Ізраїль ввів обов'язкову самоізоляцію для тих, хто в'їжджає в країну

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Times of Israel
Нові правила почнуть діяти з кінця наступного тижня - 16 липня. Самоізоляція триватиме добу, доти, доки особа не отримає негативний тест на коронавірус, який має зробити по прибуттю до Ізраїлю.
Водночас, особи, які повертаються з 16 країн, де спостерігається високий рівень інфікування, повинні будуть самоізолюватись на два тижні. Якщо у них буде два негативні тести на коронавірус, то самоізоляція триватиме 10 днів.
Україна в ці країни не входить, тому мандрівників з України очікує лише 24 години ізоляції.
Такі правила стосуються не тільки туристів, а й ізраїльських громадян.
Топ коментарі
Куди Бєня буде тікати, єслі шо?
за 5 останніх днів
випадків 2410
померлих 6
Канада (повністю вакциновано 40,5%)
за 5 останніх днів
випадків 2995
померлих 14+18+6+13+8=59
Інший приклад - Кобздон . Він завжди мав проблеми на контролі
Головне тут - або громадянство , або є громадяне - родичи . А національність немає значення - бард Юлій Кім кореянин , але живе в Хайфі .
Крім цього , є в Ізраїлі дрібна громада в"єтконговців , бо коли янки збігли з Північного В"єтнаму вони стверждували , що Сайгонці де корупціонери й тому їх не варто було захищатив від комуняк . А ці люди сіли на кораблі з не чекаючи поки краснодупі їх в"ють втекли . Але жодна країна не хотіла їх приймати . А ось ліва Голда Меїр ім дала притулок .
Крім того , десь так років надцять була мода на тайландок у чоловіків . Зараз бігають по Тель-Авіву (найбліш ліберальне й толерантне місто , але буржуазне на відміну від пролетарської Хайфи) дітки напів-монголоїдної раси ...
Ось в Україні як ведуть статистику ? Якщо ковід зафіксован раніше , то може й запишуть померлого від інфакту в статистику , а комусь головний лікар накаже не записувати .
А в Ізіраїлі по відповідному протоколу перевірять усіх , навіть коли впевненні , що можливий ковід не впливав на гибель людини .
Ї саме тому з 6.4 тисяч померлих десь так 3 - 4 тисячи не мали жодного характерного симптому й померли від хронічних тяжких захворювань в дуже похилому віці .
До речі з Україною рівняти може й не дуже коректно (по рівню економічних можливостей) . Візьмемо Корею (цівілїзованну) . На 51 млн. населення тільки 10 млн. тестів . Тому не дивно , що в їх показник смертності всього 2 тисячи .