Кабмін розпочинає широке обговорення Національної економічної стратегії-2030

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.
Під час публічних заходів за участю представників Уряду, Верховної Ради та Офісу Президента відбудеться публічне представлення ключових ідей НЕС-2030 та обговорення шляхів її імплементації.
Ключова мета заходів - за результатами обговорення розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів проект рішення Уряду щодо формування економічної політики до 2030 року, обговорити пріоритетні заходи в Плані дій Уряду на 2021-2023 роки та перелік пріоритетних законів, що мають бути прийняті Верховною Радою України протягом наступних трьох років.
Тематика обговорення протягом запланованих зустрічей:
- Інвестиційна привабливість, ринки капіталу та макроекономічна стабільність;
- Підтримка креативних індустрій та індустрії гостинності;
- Розвиток підприємницької культури та регуляторна політика;
- Розвиток енергетичного сектору, видобувна промисловість та ефективний захист довкілля;
- Промисловість, транспорт та інфраструктура;
- Міжнародна економічна політика та торгівля (Експортно-кредитне агентство); Цифрова економіка та Інформаційно-комп’ютерні технології;
- Управління державною та комунальною власністю;
- Реінтеграція тимчасово окупованих територій України;
- Розвиток агросектору.
Національна економічна стратегія - це головні вектори, за якими розвиватиметься економіка України у найближчі 10 років: стимули для промисловості, агросектору, видобування, IT та R&D, інфраструктури та внутрішніх перевезень, енергетичного сектору.
Только эти "стратеги" не способны спланировать что-либо даже на промежутке в пару месяцев. Все, за что брались ЗЕленые, просрано.
На повестке дня уже веерные отключения электричества и гривна в рулонах, а они светлое будущее планируют.