем ​​народження і запросив його відвідати Україну.

Про це йдеться в офіційному привітанні українського лідера, текст якого опублікував АЗЕРТАДЖ, передає Цензор.НЕТ.

"Мені дуже приємно підкреслити, що під час Вашого президентства Азербайджанська Республіка утвердилася як регіональний лідер, а наші двосторонні відносини піднялися на рівень стратегічного партнерства. Упевнений, що ми зацікавлені в подальшому поглибленні відносин між Україною та Азербайджаном на основі дружби і взаєморозуміння", - йдеться в привітанні.

За словами Зеленського, Україна і надалі рішуче підтримуватиме суверенітет і територіальну цілісність Азербайджану в рамках визнаних на міжнародному рівні кордонів.

"Я був би радий бачити Вас у Києві з офіційним візитом при першій же слушній нагоді для продовження нашого особистого діалогу з широкого спектра актуальних питань між Україною та Азербайджаном", - зазначив президент України.

Топ коментарі
+16
Зеленський запросив Алієва до України - Цензор.НЕТ 1921
показати весь коментар
23.12.2020 14:26 Відповісти
+11
Зеленский пригласил Алиева в Украину - Цензор.НЕТ 4083
показати весь коментар
23.12.2020 14:25 Відповісти
+7
Навіщо Алієву зустріч з віслюком???.. Він за своє життя іх стільки перебачив і у себе.
показати весь коментар
23.12.2020 14:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Навіщо Алієву зустріч з віслюком???.. Він за своє життя іх стільки перебачив і у себе.
показати весь коментар
23.12.2020 14:23 Відповісти
А Милевского не пригласил ?
Зеленский пригласил Алиева в Украину - Цензор.НЕТ 1491
показати весь коментар
23.12.2020 14:24 Відповісти
Зеленский пригласил Алиева в Украину - Цензор.НЕТ 4083
показати весь коментар
23.12.2020 14:25 Відповісти
Зеленський запросив Алієва до України - Цензор.НЕТ 1921
показати весь коментар
23.12.2020 14:26 Відповісти
Что там еще обрезать?Уши?
показати весь коментар
23.12.2020 14:55 Відповісти
Прежде подумайте.. Гундосик сплошной бедосик.
показати весь коментар
23.12.2020 14:33 Відповісти
Апиридил.
показати весь коментар
23.12.2020 14:40 Відповісти
Ну от не думав я що колись поставлю лайк якійсь справі Зеленського....
показати весь коментар
23.12.2020 15:04 Відповісти
"Зеленский пригласил Алиева в Украину"
На яку посаду?
Без понижения в должности?
показати весь коментар
23.12.2020 15:13 Відповісти
А Саакашвілі вже покинув займану посаду ? ))
показати весь коментар
23.12.2020 15:52 Відповісти
На фоне Алиева Бубочка ну совсем убожество.
показати весь коментар
23.12.2020 15:18 Відповісти
А я бы президента Финляндии позвал!!Норвегии ,Швеции!!!
А тут понты будут и не более!!!! В НАТО Надо!! А не понты!!!
показати весь коментар
23.12.2020 15:24 Відповісти
Настоящему мужчине, ДЖИГИТУ, будет не западло пожать руку тому, кто играет х..м на рояле и уклонился 4 раза от призыва?
показати весь коментар
23.12.2020 15:36 Відповісти
Хороший ход.
показати весь коментар
23.12.2020 16:17 Відповісти
Зегниду не приглашают никуда, никто не хочет зачмориться
показати весь коментар
23.12.2020 17:44 Відповісти
шо скажет армянское радио ??
показати весь коментар
23.12.2020 17:52 Відповісти
Надо и Эрдогана пригласить.
показати весь коментар
23.12.2020 18:55 Відповісти
ДЕБИЛ !!!