10965 відвідувачів онлайн
4 584 20

Найближчим часом має розпочатися інвентаризація незаконних забудов, - Антон Геращенко

Голова робочої групи, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що спільними зусиллями було напрацьовано постанову Кабінету Міністрів України, яка дозволить проводити інвентаризацію недобудов.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресслужбі МВС.

"Робоча група підготувала Постанову КМУ "Про проведення інвентаризації недобудов", поки проєкт опрацьовується в Мінрегіоні і найближчим часом буде направлений в КМУ. Саме ця постанова виведе в законодавче поле питання того, як треба інвентаризувати незаконні забудови, щоб вони відображалися в державному реєстрі", - сказав Геращенко.

Топ коментарі
+8
Золотое дно. Комисия, инвентаризация, незаконно... кому-то запахло Монаком
показати весь коментар
26.04.2021 19:09 Відповісти
+7
Гы-гы-гы.
А обнаружить у себя в глазу высотки, принадлежащие МВД в начале Троещины, слабо?
показати весь коментар
26.04.2021 19:10 Відповісти
+6
Жнива.
показати весь коментар
26.04.2021 19:11 Відповісти

Завантаження...