Найближчим часом має розпочатися інвентаризація незаконних забудов, - Антон Геращенко

Голова робочої групи, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що спільними зусиллями було напрацьовано постанову Кабінету Міністрів України, яка дозволить проводити інвентаризацію недобудов.
Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресслужбі МВС.
"Робоча група підготувала Постанову КМУ "Про проведення інвентаризації недобудов", поки проєкт опрацьовується в Мінрегіоні і найближчим часом буде направлений в КМУ. Саме ця постанова виведе в законодавче поле питання того, як треба інвентаризувати незаконні забудови, щоб вони відображалися в державному реєстрі", - сказав Геращенко.
А обнаружить у себя в глазу высотки, принадлежащие МВД в начале Троещины, слабо?