6371 відвідувач онлайн

Нарешті стало зрозуміло, що з Путіним неможливо домовитися, - Аваков

Нарешті стало зрозуміло, що з Путіним неможливо домовитися, - Аваков

Останні дії українського уряду щодо ситуації на Донбасі та санкції проти Медведчука і Козака свідчать про вибір стратегічного напрямку. Бо з Росією і проросійськими силами не можна домовитися.

Про це заявив глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков у програмі "В гостях у Дмитра Гордона", передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що позиція влади зараз не є шляхом до диктаторства, а демонструє "сувору демократію".

"Нарешті стало зрозуміло, що з Путіним неможливо домовитися, тому що він постійно б'є нишком. З проросійською п'ятою колоною неможливо домовитися, вона розуміє тільки позицію сили і ми з українського боку маємо жорстко і чітко діяти", - сказав Аваков.

Топ коментарі
+47
Ну если Авакову дошло на восьмой год, то Бубочка ето поймет перед поездкой в Ростов.
показати весь коментар
03.03.2021 08:48 Відповісти
+38
Згадався анекдот про жирафа...
показати весь коментар
03.03.2021 08:46 Відповісти
+34
Гниды , вы все ! Горбатов лепите ? Было ясно всем здравомыслящим , ещё со времён ,когда педофил -окурок путлер убил Артема Боровика , войны в Ичкерии ,убийства А.Политковской , Литвиненко ,Новодворской , взрывов домов ……………
показати весь коментар
03.03.2021 09:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну, если уже и до министра дошло, то - на мой взгляд - не все еще потеряно. Страна начинает приходить в себя от шока, вызванного приходом к власти раскрученного клоуна. Все-таки, армянине, после Карабаха перестали на Раху смотреть, как на что-то святое и божественное.
показати весь коментар
03.03.2021 10:27 Відповісти
"з Путіним неможливо домовитися"? Так бубочка обіцяв іще на колінах просити Владіміра Владіміровіча ...
показати весь коментар
03.03.2021 10:30 Відповісти
Нарешті містечковому, нікчемному бовдуру, який, завдяки населенню, яке, язик не повертається назвати народом, став президентом України, стало зрозуміло, те, що озвучив лицемірний Аваков, якому, це було давно зрозуміло. Одним словом, країна стала заручником людини, яка, за своїм інтелектом, не тільки не може бути президентом держави, а навіть депутатом Хацапетівки.
показати весь коментар
03.03.2021 10:47 Відповісти
Оказывается 7 лет аваков не имел политического чутья, на такой ответственной работе, так вот откуда все многочисленные ляпы, в работе, в том числе и без вины воноватые сидят в тюрьме.
показати весь коментар
03.03.2021 10:51 Відповісти
Нарешті дозріли до рівня оцінки ситуації Порошенком.Тільки "забувають" сказати , що це - втілювана ним позиція.
Зе-команда примножила балачки на переговорах з путлером, та результатів-нуль. Ба, більше -РФ майже повністю вислизнула як сторона конфлікту, та більш утверджється як посередник, що "допомогає Україні вирішити внутрішній конфлікт"
показати весь коментар
03.03.2021 10:51 Відповісти
На 7-м году ,горячей фазы войны ,стало очевидно 🤔🙄 ,что это враг ,шо Байден животворящий делает😜
показати весь коментар
03.03.2021 10:55 Відповісти
Так и есть.
И сепарьё сразу же заявило об отмене перемирия.
Совпадение...
показати весь коментар
03.03.2021 10:56 Відповісти
Лучше поздно, чем никогда!
показати весь коментар
03.03.2021 11:02 Відповісти
Окреме дякуємо дебілам за втрачені роки.
показати весь коментар
03.03.2021 11:06 Відповісти
Майже два роки знадобилося зебілам , во главє з -янелохом , що це усвідомити .. А як на Пороха гавкали ,як гавкали-и ,,мовляв - гаспадін Порошенко , скажітє - пачіму ві ні хатітє прєкратіть єту вайну !!?

Ну шо пляті , а ви - прєкратілі ?? Вам же казали - Порошенко тут ні до чого , війна цілковито "на совісті" ***** .
Коли тепер вибачатись будете перед Порохом , ідіоти .??? .
показати весь коментар
03.03.2021 11:08 Відповісти
Шо вы говорите, пан Жираф ! Наконец-то и вам ?
показати весь коментар
03.03.2021 11:56 Відповісти
Не можу вирішити - Сабаков тормоз чи повільний газ ?
показати весь коментар
03.03.2021 12:15 Відповісти
Беееее, наконец-то, бееее...
показати весь коментар
03.03.2021 12:20 Відповісти
І це такі "гєнії" , керують нашою країною, армією, поліцією... Навіть не має "культурних" слів, щоб прокоментувати цей ідіотизм...
показати весь коментар
03.03.2021 12:20 Відповісти
Каким же надо быть тупым, чтобы на такую простую истину ушло 7 лет.
показати весь коментар
03.03.2021 12:33 Відповісти
Дійшло , як до жерафа !
показати весь коментар
03.03.2021 12:35 Відповісти
Демократия для "своих". Как и "наградные" короткостволы.
показати весь коментар
03.03.2021 12:35 Відповісти
Кто то обещал ,как два пальца.... вернуться на старые позиции 😡.
показати весь коментар
03.03.2021 12:36 Відповісти
Думаю, что Аваков сказал то, что было принято на РНБО ..
показати весь коментар
03.03.2021 12:40 Відповісти
"Наконєц-то стала панятна..." Це, бл...ь, заявляє член Ради національної безпеки! Це що: маразм, *******, нерозуміння чи ігнорування очевидних речей?!
показати весь коментар
03.03.2021 12:57 Відповісти
Або звиздить, або дурак.
показати весь коментар
03.03.2021 14:04 Відповісти
После 7 лет войны? Главный мусор прозрел..Уря!
показати весь коментар
03.03.2021 14:12 Відповісти
Вы это серьёзно ???!!!!!! Договорится с бывшим начальником ФСБ ?Там целая( Кантора Пашит,) на то ,чтоб ухватить ещё ,один кусок земли .Пятка Ахиллеса (кацапии )это Украина в НАТО!!!!
показати весь коментар
03.03.2021 15:21 Відповісти
Если друзья говорят, что с врагом не договориться, то негодяи уже обо всем давно договорились.
показати весь коментар
03.03.2021 16:03 Відповісти
поздно поняли. было ясно, что он психопат и маньяк ещё в 2014.
показати весь коментар
03.03.2021 16:17 Відповісти
Странно... С чего бы вдруг?
показати весь коментар
03.03.2021 19:23 Відповісти
Да все они уже после Дебальцево поняли. Просто пр кидывается шлангом чтоб прикрыть Зелень.
показати весь коментар
03.03.2021 23:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2