5602 відвідувача онлайн
3 376 44

Арахамія: Опозиція погрожує внести в закон про деолігархізацію "тисячі поправок"

Про це журналістам після позачергового засідання Ради розповів лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Коментуючи голосування за законопроєкт про деолігархізацію, він підкреслив: "Дуже раді, що всі представники "Слуги народу", за винятком кількох людей, (ми тут зараз робимо детальний аналіз) проголосували і підтримали нашу програмну обіцянку".

За словами голови фракції "СН", якщо опозиція внесе велику кількість правок до другого читання, монобільшість використає "так звану спеціальну процедуру, як це було з банківським законом". "До мене вже підходили представники опозиції, лякали і говорили: "Тримайтеся, зараз побачите, що таке тисячі поправок ". Подивимося, наскільки вони істотні. Поправочний спам відразу можна побачити, адже закон невеликий", - додав політик.

Арахамія вважає, що концептуально документ не буде змінено. "Щоб ухвалити його в цьому сезоні, є два варіанти. Перший - ще на один тиждень продовжити пленарну роботу. Другий - відкласти на вересень. Ми будемо консультуватися і приймати рішення", - підсумував депутат.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 1 липня Верховна Рада прийняла в першому читанні закон про деолігархізацію. "За" проголосували 275 депутатів.

Топ коментарі
+21
Вообще это просто Арахамия. Он как был Арахамией, так им и остался. Не имеющим к Украине никакого отношения. Так что за или против вообще вопросы не к нему. Таковы суровые реалии выбора таких же арахамий под лозунгом "лишь бы не было войны".
показати весь коментар
01.07.2021 19:04 Відповісти
+10
Зелені за олігархів.
показати весь коментар
01.07.2021 19:06 Відповісти
+9
Арахамия: Оппозиция грозится внести в закон о деолигархизации "тысячи поправок" - Цензор.НЕТ 2187
показати весь коментар
01.07.2021 19:14 Відповісти

Завантаження...