7015 відвідувачів онлайн
8 343 27

Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом

Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом

Заступника міністра закордонних справ України Єгора Божка за власним бажанням усували з посади на час розслідування оголошених йому підозр.

Він повідомив у твітері, що повністю реабілітований судом і повертається до роботи, передає Цензор.НЕТ.

"Офіс Генпрокурора завершив розслідування, а суд повністю реабілітував мене. Негайно повертаюся до дипломатичної діяльності, про що вже проінформував Дмитра Кулебу та іноземних партнерів із ЄС, НАТО, G7. В умовах загрози Батьківщині не можу продовжувати бездіяльність", - зазначив Божок.

Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом 01

Нагадаємо, 19 червня 2020 року повідомлялося, що заступник міністра закордонних справ Божок просить тимчасово відсторонити його від виконання покладених на нього повноважень. Заяву він подав у зв'язку з розслідуванням справи проти п'ятого президента Петра Порошенка, в якому він теж фігурує.

Підозру Божку пред'явили ще у квітні, але Печерський районний суд Києва і Апеляційний суд визнали її необґрунтованою, а посилання на заподіяння матеріальної шкоди безпідставним. Зрештою прокуратурі було відмовлено в обранні Божку будь-якого запобіжного заходу.

"Мені інкримінували те, що у 2018 році я, будучи головою СЗР України, на підставі, на думку ДБР і Офісу Генпрокурора, свідомо незаконного указу президента України №225/2018 від 31.07.2018 р. "Про призначення С.Семочка першим заступником голови служби зовнішньої розвідки України" наказав вважати цього військовослужбовця таким, який приступив до виконання своїх службових обов'язків", - повідомив Божок.

10 червня Державне бюро розслідувань за погодженням з Офісом Генпрокурора вручило Божку другу підозру, що "повністю повторює фабулу попередньої і містить тільки косметичні зміни".

"Тепер ДБР і Офіс Генпрокурора України стверджують, що вищеперераховані дії я вчинив, будучи підбурюваний колишнім президентом України П.Порошенком шляхом його, на думку ДБР і Офісу Генпрокурора, свідомо незаконного указу", - повідомляв тоді Божок.

Топ коментарі
+22
Слуги за надуманими обвинуваченнями заради фобій Зеленського ламають людям долі. 10 місяців людина відбивалися від цієї х*рні, 10 місяців життя було забрано у неї. Суть тих "звинувачень" із самого початку була видна. Це звичайна ахінея, аби до Порошенка доколупатися. І на ці розслідування витрачалися величезні кошти з наших податків.
показати весь коментар
18.04.2021 20:43 Відповісти
+15
почом зачистка компромайзєра?..

Замглавы МИД Божок заявил о реабилитации его судом по делу Порошенко - Цензор.НЕТ 499
показати весь коментар
18.04.2021 20:37 Відповісти
+12
Ну, тепер треба, щоб ті, хто переслідував повернули свою заробітну плату за час розслідування, і відправлені рядовими на перевиховання на фронт, ну хоча б шанці копати
показати весь коментар
18.04.2021 20:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вони ще ті шукачі.
показати весь коментар
18.04.2021 20:40 Відповісти
Вова Зеленский когда ты найдешь на Донбассе СВОЮ МИНУ.... как ты еврейский идиет шариков достал Украину труслива шавка предатель и ты еще Порошенко осуждаешь кто бы молчал на твое м фоне Порошенко прсто Аппостол рядом с Иисусом Христом...
показати весь коментар
18.04.2021 21:05 Відповісти
Реабилитироан посмертно?
показати весь коментар
18.04.2021 22:49 Відповісти
почом зачистка компромайзєра?..

Замглавы МИД Божок заявил о реабилитации его судом по делу Порошенко - Цензор.НЕТ 499
показати весь коментар
18.04.2021 20:37 Відповісти
Сколько времени требуется этим уродам, чтобы просмотреть пленку с голосованием за шкарлета и увидеть кнопкодавство и отсутствие 226 за этого ублюдка????
Почему эта скотина еще числится министром? потому что осел или ермак его захотели?
Что за бардак в стране два года?
показати весь коментар
18.04.2021 23:56 Відповісти
Слуги за надуманими обвинуваченнями заради фобій Зеленського ламають людям долі. 10 місяців людина відбивалися від цієї х*рні, 10 місяців життя було забрано у неї. Суть тих "звинувачень" із самого початку була видна. Це звичайна ахінея, аби до Порошенка доколупатися. І на ці розслідування витрачалися величезні кошти з наших податків.
показати весь коментар
18.04.2021 20:43 Відповісти
Божок 10 місяців не тільки відбивався від наклепу, а ще й НЕ РОБИВ СВОЮ РОБОТУ НА КОРИСТЬ УКРАЇНИ. А він - заступник міністра закордонних справ, а не паризький турист.
показати весь коментар
18.04.2021 21:42 Відповісти
Ну, тепер треба, щоб ті, хто переслідував повернули свою заробітну плату за час розслідування, і відправлені рядовими на перевиховання на фронт, ну хоча б шанці копати
показати весь коментар
18.04.2021 20:47 Відповісти
А моя точка зору, практично збіглася з точкою зору юристів. Про шанці не було, але усе інше теж саме. https://www.youtube.com/watch?v=_CZtTtTAPvM&ab_channel=5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB Дивимось
показати весь коментар
19.04.2021 16:44 Відповісти
Думаю без Байдена не обійшлося. Тому, щоз нають хто кому друг, а хто кому робінович
показати весь коментар
18.04.2021 20:55 Відповісти
Треба порадити зеленим звернутися до марсіян та рептилоїдів: може хоч вони знають що, де і коли вкрав Порох?
А от про злочини "новьіх ліц", починаючи з літа 2019 і шукати не треба - все є в інтернеті: вони ж такі продвинуті та діджиталізовані! От тільки, на щастя, розумом обділені - трускавецький університет може згуртувати, але розуму не надав і не надасть: якщо його ніц не було до, то не з'явиться і після
показати весь коментар
18.04.2021 21:00 Відповісти
Коли нинешня влада використовує вирази "порешать", то з ними все ясно тільки по цій лексиці. А пана Божко вітаю, та бажаю здоров'я та сил, всього найкращого. Шкода,що хорошим людям псує життя усіляка наволочь.
показати весь коментар
18.04.2021 21:03 Відповісти
А как быть тогда связанным с ним Семочко?
"Верховный суд отменил указ Петра Порошенко об увольнении первого заместителя главы Службы внешней разведки Сергея Семочко, однако восстанавливать его на этом посту не стал."
показати весь коментар
18.04.2021 21:08 Відповісти
Порох також не святий - робив помилки, особливо в кадрах. Звільнення Семочка - одна з помилок. Але ж помилки і при призначенях - трохи є.
показати весь коментар
18.04.2021 22:14 Відповісти
Народ, с подключением на ютуб нормально, кто-нибудь в последние минут 5 заходил
показати весь коментар
18.04.2021 21:12 Відповісти
норм.
показати весь коментар
18.04.2021 21:23 Відповісти
Пасиб, сейчас вроде нормально, до этоо минут 5 вообще тупо не загружался ютуб, ни стартовая, ни ролики.
показати весь коментар
18.04.2021 21:32 Відповісти
Не зупиняйтеся ! Де новина про бігусівські вибачення за брехню про Семочка ???
https://www.youtube.com/watch?v=78GwzDsfymE Журналістка проекту bigus.info Леся Іванова спростувала своє розслідування

Тут порохоботи замутили власне розслідування,:чому так смердить від бігусятні ?
"Дружина Дениса Бігуса Катерина Ігорівна Соболєва. Її дядько Олег Соболєв - колишній контррозвідник ФСБ, нині займається великим бізнесом. А його син Андрєй Соболєв (двоюрідний брат Катерини) - підполковник ФСБ Росії, став керівником Торгового представництва рф в Німеччині"

Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом у справі Порошенка - Цензор.НЕТ 4780

Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом у справі Порошенка - Цензор.НЕТ 5297
показати весь коментар
18.04.2021 21:30 Відповісти
Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом у справі Порошенка - Цензор.НЕТ 9613

Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом у справі Порошенка - Цензор.НЕТ 9137

Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом у справі Порошенка - Цензор.НЕТ 9029

Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом у справі Порошенка - Цензор.НЕТ 7203
показати весь коментар
18.04.2021 21:32 Відповісти
ніколи не можна довіряти жовтій пресі і жовтим журикам.
Я ще років 15 тому переконався це на прикладі серлеща
показати весь коментар
18.04.2021 22:09 Відповісти
пригожинський, тобі дозволено називати свого шефа ******?
показати весь коментар
18.04.2021 22:10 Відповісти
ага, значить не дозволяв тобі пригожин. Саме тому ти свій комент стер.
Але мозги продовжуєш пудрити. Дарма.
показати весь коментар
18.04.2021 23:08 Відповісти
Заступник голови МЗС Божок заявив про реабілітацію його судом - Цензор.НЕТ 8033

Национальное антикоррупционное бюро открыло уголовное производство по факту возможного противоправного завладения предприятием министром юстиции Денисом Малюськой.
Об этом говорится в ответе НАБУ на запрос Українських Новин.
19 февраля директор предприятия "Новая топливная компания" обратился в НАБУ с заявлением о совершении преступления.
В заявлении было указано об умышленном совершении министром юстиции, его первым заместителем и их подчиненными действий, направленных на противоправное завладение имуществом "Новой топливной компании" и других 19 субъектов хозяйствования, то есть преступлений, предусмотренных ч. 2 ст. 364 (злоупотребление властью или служебным положением), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 206-2 (противоправное завладение имуществом предприятия, организации) Уголовного кодекса.
Однако НАБУ не внесло данные в Единый реестр досудебных расследований.
После подачи жалобы в суд 11 марта ВАКС удовлетворил ее и обязал НАБУ завести уголовное производство по заявлению "Новой топливной компании".
23 марта НАБУ выполнило решение суда и начало досудебное расследование.
...
показати весь коментар
18.04.2021 22:22 Відповісти
Бьют прицельно по украинским кадрам. Как и по военным складам. И ведь - суки - хорошо знают на какую болевую точку надавить, на какую клавишу в украинской политике нажать, в судах за какую ниточку дернуть, какого провокатора активизировать, -- одним словом, гебнявые шпроты работают как по нотам, отрабатывая свое образование, карьерный рост, социальный лифт и так далее. За это им платят украинские граждане.
показати весь коментар
19.04.2021 07:37 Відповісти