5509 відвідувачів онлайн
2 021 12

В Україні запускають систему моніторингу якості мобільного зв'язку, - Федоров

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Цензор.НЕТ.

"Разом з партнерами запускаємо моніторинг якості мобільного зв’язку. Це допоможе відстежувати та покращувати якість інтернету по всій країні. Знаходити проблемні ділянки або ділянки, які взагалі без зв’язку, і покривати їх належним інтернетом. Завдяки цьому ми зможемо забезпечити однаково якісну мережу жителям і маленького селища, і великого міста", - написав Федоров.

Він зазначив, що перевірка сприятиме зростанню конкуренції між операторами, що буде означати поліпшення послуг для людей і розвиток мережі.

"Результат моніторингу можна буде глянути в режимі реального часу — на дашборді. Буде інформація про проблемні точки в селах, містах, а також на дорогах. До 2024 року плануємо покрити 95% українських доріг і населених пунктів якісним швидкісним інтернетом", - додав міністр.

Він пояснив, що таким чином Мінцифра спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), та Українським державним центром радіочастот (УДЦР) реалізовує Урядову програму з моніторингу якості мобільного зв’язку.

Моніторинг стартує у вересні.

В Україні запускають систему моніторингу якості мобільного звязку, - Федоров 01

Топ коментарі
+5
Зелена влада буде садити дерева, брати соскоб в людей похилого віку і перевіряти якість інтернету. Бо коли в країні пенсія 2 тис грн, хіба можуть бути ще якісь проблеми в людей?
показати весь коментар
23.06.2021 12:13 Відповісти
+2
разве этим не мобоператоры занимаются?
показати весь коментар
23.06.2021 12:11 Відповісти
+2
Готовиться Всем к повышению тарифов на мобильную связь !
показати весь коментар
23.06.2021 12:29 Відповісти

Завантаження...