8234 відвідувача онлайн
5 154 14

У Харкові під час перевірки "ковідних" лікарень недорахувалися заявлених ліжок

Про це в п'ятницю, 2 квітня повідомила на брифінгу керівник регіонального відділення Національної служби охорони здоров'я України (НСЗУ) в Харківській області Вікторія Мілютіна, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У міських лікарнях виявлено невідповідність у двох закладах. 25-та лікарня - 238 ліжок замість 250... і в лікарні №18 - 53 ліжка, фактично відведені для госпіталізації хворих, і готове відділення для інших заявлених, але наразі відбувається відбір персоналу. Коли будуть укомплектовані бригади, лікарня відповідатиме заявленій кількості - 110 ліжок", - зазначила Мілютіна.

"Також є певна невідповідність лікарень "Укрзалізниці", №1 і №2. У першій лікарні 130 ліжок фактично виділені й надають допомогу, в другій лікарні - 100 ліжок. А має бути 300 і 400", - додала вона.

Вона зазначила, що комісія, яка працювала за розпорядженням міністра охорони здоров'я Максима Степанова, перевіряла 13 медзакладів, розташованих у Харкові (п'ять міських, два відомчих і п'ять обласних).

Комісія перевіряла, чи відповідає заявленим даним кількість ліжок у лікарнях, які фактично виділені для госпіталізації пацієнтів, кількість ліжок, які фактично забезпечені поданням кисню (централізовано або за допомогою кисневих концентраторів), кількість ліжок без кисню, кількість зайнятих ліжок із тих, що фактично забезпечені.

Топ коментарі
+7
А бабосики на эти коечки то выделены...
показати весь коментар
02.04.2021 16:44 Відповісти
+5
Целую, ваш кернос
показати весь коментар
02.04.2021 16:38 Відповісти
+2
То тільки совкове бидло здатне само себе дурити. В світі того ну ніяк люди зрозуміти не можуть, а для чого?
показати весь коментар
02.04.2021 16:43 Відповісти

Завантаження...