9054 відвідувача онлайн

Лапутіна заявила про недофінансування Мінветеранів: "Реалізовувати політику щодо захисту наших захисників з таким бюджетом вкрай складно"

Лапутіна заявила про недофінансування Мінветеранів: "Реалізовувати політику щодо захисту наших захисників з таким бюджетом вкрай складно"

Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна заявила про недофінансування підзвітного відомства.

"Бюджет, який є у Міністерства ветеранів, надзвичайно маленький на всі проєкти", - сказала Лапутіна під час Години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її словами, на цей момент відомство готує проєкт змін до державного бюджету і просить депутатів підтримати збільшення фінансування.

"Реалізовувати політику щодо захисту наших захисників з таким бюджетом вкрай складно", - наголосила міністерка.

Топ коментарі
+2
Та да!! Відпечатати різні буклети на яких прописані норми законів, що тобі законом прописано, та іншу хрінотінь + утримувати це все міністерство з їх помічниками помічників заступників, звичайно коштів не буде вистачати. Ось мені дуже цікаво що таке це міністерство ну корисне для ветеранів робить?? Я якби також відношусь до ветерана але результату їх діяльності ну не відчув жодного разу від слова ЗОВСІМ.
показати весь коментар
19.02.2021 12:20 Відповісти
+1
распиши для начала на что тратить будешь....
показати весь коментар
19.02.2021 11:21 Відповісти
+1
Для начала выясни почему ветераны из Армии уволились. Прозреешь!
показати весь коментар
19.02.2021 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
распиши для начала на что тратить будешь....
показати весь коментар
19.02.2021 11:21 Відповісти
Для начала выясни почему ветераны из Армии уволились. Прозреешь!
показати весь коментар
19.02.2021 11:23 Відповісти
А навіщо вони? Вже мЬІр, дружба,жвачка.
показати весь коментар
19.02.2021 11:32 Відповісти
Зато мужа Бенядиктовой хорошо обеспечили. И на оплате госдачи, которая ей не положена она весьма нехило экономит.
показати весь коментар
19.02.2021 11:35 Відповісти
ну и фамилия у женщины: ла ла ла лапутина
показати весь коментар
19.02.2021 11:35 Відповісти
Майже одночасно...
показати весь коментар
19.02.2021 11:37 Відповісти
Непогане у неї прізвище. Але Лалалапутіна було б ще краще! Особливо в чоловічому роді.
показати весь коментар
19.02.2021 11:37 Відповісти
Якщо в голові пустота,то обговорюєте прізвище .чи зовнішність.
показати весь коментар
19.02.2021 11:55 Відповісти
Вам не важко жити без почуття гумору?
показати весь коментар
19.02.2021 12:14 Відповісти
взагалі-то в звязку з відсутністю бабла в казні недофінансуються всі видатки, заплановані в законі про держбюджет. Все фінансування йде "в ручному режимі"...
показати весь коментар
19.02.2021 12:00 Відповісти
Та да!! Відпечатати різні буклети на яких прописані норми законів, що тобі законом прописано, та іншу хрінотінь + утримувати це все міністерство з їх помічниками помічників заступників, звичайно коштів не буде вистачати. Ось мені дуже цікаво що таке це міністерство ну корисне для ветеранів робить?? Я якби також відношусь до ветерана але результату їх діяльності ну не відчув жодного разу від слова ЗОВСІМ.
показати весь коментар
19.02.2021 12:20 Відповісти
Ти мабудь трохи не той ветеран....