Арахамія: Опозиція погрожує внести в закон про деолігархізацію "тисячі поправок"

Про це журналістам після позачергового засідання Ради розповів лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
Коментуючи голосування за законопроєкт про деолігархізацію, він підкреслив: "Дуже раді, що всі представники "Слуги народу", за винятком кількох людей, (ми тут зараз робимо детальний аналіз) проголосували і підтримали нашу програмну обіцянку".
За словами голови фракції "СН", якщо опозиція внесе велику кількість правок до другого читання, монобільшість використає "так звану спеціальну процедуру, як це було з банківським законом". "До мене вже підходили представники опозиції, лякали і говорили: "Тримайтеся, зараз побачите, що таке тисячі поправок ". Подивимося, наскільки вони істотні. Поправочний спам відразу можна побачити, адже закон невеликий", - додав політик.
Арахамія вважає, що концептуально документ не буде змінено. "Щоб ухвалити його в цьому сезоні, є два варіанти. Перший - ще на один тиждень продовжити пленарну роботу. Другий - відкласти на вересень. Ми будемо консультуватися і приймати рішення", - підсумував депутат.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 1 липня Верховна Рада прийняла в першому читанні закон про деолігархізацію. "За" проголосували 275 депутатів.
Упс,ща по айпи вычисляют)))
"Імпічмент! Ця влада зраджує демократичним здобуткам Майдану!" кричали колись борцуни із владою імені Саакашвілі-Курченко. Цікаво де вони зараз ?
Олігархічні депутатські групи Коломойського і Ахмєтова дружно проголосували за «антиолігархічний» закон від Зеленського.
Бо знають, що згідно цього закону їхні господарі виявляться добропорядними бізнесменами, а поганими «олігархами» виявляться опозиціонери.
https://www.youtube.com/watch?v=5QEELzU3tWs
https://twitter.com/tZEinform
https://twitter.com/tZEinform
https://twitter.com/tZEinform
https://twitter.com/tZEinform
tZE inform
@tZEinform
Все решения СНБО по санкциям закончились пшиком. Там же будет и "деолигархизация". А "зелебобики" испугались исключения из списка пакетополучателей
https://www.facebook.com/Dmitriy.Korneychuk# 1 ч ·
В первом чтении за закон про олигархов дружно проголосовали депутаты Ахметова, Коломойского, Пинчука и Порошенко.
Прямо вижу, как олигархи трясутся от страха)))))))))
Каким же дурачьём считает народ Зеленский))))))