10744 відвідувача онлайн

Росія не піде на ризик повномасштабної конфронтації з НАТО, - Кулеба

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив в інтерв'ю Newsweek, опублікованому в п'ятницю, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я справді вірю, що Росія готова до ескалації деякої локальної напруженості в регіоні Чорного моря, але я не вважаю їх самогубцями. Вони можуть вщипнути та спровокувати то тут, то там. Але Росія не піде на ризик повномасштабної конфронтації з НАТО, чітко розуміючи, що у них немає шансів на успіх у ній", - сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що якщо Альянс не здійснить дії, РФ може значно посилити свій контроль над Чорним морем і ще більше розширити свій вплив у регіоні.

"У наших розмовах із НАТО ми дуже відверті в цьому питанні: якщо все буде так само, як є, існує ризик того, що Росія може значно посилити свій контроль над Чорним морем і ще більше розширити свій вплив у регіоні. Це означає підвищені загрози безпеці та стабільності України та союзників із НАТО", - вважає він.

Топ коментарі
+2
И откуда кулеба всё это знает? Супердипломат!
показати весь коментар
02.07.2021 16:06 Відповісти
+1
о том, куда расия пойдет знает только один непредсказуемый как полет руцких ракет... *****..
( ну и украинцы... только направление и посыл разные))))
показати весь коментар
02.07.2021 16:00 Відповісти
+1
Россия может только напасть на более слабое государство, особенно когда в нем политическая нестабильность. При этом она всегда нападает, прикрываясь женщинами, детьми, стариками. Любит бомбить всех тех, кто не может дать сдачи. НАТО может так дать России по зубам, что от России ничего не останется. Поэтому Россия не пойдет на риск полномасштабной конфронтации с НАТО
показати весь коментар
02.07.2021 16:08 Відповісти

Завантаження...