7637 відвідувачів онлайн
3 147 25

Нардеп втратить мандат, якщо суд визнає його винним у "кнопкодавстві", - Разумков

Про це заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ВР.

"Кнопкодаство - це кримінальний злочин, тому рішення буде прийнято в рамках чинного Кримінально-процесуального Кодексу. Якщо вступає в силу рішення суду, то народний депутат перестає бути народним депутатом України. Фактично автоматично", - пояснив спікер парламенту.

Разумков зазначив, що ВР комплексно підходить до питання боротьби з кнопкодавством і вже є перші рішення.

"Місця на задніх рядах, які не закріплені за народними депутатами і де, можливо, відбувалися такі ганебні явища, відключено від системи "Рада". Сподіваємося, що найближчим часом нам вдасться прив'язати картку депутата до конкретного місця. І ми фактично зможемо бачити, з якого місця або за кого проголосував той чи інший нардеп", - упевнений Разумков.

Голова ВР також додав, що планується додатково встановити чотири камери відеоспостереження в залі пленарних засідань.

Разом із тим він зазначив, що в нинішньому скликанні Ради кнопкодавство має одиничний характер. "Але керівництво парламенту докладає зусиль, щоб повністю позбутися таких випадків", - підкреслив Разумков.

Топ коментарі
+4
Кнопкодаство - это уголовное преступление, поэтому решение будет принято в рамках действующего Уголовно-процессуального Кодекса. Если вступает в силу решение суда, то народный депутат перестает быть народным депутатом Украины. Фактически автоматически", - пояснил спикер парламента. Источник: https://censor.net/ru/n3247725

це разумков довбойоб чи нас вважає довбойобами?
ст. 364-2 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text КК України умисне здійснення народним депутатом України на пленарному засіданні Верховної Ради України голосування замість іншого народного депутата України (неособисте голосування) -карається штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

як же ці популістичні падли дістали.
**** як же хочеться розтрощити їм їбальники.
показати весь коментар
12.02.2021 23:01 Відповісти
+2
Попал под раздачу никакущий депутат, никакущей фракции. "тренируемся на кошках".
показати весь коментар
12.02.2021 22:29 Відповісти
+1
ОАСК все порешает=)
показати весь коментар
12.02.2021 22:39 Відповісти

Завантаження...