5132 відвідувача онлайн
2 403 41

Єрмак: "нормандські" переговори радників продовжаться наступного тижня

Політичні радники "нормандського формату", який включає Україну, Францію, Німеччину та Росію, продовжать консультації наступного тижня.

Про це керівник ОП Андрій Єрмак повідомив після завершення зустрічі в Берліні, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Будемо сподіватися, що зробимо кілька наступних кроків уже наступного тижня… Перерва буде недовгою", - сказав Єрмак.

Він додав, що спілкування радників відбудеться в другій половині дня в п’ятницю наступного тижня в режимі відеоконференції.

На перемовинах у німецькій столиці, які тривали трохи більше 6 годин, було порушено багато питань. Єрмак оцінив їх як "непростий, але конструктивний і змістовний діалог". При цьому визнав, що говорити про якісь домовленості він не може.

Зокрема, обговорювалося питання щодо виконання домовленостей саміту в Парижі, а також імплементація виконання Мінських домовленостей. Усі сторони підкреслили прихильність до продовження режиму припинення вогню.

Глава ОП не став розкривати деталей перемовин, зауваживши, що "діалог триває, дискусія продовжується".

Топ коментарі
+11
Ой, ну навіщо цей цирк? Пішить вже правду - не керівник офісу преЗЕдента, а керівник преЗЕдента.

Так, у вас помилка у заголовку: не "радники", а "зрадники"
показати весь коментар
12.01.2021 23:10 Відповісти
+10
Єрмак шість годин здавав національні інтереси. Не так просто, мабуть, продавати Україну.
показати весь коментар
12.01.2021 23:08 Відповісти
+10
Хто такий цей найнятий за оголошенням завгосп-Єрмак, аби розкривати свого писка, від імені Держави Україна?
показати весь коментар
12.01.2021 23:13 Відповісти

Завантаження...