9715 відвідувачів онлайн
4 201 19

Дитині відірвало два пальці під час вибуху петарди на Харківщині

Дитині відірвало два пальці під час вибуху петарди на Харківщині

Через необережне поводження з петардою в Харківській області постраждала дитина.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Харківської обласної дитячої лікарні №1.

"У нашу лікарню госпіталізовано дитину з травматичною ампутацією двох пальців руки, контузією, опіками обличчя та другої руки. Це сталося під час необережного поводження з петардою. Лікарі надали всебічну медичну допомогу", - йдеться в повідомленні.

Про цей випадок медики поінформували поліцію.

Дитині відірвало два пальці під час вибуху петарди на Харківщині 01

У відділі комунікації ГУ Нацполіції в Харківській області інцидент поки не прокоментували, зазначає Укрінформ. Тож невідомо, де і за яких обставин стався цей нещасний випадок. Інформацію правоохоронці пообіцяли надати вранці 3 травня.

Топ коментарі
+4
Зато какой-то ларек заработал 13 грн. на продаже этой петарды ...
показати весь коментар
03.05.2021 00:56 Відповісти
+3
Теперь точно не будет в носу ковыряться.
показати весь коментар
03.05.2021 01:04 Відповісти
+2
Не в тому річ, петарди неякісні, китайська паленка. Сам один раз вирішив на Новий Рік подуркувати, дві петарди спрацювали нормально, з затримкою, а третя жахнула прям в руках. Добре що маленька була, просто як молотком вдарило, якби Корсар, збирав би пальці по всьому двору.
показати весь коментар
03.05.2021 03:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зато какой-то ларек заработал 13 грн. на продаже этой петарды ...
показати весь коментар
03.05.2021 00:56 Відповісти
Запретить все петарди, оружие, ножи, вилки, иголки, ножници, веревки, камни, все више трех метров и глубже одного метра, доколе идиоти будут страдать!
показати весь коментар
03.05.2021 02:13 Відповісти
Не в тому річ, петарди неякісні, китайська паленка. Сам один раз вирішив на Новий Рік подуркувати, дві петарди спрацювали нормально, з затримкою, а третя жахнула прям в руках. Добре що маленька була, просто як молотком вдарило, якби Корсар, збирав би пальці по всьому двору.
показати весь коментар
03.05.2021 03:34 Відповісти
Я в дитинстві навзривався, сам робив, доси не знаю як цілий залишився.
показати весь коментар
03.05.2021 04:04 Відповісти
А я таки не залишився, 4 осколка в лівому оці, 2 в правому, опіки 3 ступіні, підлітком був. Але попався гарний хірург, все повернув на місце. Зробив висновки і сина буду навчати "диверсантській справі", все одно він з цим стикнеться, то краще навчити як поводитись з різною небезпекою. Щоб потім пальці по майданчику не збирати.
показати весь коментар
03.05.2021 05:46 Відповісти
В мене один осколок і пара контузій) і мені ніхто нічого не продавав і навряд би хто зупинив))
показати весь коментар
03.05.2021 09:42 Відповісти
не только Корсар опасен....все которые имеют заряд от 1 грамма и выше способны нанести серьезные увечья . Кто продает их детям - преступник.
показати весь коментар
03.05.2021 09:00 Відповісти
Ото і задача розумним захистити дурних. Повинні бути обмеження. Це не нормально що дитина може купити вибухівку здатну відірвати пальці а то і гірше руку...
показати весь коментар
03.05.2021 08:49 Відповісти
Мені в дитинстві нічого не продавали, я сам все діставав. І увечія і даже смерть навколо завжди були, нормальний хлопець не грає в кукли.
показати весь коментар
03.05.2021 09:47 Відповісти
Я дивлюсь ви притримуєтесь: "Чоловік - це хлопець що випадково вижив"
показати весь коментар
03.05.2021 12:16 Відповісти
90% доживають до повноліття. Останній взривпакет я взірвав в 20 років на роботі, а зробив його мій 30 річний начальник)
показати весь коментар
03.05.2021 15:00 Відповісти
Родаков нужно посадить.Смотреть надо за недорослем.
показати весь коментар
03.05.2021 07:24 Відповісти
Теперь точно не будет в носу ковыряться.
показати весь коментар
03.05.2021 01:04 Відповісти
будет .. питардой !
показати весь коментар
03.05.2021 09:28 Відповісти
ну теперь только в зубах поджигать.. и сразу по две.. Дарвин в ожидании..
показати весь коментар
03.05.2021 09:26 Відповісти
Петарды, салюты - накуй с розничной продажи в Украине. Безголовое рагулье понакупает китайсого дерьма, а потом другим спать не дает по ночам. Нигде в европе не встречал такой петардно-салютной вакханалии как у нас. Хочешь пострелять - вали на полигон - там и бабахай. Нехер мешать жить окружающим.
показати весь коментар
03.05.2021 09:42 Відповісти
Ребенку, кстати, сколько лет? Нигде не пишут. Думаю, что лет 30.
Типа водки нажрался и потянуло на салюты - в честь себя, любимого.
показати весь коментар
03.05.2021 12:41 Відповісти
Кста, если бы в жо*пу засунул, а потом запалил, то тут бы вообще все сума сошли, критикуя продающих фейерверки. По старому совковому принципу - водка виновата.
показати весь коментар
03.05.2021 12:42 Відповісти
"ТЕХНІЧНИЙ РЕГЛАМЕНТ піротехнічних виробів

...Вікові обмеження та інші обмеження
12. Піротехнічні вироби заборонено надавати на ринку особам, які не досягли такого віку:
а) для феєрверків:
клас F1: 12 років;

клас F2: 16 років;
клас FЗ: 18 років;
б) для сценічних піротехнічних..."

Перший клас це хлопавки та бенгальські вогні (свічки). Петарди (bangers) першого класу не бувають. Те що зірвалось (по пошкодженням) було мінімум третього класу, тобто дозволено купівля та користування особам від 18 років.
показати весь коментар
04.05.2021 10:01 Відповісти