10897 відвідувачів онлайн

Росія нарощує ядерний потенціал в окупованому Криму, - Кулеба

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МЗС, про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час виступу в сегменті високого рівня Конференції з роззброєння 2021 року.

"Гібридна агресія Росії проти України підриває архітектуру глобальної безпеки, побудовану на таких засадничих міжнародних документах, як Договір про нерозповсюдження ядерної зброї, Конвенція про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та їх знищення, Конвенція про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію", - зауважив він.

Міністр привернув увагу учасників конференції до загрозливого та незаконного нарощування ядерного потенціалу Росії в тимчасово окупованому Криму, що підриває без’ядерний статус українського півострова.

Також Кулеба висловив готовність України взяти участь у створенні універсального документа, який давав би ефективні гарантії безпеки для неядерних держав-учасниць Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Топ коментарі
+2
не полуострова а в целом Украины, это значит что Украина снова стала ядерным государством и может иметь своё ядерное вооружение вооружение
показати весь коментар
23.02.2021 13:52 Відповісти
+2
Для всего мира, кроме Раши, Ванувту, Армении и Никарагуа, Крым- это Украина. По Будапештскому меморандуму у Украины безъядерный статус. Если в Крыму есть ЯО, то меморандум нарушен и соблюдать безъядерный статус Украине нет смысла.
Предлагайте НАТО участки поближу к Мацкве для размещения пусковых установок ракет с ЯО. За цену можно не сильно торговаться.
показати весь коментар
23.02.2021 13:59 Відповісти
+2
Посадка Матиаса Руста у Мавзолея чЛенина была Супер..,чувак опустил СССр дохляк ниже плинтуса...
показати весь коментар
23.02.2021 14:17 Відповісти

Завантаження...