9564 відвідувача онлайн

Ізраїль ввів обов'язкову самоізоляцію для тих, хто в'їжджає в країну

Люди, які приїжджають до Ізраїлю, повинні будуть піти на самоізоляцію, незалежно від антитіл чи наявності щеплення проти коронавірусу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Times of Israel

Нові правила почнуть діяти з кінця наступного тижня - 16 липня. Самоізоляція триватиме добу, доти, доки особа не отримає негативний тест на коронавірус, який має зробити по прибуттю до Ізраїлю.

Водночас, особи, які повертаються з 16 країн, де спостерігається високий рівень інфікування, повинні будуть самоізолюватись на два тижні. Якщо у них буде два негативні тести на коронавірус, то самоізоляція триватиме 10 днів.

Україна в ці країни не входить, тому мандрівників з України очікує лише 24 години ізоляції.

Такі правила стосуються не тільки туристів, а й ізраїльських громадян.

Топ коментарі
+9
Израиль ввел обязательную самоизоляцию для въезжающих в страну - Цензор.НЕТ 746
показати весь коментар
10.07.2021 00:37 Відповісти
+5
А як же "перемога" ?
показати весь коментар
10.07.2021 01:43 Відповісти
+5
И обрезание при въезде.
показати весь коментар
10.07.2021 02:20 Відповісти

Завантаження...