10042 відвідувача онлайн
3 204 32

Завдяки "промисловому безвізу" Україна стане майданчиком для світових виробництв, - Петрашко

Завдяки

Нині Євросоюз є основним торговим партнером України з питомою вагою торгівлі товарами 40,7% від загального обсягу зовнішньої торгівлі України. Наші підприємства стають конкурентоспроможними на європейському рівні, у нас відбувається лібералізація умов і усунення тих обмежень, які залишилися з 2015 року.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив міністр Ігор Петрашко.

"Фактично з 2022 року вже буде відсутність обмеження на торгівлю промисловими товарами з ЄС. Що означає – ні мит, ні квот", - наголосив Петрашко.

Міністр додав, що цього недостатньо, тому у жовтні 2020 року була розпочата активна робота щодо "промислового безвізу", яка не велась ще з 2000-х.

"Ми можемо стати майданчиком для виробництв. Чому у нас проблема, що не використовують майданчик зараз? А тому, що будь-яка продукція, вироблена у нас, якщо постачається як складова для виробника у Німеччині чи у Франції, потребує додаткової сертифікації", - пояснив Петрашко.

Тобто, з "промисловим безвізом" українські виробники та експортери зможуть маркувати свою продукцію європейським знаком відповідності (СЕ) та вільно продавати її на ринку ЄС без додаткової сертифікації.

Наразі вже проведено 15 онлайн-засідань місії з питань "промислового безвізу". У цьому році місія відновить свою роботу 15 січня. Графік відеоконференцій на січень-лютий буде дуже щільним.

Фахівці Мінекономіки відповідають на десятки уточнювальних запитань про те, як працюють наші системи стандартизації, акредитації, метрології, ринкового нагляду, як розробляються технічні регламенти, як працюють технічні комітети тощо.

Петрашко додав, що у квітні буде звіт, який дозволить рухатись далі в напрямку підписання Угоди.

Топ коментарі
+17
Сказочник-фантаст....ну или идиот...что более вероятно...
показати весь коментар
13.01.2021 13:59 Відповісти
+6
Новые Васюки. Космодром ещё построим. Ну и олимпиаду, конечно. Летнюю в Коблево и зимнюю в Буковеле.
показати весь коментар
13.01.2021 14:01 Відповісти
+4
Завдяки "промисловому безвізу" Україна стане майданчиком для світових виробництв, - Петрашко - Цензор.НЕТ 6809
показати весь коментар
13.01.2021 14:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сказочник-фантаст....ну или идиот...что более вероятно...
показати весь коментар
13.01.2021 13:59 Відповісти
Благодаря "промышленному безвизу" Украина станет площадкой для мировых производств, - Петрашко - Цензор.НЕТ 1382
показати весь коментар
13.01.2021 14:01 Відповісти
а чего мелочиться... Для межпланетных!
показати весь коментар
13.01.2021 14:01 Відповісти
бл-дЬ,ЧТО ОНИ ТАМ КУРЯТ ????????
показати весь коментар
13.01.2021 16:34 Відповісти
Новые Васюки. Космодром ещё построим. Ну и олимпиаду, конечно. Летнюю в Коблево и зимнюю в Буковеле.
показати весь коментар
13.01.2021 14:01 Відповісти
"Нью Васюки" все не дають спокою ЗЕдебілам!!! Яе там "гіперлуп" поживає?
показати весь коментар
13.01.2021 14:03 Відповісти
Особо прибитый зеленый уродец.
Сюда промпроизводство?
Носить откаты?
Судится с рейдерами?
Где интересно находят таких талантливых дебилов?
показати весь коментар
13.01.2021 14:03 Відповісти
дапагдиты!
фсьо умрьот на стадии "сюда производство". ты попробуй построй у нас промобъект...
показати весь коментар
13.01.2021 14:14 Відповісти
наверно...в следующей жизни...когда ты станешь... выхухолью... ля-ля-ля-ля
показати весь коментар
13.01.2021 14:04 Відповісти
Наркомания это тренд
показати весь коментар
13.01.2021 14:05 Відповісти
обещатели. сделать ничего не получается, только обещания и мечты
показати весь коментар
13.01.2021 14:07 Відповісти
Это до Олимпиады в Украине или уже после ?
показати весь коментар
13.01.2021 14:10 Відповісти
Во время.
показати весь коментар
13.01.2021 16:00 Відповісти
можем, но не станем.
в нашим законодательством строить у нас предприятия могут только идиоты.
показати весь коментар
13.01.2021 14:12 Відповісти
вони там всі прибиті на всю голову?
показати весь коментар
13.01.2021 14:16 Відповісти
Дурак Зебіл думкою багатіє ....
показати весь коментар
13.01.2021 14:17 Відповісти
кто попрется в Украину со своим производством если в стране коррупция невиденных масштабов,продажные судьи и беззаконье?
показати весь коментар
13.01.2021 14:20 Відповісти
СНАЧАЛА разберитесь с рейдерами, недоумками титушками. Вот когда быдлоту и рейдеров будут садить ОТ 4-5 лет, тогда, возможно прийдет инвестор.
А так это все болтовня.
показати весь коментар
13.01.2021 14:21 Відповісти
промышленная няня?
показати весь коментар
13.01.2021 14:24 Відповісти
Завдяки "промисловому безвізу" Україна стане майданчиком для світових виробництв, - Петрашко - Цензор.НЕТ 6809
показати весь коментар
13.01.2021 14:25 Відповісти
Та канєшна! "Няні" вже потопталися по кОпаному
показати весь коментар
13.01.2021 14:28 Відповісти
Зесранцы, какие же вы тупорылые
показати весь коментар
13.01.2021 14:29 Відповісти
Так брешут! Так брешут! А ещё прививкой не прививали...
показати весь коментар
13.01.2021 14:40 Відповісти
Завдяки "промисловому безвізу" Україна стане майданчиком для світових виробництв, - Петрашко - Цензор.НЕТ 4267
показати весь коментар
13.01.2021 14:50 Відповісти
Ну давай, бубни нам, как космические корабли с инвесторами будут бороздить большой театр.
показати весь коментар
13.01.2021 14:54 Відповісти
Редкостный до..б!!!!! Для производства мало наличия рабочей силы, нужно компетентное государственное управление, суд, налоговая, а не гопники из 95-го квартала.
показати весь коментар
13.01.2021 15:03 Відповісти
Проблема не в сертифікації виробленого, а в відсутності самого виробництва. У нас надзвичайно високий податок на ввезення в країну промислового обладнання та устаткування для виробництва. Таким чином на догоду олігархам в країні штучно зменшується конкуренція а населення яке не може брати мільйонні кредити утримується в промисловому рабстві великих підприємств які належать олігархам. Таким чином населення не може розвивати приватний малий та середній бізнес. Звідси відсутність середнього класу. Проблема, іншими словами, в тому що керівництво держави продовжує "жити з таможні" контролюючи і обкладаючи податками та хабарями ввіз та вивіз з країни. Якщо зменшити податки на ввіз промислового обладнання до мінімальних отримаємо зростання виробництва. Але ... як тоді збирати податки з мільйонів малих та середніх підприємств!? Це ж працювати потрібно і податкова до цього не готова. Вони звикли підозрювати всіх в ухиляння. Так!, за існуючої, майже совєцької системи, ухиляються всі хто може тому що "податки не повертаються" а тупо розкрадаються.
показати весь коментар
13.01.2021 15:18 Відповісти
Після розграблення Житомирської кондитерської фабрики, хто сюди піде?
показати весь коментар
13.01.2021 15:20 Відповісти
ваше время прошло, зеленые *********, пускайте во власть профессионалов
показати весь коментар
13.01.2021 15:34 Відповісти
Нью-Васюки...
показати весь коментар
13.01.2021 16:01 Відповісти
когда ?????????????????????????????????????????????
показати весь коментар
13.01.2021 18:10 Відповісти
Прохиндеи зелёные...