8709 відвідувачів онлайн

Угорщина безкоштовно вакцинуватиме проти коронавірусу мешканців Закарпаття

У липні Угорщина почне безкоштовну вакцинацію проти COVID-19 для громадян сусідніх країн, які проживають уздовж кордону. Зокрема, щеплення зможуть отримати жителі Закарпатської області незалежно від того, громадянами якої країни вони є.

Про це повідомляє угорський урядовий портал, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Таке рішення влада ухвалила для того, аби "захистити угорське населення та угорців за кордоном, та розширити сферу захисту для тих, хто мешкає безпосередньо вздовж кордонів Угорщини".

Зазначається, що постанова уряду, яка буде регулювати деталі вакцинації, буде опублікована в понеділок, 28 червня.

Відомо, що і угорці, і громадяни інших держав, які проживають в адміністративних одиницях, прилеглих до угорського кордону, і яким вже виповнилося 18 років, зможуть зробити щеплення у призначених пунктах вакцинації вже з липня.

За інформацією відомства, реєстрація відбуватиметься у пунктах вакцинації.

Уточнюється, що вакцини обирати не можна, громадяни матимуть право на щеплення лише тим препаратом, який буде запропонований.

Топ коментарі
+9
спутником?)
показати весь коментар
23.06.2021 11:21 Відповісти
+4
Напоминает ордло.
показати весь коментар
23.06.2021 11:29 Відповісти
+3
Вы верите что говорят эти клоуны? Никто из них не уколол себе эту жижу, все постановка для лохов.
показати весь коментар
23.06.2021 11:29 Відповісти

Завантаження...