Проти "топових" контрабандистів України введено персональні санкції, - Зеленський

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в телеграмі Зеленського.
У повідомленні зазначається: "Сьогодні, після чергового засідання РНБО, для деяких фізичних і юридичних осіб настала "чорна п'ятниця". Отже: вперше в історії України введено персональні санкції щодо осіб, яких можна назвати топдесяткою української контрабанди".
Президент також зазначив, що в майбутньому такі санкції буде введено і проти інших контрабандистів.
"Усунено від роботи десятки посадових осіб митних органів. А ще ми готуємо законодавчі зміни, наслідком яких буде криміналізація недостовірного митного декларування", - зазначив президент.
Він уточнив, що причиною такого рішення є збитки, заподіяні українському бюджету внаслідок неефективної роботи митниці.
"За розрахунками експертів, збитки через контрабанду сягають 300 мільярдів грн, які отримав державний бюджет. З них понад 100 мільярдів - внаслідок неефективної роботи митниці", - підкреслив глава держави.
Він додав, що Україна продовжуватиме активно боротися з контрабандою, оскільки це є "економічним тероризмом".
https://censor.net/ru/resonance/3254148/novoe_litso_v_politsovete_slug_naroda_vadim_slyusarev_general_pri_yanukoviche_biznes_v_okkupirovannom